Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tymże egzemplarzu? https://allegro.pl/tag-heuer-carrera-calibre-heuer-01-car2a1z-ft6044-i7436652161.html

 

Mnie tam np uszy od tyłu podejrzanie wyglądają, jakby chińczyk przy świeczce z cyny odlewał.

 

W sumie w systemie Taga jest ten zegarek więc chyba oryginał. Ale przeczolgany troche:)


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym takiego padła nie kupił raczej, 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie czy "replika" (czyt. Podróbka) czy oryginał, dlatego zegarek za tysiące złotych wystawie za 250 zł. Yhymmm, ten człowiek nie powinien tu być

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie czy "replika" (czyt. Podróbka) czy oryginał, dlatego zegarek za tysiące złotych wystawie za 250 zł. Yhymmm, ten człowiek nie powinien tu być

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wie co to jest i wali scieme, z takie zachowanie powinien byc ban na forum.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wie co to jest i wali scieme, z takie zachowanie powinien byc ban na forum.

Najbardziej irytuje mnie to wszechobecne stwierdzenie replika... Ludzie lubią eufemizmy, a raczej oszukiwanie samego siebie

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w mniejszym stopniu jest to eufemizm a bardziej kalka językowa z angielskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie czy "replika" (czyt. Podróbka) czy oryginał, dlatego zegarek za tysiące złotych wystawie za 250 zł. Yhymmm, ten człowiek nie powinien tu być

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, wie co to jest i wali scieme, z takie zachowanie powinien byc ban na forum.

Oczywiście, że zegarek nadaje się do śmietnika, zgadzam się.

Ale nie decydujecie kto powinien być na forum a kto powinien dostać bana.

Allegro ma swoje prawa a KMZiZ swoje, natomiast banowanie kogoś na forum za to co robi na allegro jest... to tak jakby go ukarać za to że prywatnie rozmawia na tematy polityczne.

Napisałem PW i proponuję zakończyć dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zegarek nadaje się do śmietnika, zgadzam się.

Ale nie decydujecie kto powinien być na forum a kto powinien dostać bana.

Allegro ma swoje prawa a KMZiZ swoje, natomiast banowanie kogoś na forum za to co robi na allegro jest... to tak jakby go ukarać za to że prywatnie rozmawia na tematy polityczne.

Napisałem PW i proponuję zakończyć dyskusje.

Statutową działalnością jest walka z handlem podróbkami na wszystkich frontach. Zaskakujące jest Twoje zdanie jako przedstawiciela KMZiZ. Czy moze piszesz to prywatnie?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe. Spodziewałem się czegoś lepszego.

Zarówno jako administracja forum jak i prywatnie jestem przeciwnikiem podróbek.

Odnośnie użytkownika allegro możemy interweniować tylko do allegro ;)

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kiepsko to wygląda, chociaż poczyniono pewne zabezpieczenia w opisie (TAG HAUER)

post-6402-0-89462100-1531584343_thumb.jpg


Sądzę, ze decyzja przekracza uprawnienia szeregowych moderatorów, powinien wypowiedzieć się Zarząd.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że w dobie ochronnych danych osobowych to ani my ani Zarząd nie zna tego allegrowicza.

I jedyne co możemy zrobić to zgłosić do allegro informacje że nie jest to oryginalny zdgarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

A ja myślę że w dobie ochronnych danych osobowych to ani my ani Zarząd nie zna tego allegrowicza.

I jedyne co możemy zrobić to zgłosić do allegro informacje że nie jest to oryginalny zdgarek.

 

Jest proste działanie i skoro nikt tego jeszcze nie zrobił to proszę - Korsarz_63 to użytkownik tego forum Kris2.

 

Mam nadzieję, że nikt nie kupi tej podróbki na jego aukcji. Allegro działa jak działa, nic nie robią nie pierwszy raz. Oby do zakończenia aukcji nikt nie kliknął Kup teraz. Może ten post pomoże jakiemuś nieświadomemu użytkownikowi nie wydać kasy na badziewie nie warte ani grosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

 

Jest to chyba mój pierwszy post w innym temacie niż temat radzieckich zegarków.  Nie bedę się tutaj tłumaczył i wywyższał ale parę słów chciałbym napisać.

 

1. Po pierwsze. Tak; Kris 2 i  Korsarz_ 63 na allegro to ja.

 

2. Jestem kolekcjonerem i sprzedawcą zegarków radzieckich . 99,9 % wszystkich zegarków które posiadam w kolekcji to są zegarki radzieckie.

 

3. Prawie 100% zegarków które sprzedaję na allegro to zegarki radzieckie i rosyjskie, Te zegarki to moja pasja i hobby.

    Czasami trafia się w wiekszym zakupie jakiś rodzynek lub tez jak czytam wyżej jakieś badziewie.

 

4. Może w powyższej aukcji użyłem niewłaściwego określenia, może powinienem wcześniej zapytac na Forum o autentyczność.  No tak, moja wina, moja    wina.

  Ale  może wystarczyło aby któryś z powyższych użytkowników napisał na PW informację o wątpliwości  autentyczności modelu, przeciez to nic nie  kosztuje a może pomóc koledze :) i wszyskim innym.

 

Powyższy zegarek wycofałem z aukcji  i przeznaczam na kolejną aukcję niszczenia podróbek.

 

Ps. Śledczym bardzo mocno zaangażowanym w tym temacie proponuję aby zerkali czasami na wystawiane przedmioty na różnych bazarkach ( mam na mysli oczywiście  bazarki forumowe ) i również tam podchodzili równie rzetelnie do oceny autentyczności wystawianych tam zegarków.

Jak to ktoś kiedyś napisał :  Pod latarnią najciemniej.

 

PS 2. A co do zbanowania- sam przed chwilą poprosiłem administrację o usunięcie mojego konta.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.

 

Jest to chyba mój pierwszy post w innym temacie niż temat radzieckich zegarków.  Nie bedę się tutaj tłumaczył i wywyższał ale parę słóW ...

PS 2. A co do zbanowania- sam przed chwilą poprosiłem administrację o usunięcie mojego konta.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Nie wystarczy samokrytyka i mocne postanowienie poprawy, tylko od razu usunięcie konta ? Szkoda :(

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Kris2 sam poprosił o zamknięcie konta na naszym forum do czego ma prawo. Konto zostanie usunięte.  To kończy dyskusję i sprawę. Naukę i wnioski niech każdy sobie wyciągnie sam. A w nawiązaniu do tej sytuacji - postępowanie wątpliwe etycznie nie popłaca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznany forumowicz sprzedaje takie cudo za grosze. Co sądzicie?

https://allegro.pl/tag-hauer-chronometer-quartz-w-stali-i7444319691.html#thumb/2

 

 

Wysłane z mojego Moto G (5) przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie wie czy "replika" (czyt. Podróbka) czy oryginał, dlatego zegarek za tysiące złotych wystawie za 250 zł. Yhymmm, ten człowiek nie powinien tu być

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Dokładnie, wie co to jest i wali scieme, z takie zachowanie powinien byc ban na forum.

 

 

Jest proste działanie i skoro nikt tego jeszcze nie zrobił to proszę - Korsarz_63 to użytkownik tego forum Kris2.

 

Mam nadzieję, że nikt nie kupi tej podróbki na jego aukcji. Allegro działa jak działa, nic nie robią nie pierwszy raz. Oby do zakończenia aukcji nikt nie kliknął Kup teraz. Może ten post pomoże jakiemuś nieświadomemu użytkownikowi nie wydać kasy na badziewie nie warte ani grosza.

 

 

No kiepsko to wygląda, chociaż poczyniono pewne zabezpieczenia w opisie (TAG HAUER)

attachicon.gifFireShot Capture 100 - Tag Hauer chronometer quartz w stali _ - https___allegro.pl_tag-hauer-chron.jpg

Sądzę, ze decyzja przekracza uprawnienia szeregowych moderatorów, powinien wypowiedzieć się Zarząd.

 

Jak to ktoś kiedyś napisał, w polskim oddziale piekła nie ma diabłów do pilnowania. Rodacy sami wciągają tych swoich co są na górze na dno kotła. Wstyd mi bardziej za siebie i pozostałych cytowanych "sędziów bez skazy", niż za kolegę Kris2. Mimo popełnionego błędu, to On w swoim auto-da-fé wygrał.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Usuwam ten komentarz i nie mam zamiaru już bardziej się mieszać w tą sprawę, gościu pomógł wielu osobom na forum, niestety popełnił błąd. Tyle z mojej strony. Może kiedyś wróci i odpłaci swoją wiedzą

Pozdrawiam

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit:

Usuwam ten komentarz i nie mam zamiaru już bardziej się mieszać w tą sprawę, gościu pomógł wielu osobom na forum, niestety popełnił błąd. Tyle z mojej strony. Może kiedyś wróci i odpłaci swoją wiedzą

Pozdrawiam

Szymon - piszesz, jakbyś nie pamiętał co twierdziłeś kilka postów wyżej i w radzkeckim dziale (posty ukryte). Amnezja, czy co? Sam pisałeś, że takiego kogoś nie powinno być na forum i kilka innych "mądrości".

Krzysztof popełnił błąd. I za to usuwa się go z forum, bez brania pod uwagę ilu osobom pomógł i jaką wiedzą dysponuje.

I co to da? Czyli wszystkich, którzy sprzedają na forum i poza nim te wszystkie mariny, rolnixy i inne paneraje też powinno się usuwać z forum, tak? To co - mamy takich tropić i wskazywać Prezesowi? Wszystkich usunie? Krzysztof przynajmniej się pokajał ... Bez sensu

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon - piszesz, jakbyś nie pamiętał co twierdziłeś kilka postów wyżej i w radzkeckim dziale (posty ukryte). Amnezja, czy co? Sam pisałeś, że takiego kogoś nie powinno być na forum i kilka innych "mądrości".

Krzysztof popełnił błąd. I za to usuwa się go z forum, bez brania pod uwagę ilu osobom pomógł i jaką wiedzą dysponuje.

I co to da? Czyli wszystkich, którzy sprzedają na forum i poza nim te wszystkie mariny, rolnixy i inne paneraje też powinno się usuwać z forum, tak? To co - mamy takich tropić i wskazywać Prezesowi? Wszystkich usunie? Krzysztof przynajmniej się pokajał ... Bez sensu

Widzisz, widocznie zmieniłem zdanie ew. Dowiedziałem się więcej na temat tego człowieka. Co teraz uważam (kilka rzeczy uległo zmianie, co nie oznacza, że bym coś od niego kupił) nie będę pisał, bo z tego co widzę temat już się skończył.

Pozdro ;)

Po za tym przyznał się do błędu, przeprosił, więc w mojej ocenie należy mu się trochę szacunku, wcześniej podhchodzilem do tego bardziej żywiołowo

Edit: pamiętaj tylko, że sam prosił o usunięcie konta, z Twojego postu wynika, że ktoś go zbanowal...

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Ja np. nie jestem zwolennikiem całkowitego usuwania kogokolwiek. Ale za czasowymi banami już tak i dlatego polubiłem komentarz eye_lip

Np. ban na tydzień za takie akcje, ostrzeżenie, cokolwiek. Błąd popełnić może każdy, ale niech nie będzie tak, że udawanie, że problemu nie ma jak to zakomunikował moderator rk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.