Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Treevill

GERLACH

Recommended Posts

20220527_092009.thumb.jpg.b5b0fabde3ebafb647c190b6a4527658.jpg


Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_5706.jpeg


SQUALE MATIC 60 ATMOS  |  ORIS DIVERS TITAN  |  HAMILTON KHAKI NAVY PIONEER  |  G. GERLACH NAVIGATOR  |  TISSOT BALLADE III  |  VC HERITAGE CHRONO

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Adam53 napisał(-a):

Zapowiedzieli taki

 

 

IMG_3388.jpeg

IMG_3389.jpeg

Piękny jest ten zegarek:) Tylko dlaczego indeksy godzinowe, a nie minutowe na głównej tarczy? Największa wskazówka jest minutowa, tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może błąd w renderze? Napisy na deklu też są interesujące. Niby wiadomo co tam jest, ale edycja jest "LM-ITOW^AVAA"

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 1.05.2026 o 08:58, arek314 napisał(-a):

Może błąd w renderze? Napisy na deklu też są interesujące. Niby wiadomo co tam jest, ale edycja jest "LM-ITOW^AVAA"

to nie błąd a w zasadzie błąd, pierwotnie ten model miał być se standardowym wskazaniem godzin, ale później zdecydowalismy się na regulator a skala na tarczy zosyała taka  jaka została, nikt nie zwrócił na to uwagi.  Docelowo w wersji produkcyjnej będzie pobrawiaona na taką

file_00000000178871f4a1086e30bfd8d265.png

file_00000000351c71f4861af309ee9c527e (1).png

W renderowaniu są błędy i przekłamania  ale tak to mniej wiecej będzie wyglądać.....a i nie będzie limitowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ten zegarek by wymiatał jakby miał prawdziwe "time trip" z zerowaniem czasu na przycisk, najlepiej taki z zabezpieczeniem. Mógłbym się poczuć jak prawdziwy nawigator. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 6.05.2026 o 16:33, arek314 napisał(-a):

Ale ten zegarek by wymiatał jakby miał prawdziwe "time trip" z zerowaniem czasu na przycisk, najlepiej taki z zabezpieczeniem. Mógłbym się poczuć jak prawdziwy nawigator. 

Problem leży w mechanizmach, brak na rynku dostepnych mechanizmów spełniajacych takie kryteria.

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, arek314 napisał(-a):

Rozumiem, ale pomarzyć można.

ba, nawet trzeba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to nie jest jedyna nowość jaka pojawi się w niedługim czasie, będzie jeszcze taki model,  300 Dywizjon Bombowy.

Rwnder troszkę przekłamuje rzeczywistosć ,ale tak to  więcej niż mniej będzie wyglądać. Może na Aurochronos uda nam się pokazać prototypy i Dywizjonu i Skalskiego

dywizjon 300 bombowy  2.jpg

dywizjon 300 bombowy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

20260527_082435.jpg

 

20260527_082716.jpg

 

20260527_082809.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Takiego kwiatka mają na stoisku na aurochronos. Także jak ktoś chętny, to biegusiem dziś do Browarów Warszawskich 😉 (światło przy stoisku jest jakieś niebieskie, sorry)

 

IMG_0931.jpeg

Edited by rafi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tokkotai jest fajny, wiem bo mam :) Obok Karasia i pierwszej RWD najlepsze zegarki od manufaktury. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, rafi napisał(-a):

Takiego kwiatka mają na stoisku na autochronos. Także jak ktoś chętny, to biegusiem dziś do Browarów Warszawskich 😉 (światło przy stoisku jest jakieś niebieskie, sorry)

 

IMG_0931.jpeg

Da się go kupić


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Da się go kupić

Raczej tak, resztę masz na priv. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi Sylwestrze, czemu bezel nie jest w dwóch kolorach? Aż się prosi żeby jedna połowa była jasnoniebieska a druga czarna albo wyraźniej ciemna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie bonusowe - na renderach musicie używać jakiegoś dziwnego AI? Zegarek wg zdjęć jest "AUTOMACICZNY"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.