Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mat_k

Tag Hajer

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, widocznie zmieniłem zdanie ew. Dowiedziałem się więcej na temat tego człowieka. Co teraz uważam (kilka rzeczy uległo zmianie, co nie oznacza, że bym coś od niego kupił) nie będę pisał, bo z tego co widzę temat już się skończył.

Pozdro ;)

Po za tym przyznał się do błędu, przeprosił, więc w mojej ocenie należy mu się trochę szacunku, wcześniej podhchodzilem do tego bardziej żywiołowo

Edit: pamiętaj tylko, że sam prosił o usunięcie konta, z Twojego postu wynika, że ktoś go zbanowal...

  

Ja np. nie jestem zwolennikiem całkowitego usuwania kogokolwiek. Ale za czasowymi banami już tak i dlatego polubiłem komentarz eye_lip

Np. ban na tydzień za takie akcje, ostrzeżenie, cokolwiek. Błąd popełnić może każdy, ale niech nie będzie tak, że udawanie, że problemu nie ma jak to zakomunikował moderator rk.

Na takie posty to ja nie wiem, co mam odpowiedzieć ...

Szanowni młodzi użytkownicy - swoimi hejterowymi wpisami spowodowaliście, że Krzysztof zachował się honorowo i niestety nieodwracalnie. Czasami trzeba pomyśleć. NIC WIĘCEJ.


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Was podpisanie zegarka Szwajcarskiej marki przez osobę zajmującą się zegarkami "Mechanizm japoński Miyota. Nie wiem czy oryginał, może to replika." to "błąd"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie posty to ja nie wiem, co mam odpowiedzieć ...

Szanowni młodzi użytkownicy - swoimi hejterowymi wpisami spowodowaliście, że Krzysztof zachował się honorowo i niestety nieodwracalnie. Czasami trzeba pomyśleć. NIC WIĘCEJ.

Brak mi słów...

Hejterowe wpisy?! Wiesz czym jest hejt? Hejt (z ang. Hate) oznacza nienawiść, a więc masz na myśli mowę nienawiści. Wskaż mi mowę nienawiści w moich wpisach. Nie ma i nie będzie. To tylko forum. Przyznałem się do błędu, podszedłem do tej sprawy wcześniej zbyt impulsywnie, ale nie życzę sobie, żeby ktoś tak o mnie pisał.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów...

Hejterowe wpisy?! Wiesz czym jest hejt? Hejt (z ang. Hate) oznacza nienawiść, a więc masz na myśli mowę nienawiści. Wskaż mi mowę nienawiści w moich wpisach. Nie ma i nie będzie. To tylko forum. Przyznałem się do błędu, podszedłem do tej sprawy wcześniej zbyt impulsywnie, ale nie życzę sobie, żeby ktoś tak o mnie pisał.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

W sensie nakręcania atmosfery - oczywiście, tak uważam. Mogłeś np. napisać do Krzysztofa, że jest to podróbka, życzyć wycofania, podziałać inaczej, spokojniej.

Nie zmieniam natomiast zdania (i to podkreślam), że wystawienie przez Krzysztofa tego TAGa było ... jak to nazwać? ... nieuczciwe

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie nakręcania atmosfery - oczywiście, tak uważam. Mogłeś np. napisać do Krzysztofa, że jest to podróbka, życzyć wycofania, podziałać inaczej, spokojniej.

Nie zmieniam natomiast zdania (i to podkreślam), że wystawienie przez Krzysztofa tego TAGa było ... jak to nazwać? ... nieuczciwe

Co do pisania do Krisa, to chciałem to uczynić, aczkolwiek w wyszukiwarkę pisałem Korsarz 63, bo jak się nie mylę, to pod takim pseudonimem też ktoś tu był (chyba że pomyliło mi się z Allegro, które też przeglądam). Więc nie miałem jak. Potem wpisałem Kris, lecz wychodzi kilka kont z bardzo podobna nazwa, więc się podałem. Następnie Kris sam napisał na forum

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pisania do Krisa, to chciałem to uczynić, aczkolwiek w wyszukiwarkę pisałem Korsarz 63, bo jak się nie mylę, to pod takim pseudonimem też ktoś tu był (chyba że pomyliło mi się z Allegro, które też przeglądam). Więc nie miałem jak. Potem wpisałem Kris, lecz wychodzi kilka kont z bardzo podobna nazwa, więc się podałem. Następnie Kris sam napisał na forum

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ok, potrzeba nam wszystkim spokoju. Co się stało, to się nie odstanie. Szkoda tylko takich użytkowników. Sami nawet nie wiecie ile razy np mi pomógł, łącznie z tym, że gratisowo przesyłał potrzebne mi części.

Poza tym Krzyszto nie kupował bylejakich zegarków. I zawsze jak je później pokazywał na forum, wywoływało to dyskusje i się przy tym człowiek niźle edukował. Szkoda


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, potrzeba nam wszystkim spokoju. Co się stało, to się nie odstanie. Szkoda tylko takich użytkowników. Sami nawet nie wiecie ile razy np mi pomógł, łącznie z tym, że gratisowo przesyłał potrzebne mi części.

Poza tym Krzyszto nie kupował bylejakich zegarków. I zawsze jak je później pokazywał na forum, wywoływało to dyskusje i się przy tym człowiek niźle edukował. Szkoda

O tym dobrze wiem, nie udzielam się zbytnio w dziale ruskow, ale stanowią ponad połowę mojej kolekcji i często czytam ten dział, a więc wiem, ile razy ten człowiek pomógł i, że miał duża wiedzę. Właśnie dlatego należy mu się szacunek i uszanowanie jego decyzji

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zdecyduj się może, bo dopiero co pisałeś:

Widzisz, widocznie zmieniłem zdanie ew. Dowiedziałem się więcej na temat tego człowieka.

 

a po 40 minutach, już doskonale wiesz ile razy Kris pomagał na forum ruskich:

O tym dobrze wiem, nie udzielam się zbytnio w dziale ruskow, ale [...]często czytam ten dział, a więc wiem, ile razy ten człowiek pomógł i, że miał duża wiedzę. Właśnie dlatego należy mu się szacunek i uszanowanie jego decyzji

 

Najpierw piszesz, że takiego człowieka nie powinno być na forum, później ten post usuwasz, a teraz jeszcze chrzanisz o szacunku. A że się udzielasz, to widać, bo pełno Cię na wszystkich forach, od Patka po Perfumy. Tu też się udzieliłeś, nawet powiedziałbym, że byłeś drugim, jak nie pierwszym do rzucania kamieniem, co pociągnęło resztę to takich a nie innych komentarzy, a na dodatek teraz się próbujesz wybielać, bo chciałeś napisać, ale nie mogłeś. Kończ waść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zdecyduj się może, bo dopiero co pisałeś:

 

a po 40 minutach, już doskonale wiesz ile razy Kris pomagał na forum ruskich:

 

Najpierw piszesz, że takiego człowieka nie powinno być na forum, później ten post usuwasz, a teraz jeszcze chrzanisz o szacunku. A że się udzielasz, to widać, bo pełno Cię na wszystkich forach, od Patka po Perfumy. Tu też się udzieliłeś, nawet powiedziałbym, że byłeś drugim, jak nie pierwszym do rzucania kamieniem, co pociągnęło resztę to takich a nie innych komentarzy, a na dodatek teraz się próbujesz wybielać, bo chciałeś napisać, ale nie mogłeś. Kończ waść...

Żadne wybielanie, chciałem napisać. Nie musisz wierzyć. Nie jestem odpowiedzialny za innych, więc nie mów że przeze mnie reszta pisała. Piszę w tematach które mnie interesują, to chyba normalne? Tak jak mówiłem, powtórzę jeszcze raz. Kris zrobil źle, już oberwal co nie oznacza, że nic pożytecznego nie zrobił dla forum. Wystarczającą karę poniósł i każdy teraz pisze spokojniej, bo emocje ostygly. Jest to dla mnie nauczka, żeby nie pisać pod ich wpływem.

Pozdrawiam

 

Edit: I jeśli kogoś, czy nawet Krisa obrazilem, to za to przepraszam. Nie taki był mój zamiar. Ja już lekcje odbyłem i nie popełnie tego błędu

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymonjestem, tych lekcji odebrales wiecej.

Pierwsza jest taka, ze jezeli w przyszlosci zobaczysz, ze jakis kolega z forum wystawia podrobke, to najlepiej sie nie odzywaj, albo najpierw sprawdz jakim szacunkiem cieszy sie na forum, bo mozesz sie ostro narazic innym.

Druga lekcja jest taka:

1) japonski mechanizm w szwajcarskim zegarku,

2) blad na tarczy w nazwie zegarka,

3) dosc kiepskie wykonanie zegarka,

4) cena dwudziestokrotnie nizsza niz oryginal

To jeszcze nie powody, zeby podejrzewac, ze mozesz moec doczynienia z podrobka i warto to najpierw skonsultowac na forum :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Gdyby ten zegarek wystawił nie forumowicz to byście go zjechali od góry do dołu bez chwili zastanowienia

taka podwójna moralność

Edytowane przez Feliks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był nie forumowicz, to to by było kilka postów o tym jakie gów..o ktoś wystawił i tyle. Ale ponieważ to człowiek z forum, to heja na niego, szczególnie że kupuje tylko radzieckie zegarki ( i na nich się zna), więc na pewno nie kupi niczego z reklam na pierwszej stronie, lub z "limitek" z forum głównego. Jego obecność nie przynosi żadnych korzyści stowarzyszeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... prawda jest taka, że jako użytkownik tego forum, Kris2 na pewno wiedział gdzie spytać czy ten TagHajer jest oryginalny. Wystawienie go na allegro z podpisem "nie wiem czy oryginał, może to replika" (replika sic!) definitywnie pokazało, że dowiedzieć się nie chciał...

 

Błędy się popełnia i za błędy się płaci. Moim zdaniem nie musiał usuwać konta, ale ban na jakiś czas na pewno mu się należał...


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest taka, ze gdyby to nie byl czlowiek z forum to nikt nie probowalby go bronic, byloby kilka postow, ze lipa i temat by zgasl. A tak kilku kolegow i moderatorow z dzialu radzieckiego udaja, ze nic sie nie stalo i na rozne sposoby probuja kolege kris2 wytlumaczyc, liczac na naiwnosc pozostalych uzytkownikow forum.

Ja tego nie kupuje i napisalem w moim poscie powyzej co z ta podrobka bylo nie tak. Sam kolega kris2 tez mial watpliwosci, wystarczylo wiec zapytac na forum, a nie liczyc na to, ze ktos to qwno lyknie i nikt z nas tego nie zauwazy.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "człowiek" napisał wielokrotnke więcej merytorycznych informacji w jednym poście niż niektórzy napiszą przez całe swoje klepanie w klawiaturę.

I dajcie już sobie siana z obroną moralności bo jest to żenujące jak niektórzy nie znając człowieka mają swoje zdanie na jego temat.

Teraz to już śmiech mnie ogarnia jak czytam te wypociny.

Tak - Kris był be bo wystawił na allegro zegarek o którym w opisie napisał że nie wie czy to oryginał czy replika.

 

Z pewnością zależało mu na zarobku.

 

Mam prośbę, przeczytajcie sobie kilka postów od postu który podsylam i sami sobie odpowiedzieć czy zależało mu na 250 zł

Tylko kilka postów ale proszę dokładnie przeczytać.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/page-43?p=1465851&do=findComment&comment=1465851

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie już ten temat, boście gościa merytorycznie wartościowego stracili... Dobra, wystawił jakiś szmelc na alledrogo, ale przez to, że prezes przyjął jego rezygnację z udziału w forum, o jednego merytorycznego użytkownika jest mniej... Wylane dziecko z kąpielą i tyle... To bicie piany jest już żałosne...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę. Nie piszcie już nic więcej odnośnie wczorajszych spraw.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejk.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widać... na deklu nie ma np. referencji..


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem wykonania tego egzemplarza..

Edytowane przez SirJack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.