Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już nie zaniżają cen w liście przewozowym to poczta też się raczej zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paczkę z creationwatches 3 dni temu i deklarację wartości na opakowaniu miałem w USD. Przy zamówieniu wybrałem przesyłkę pocztą (bez pisania czegokolwiek w uwagach), a potem i tak dostałem maila z pytaniem o sposób wysyłki, więc potwierdziłem, że proszę o wysyłkę pocztą bez pudełka i po 20 dniach dostałem zegarek. Opłaty mnie ominęły :) Wartość zamówienia to 80$, a kwota zadeklarowana na paczce to 34$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wartość zadeklarowana na przesyłce przy ewentualnych opłatach nie ma żadnego znaczenia.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba każdy wie. Tu chodzi o to ze jeśli chodzi o przesyłki dhl to zaczęli deklarować prawdziwa wartość.

 

Poprzednio dawali zaniżona i bardzo często z zaniżonej dhl liczył opłaty z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe  :lol: Ile razy płaciłem od wartości zadeklarowanej na przesyłce to nie zliczę.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz :) , ile razy płaciłem była prośba o potwierdzenie zapłaty ( scan z karty lub PP ) za zegarek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilka zamówień zawsze miałem zaniżona wartość i za każdym razem z automatu mi liczył dhl opłaty. Nic nie musiałem wysyłać. Góra 40/50 zł było do zapłacenia kurierowi.

 

Ostatnia przesyłka zadeklarowana na prawie 600 euro :) od razu dostałem maila z dhl abym wysłał potwierdzenia zakupu i wpłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz pawelb29... Aż dziwne, że można mieć w tej samej sprawie zupełnie różne doświadczenia. Na bliżej nieokreśloną, ale sporą ilość przesyłek (i poczta i kurier) na przestrzeni ostatnich powiedzmy 4 lat słownie 3 razy musiałem przedstawić dowód zakupu. Tak czy owak- jeżeli stanie się normą płacenie od kwoty zakupu to CW właśnie straciło swój największy atut.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tylko raz. Ale i z tym sobie poradziłem żeby nie bolało za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przesyłek nie było zbyt dużo, ale jak miałem opłaty, to zgodnie z deklarowaną wartością. Raz jeden przesyłałem wyciąg z PP do weryfikacji, ale to było akurat jak kupiłem żonie Casio za <50$ :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem paczkę z creationwatches 3 dni temu ...

Jaki zegarek kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz pawelb29... Aż dziwne, że można mieć w tej samej sprawie zupełnie różne doświadczenia.

 

Hmm... jak widać można :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zegarek kupiłeś?

Orient ER2700BB, kosztował mnie niecałe 298 zł (płatność przez PayPal)

post-104469-0-98253100-1528886770_thumb.jpg

Edytowane przez ms87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam może z innej beczki. Jak wygląda gwarancja w przypadku creationwatches.com? Kupiłem u nich 8 miesięcy temu zegarek Orient, który podobno ma roczną międzynarodową gwarancję. Po kontakcie z serwisem poljot otrzymałem odpowiedź, że Orient nie akceptuje tego sprzedawcy i zegarka nie naprawią na gwarancji. Miał już ktoś taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, opisywałem kilka stron wcześniej. Producent potwierdził - nie uznają gwarancji poza AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 20 dzień na przesyłkę i cisza. Mogłaby już ta paczka przyjść :)

 

pawelb29 --> dla niektórych może "dopiero", dla mnie to już 3 tygodnie :P Chciałoby się już mieć to seiko.  Edytowane przez jarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 20 dzień na przesyłkę i cisza. Mogłaby już ta paczka przyjść :)

pawelb29 --> dla niektórych może "dopiero", dla mnie to już 3 tygodnie Chciałoby się już mieć to seiko.

Mogłeś wziąć DHL

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamówiony "na próbę" 12 czerwca SNK807K2 $69 doszedł 2 lipca bez opłat zwykłą pocztą Registered Shipping. Wartość zadeklarowana na przesyłce $40 czas dostawy 3 tygodnie.

Następny Bambino V1 2.Gen $113 niestety zatrzymany do kontroli celnej :-(

Polecam sklep.

Edytowane przez atomic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony "na próbę" 12 czerwca SNK807K2 $69 doszedł 2 lipca bez opłat zwykłą pocztą Registered Shipping. Wartość zadeklarowana na przesyłce $40 czas dostawy 3 tygodnie.

Następny Bambino V1 2.Gen $113 niestety zatrzymany do kontroli celnej :-(

Polecam sklep.

Ja również. Co prawda w całej mojej historii zakupów tylko na CW mnie "łapało" (pomimo wszelkich zabiegów "ostrożnościowych" - zawsze przez SingPost, bez pudełka, gdzie w pozostałych sklepach z pudełkami przechodziły) ale i tak statystyka zadowalająca i kontakt ze sklepem także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest na rzeczy z tym wpisywaniem pełnej ceny w papiery. chyba eldorado się skończyło. kupując zegarek poprosiłem o niższą cenę w dokumentach i otrzymałem taki list. 

wysłałem do nich jeszcze pytanie dlaczego taka zmianan, jak odpiszą to dam znać

najpierw wybrałem dhl, ale w takiej sytuacji zmieniłem na pocztę, poczekam parę tygodni i zobaczę co wpisali w dokumenty

 

post-92558-0-74201200-1531049306_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam (gdzieś ktoś o tym pisał) zawsze tak odpisywali, także w warstwie komunikacyjnej zmiany nie ma. Jest za to zmiana w faktycznym działaniu. Ktoś ich pewnie przeorał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa, nie wiedziałem.

Vanya odpisała mi dość enigmatycznie. nie wiem jak to rozumieć

tak czy siak, poczekamy i zobaczymy co oni będą robić.

 

post-92558-0-07052600-1531115574_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mogą oficjalnie zaniżać wartości przesyłek. Wydaje mi się, że jeśli ktoś o to poprosi, tym bardziej tego nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kupowaniu z DHL jest pełny podatek teraz i tyle. Rozpoczęciem składania prawdziwych deklaracji zabierają sobie sporo klientów. Ja tez na pewno będę mniej kupował. Jak se wolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.