floyd 3239 #3101 Posted December 31, 2025 7 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Share this post Link to post Share on other sites
fnkdoc 256 #3103 Posted February 2 5 SQUALE MATIC 60 ATMOS | ORIS DIVERS TITAN | HAMILTON KHAKI NAVY PIONEER | G. GERLACH NAVIGATOR | TISSOT BALLADE III | VC HERITAGE CHRONO Share this post Link to post Share on other sites
levy75 282 #3105 Posted February 22 To już chyba klasyka 3 Share this post Link to post Share on other sites
adventure 1030 #3106 Posted February 23 Również klasyka 😁 4 Share this post Link to post Share on other sites
Adam53 634 #3107 Posted April 30 Zapowiedzieli taki 3 Share this post Link to post Share on other sites
Laponek 1835 #3108 Posted April 30 11 godzin temu, Adam53 napisał(-a): Zapowiedzieli taki Piękny jest ten zegarek:) Tylko dlaczego indeksy godzinowe, a nie minutowe na głównej tarczy? Największa wskazówka jest minutowa, tak? 0 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3109 Posted May 1 Może błąd w renderze? Napisy na deklu też są interesujące. Niby wiadomo co tam jest, ale edycja jest "LM-ITOW^AVAA" 0 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3110 Posted May 5 W dniu 1.05.2026 o 08:58, arek314 napisał(-a): Może błąd w renderze? Napisy na deklu też są interesujące. Niby wiadomo co tam jest, ale edycja jest "LM-ITOW^AVAA" to nie błąd a w zasadzie błąd, pierwotnie ten model miał być se standardowym wskazaniem godzin, ale później zdecydowalismy się na regulator a skala na tarczy zosyała taka jaka została, nikt nie zwrócił na to uwagi. Docelowo w wersji produkcyjnej będzie pobrawiaona na taką W renderowaniu są błędy i przekłamania ale tak to mniej wiecej będzie wyglądać.....a i nie będzie limitowany. 9 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3111 Posted May 6 Ale ten zegarek by wymiatał jakby miał prawdziwe "time trip" z zerowaniem czasu na przycisk, najlepiej taki z zabezpieczeniem. Mógłbym się poczuć jak prawdziwy nawigator. 0 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3112 Posted May 12 W dniu 6.05.2026 o 16:33, arek314 napisał(-a): Ale ten zegarek by wymiatał jakby miał prawdziwe "time trip" z zerowaniem czasu na przycisk, najlepiej taki z zabezpieczeniem. Mógłbym się poczuć jak prawdziwy nawigator. Problem leży w mechanizmach, brak na rynku dostepnych mechanizmów spełniajacych takie kryteria. 0 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3113 Posted May 12 Rozumiem, ale pomarzyć można. 0 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3114 Posted May 12 27 minut temu, arek314 napisał(-a): Rozumiem, ale pomarzyć można. ba, nawet trzeba 1 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3115 Posted May 13 Ale to nie jest jedyna nowość jaka pojawi się w niedługim czasie, będzie jeszcze taki model, 300 Dywizjon Bombowy. Rwnder troszkę przekłamuje rzeczywistosć ,ale tak to więcej niż mniej będzie wyglądać. Może na Aurochronos uda nam się pokazać prototypy i Dywizjonu i Skalskiego 7 Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16630 #3117 Posted May 31 (edited) Takiego kwiatka mają na stoisku na aurochronos. Także jak ktoś chętny, to biegusiem dziś do Browarów Warszawskich 😉 (światło przy stoisku jest jakieś niebieskie, sorry) Edited Wednesday at 10:05 PM by rafi 3 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3118 Posted May 31 Tokkotai jest fajny, wiem bo mam Obok Karasia i pierwszej RWD najlepsze zegarki od manufaktury. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44353 #3119 Posted May 31 25 minut temu, rafi napisał(-a): Takiego kwiatka mają na stoisku na autochronos. Także jak ktoś chętny, to biegusiem dziś do Browarów Warszawskich 😉 (światło przy stoisku jest jakieś niebieskie, sorry) Da się go kupić ❓️ 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
rafi 16630 #3120 Posted May 31 5 godzin temu, Dorian06 napisał(-a): Da się go kupić ❓️ Raczej tak, resztę masz na priv. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 154056 #3121 Posted Wednesday at 09:29 PM 2 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3122 Posted Thursday at 12:25 PM (edited) G.Gerlach Seahorse,wersja produkcyjna Edited Thursday at 12:26 PM by svedos 2 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3123 Posted Thursday at 12:30 PM Drogi Sylwestrze, czemu bezel nie jest w dwóch kolorach? Aż się prosi żeby jedna połowa była jasnoniebieska a druga czarna albo wyraźniej ciemna. 0 Share this post Link to post Share on other sites
svedos 229 #3124 Posted Thursday at 12:39 PM arek314 Jakoś mi dwukolorowy nie pasował do koncepcji 0 Share this post Link to post Share on other sites
arek314 105 #3125 Posted Thursday at 12:42 PM Pytanie bonusowe - na renderach musicie używać jakiegoś dziwnego AI? Zegarek wg zdjęć jest "AUTOMACICZNY" 1 Share this post Link to post Share on other sites