Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eye_lip

Panerai Luminor Marina - Podróba na allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa grubymi nicmi szyta....spreparował nawet dokumenty.....ktoś daje 11 patoli......szokujące!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widać tę jakość :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa grubymi nicmi szyta....spreparował nawet dokumenty.....ktoś daje 11 patoli......szokujące!

Pewnie podpucha z tym licytantem. Zgłosiłem do allegro, ciekawe czy usuną?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja na zająca? I uwiarygodnienie podrobionego zegarka? Toż to przestępczość zorganizowana :rolleyes:.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja na zająca? I uwiarygodnienie podrobionego zegarka? Toż to przestępczość zorganizowana :rolleyes:.

Trzeba nazwać sprawę po imieniu - skurwy@#$%two!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Z tym wielokrotnie grawerowaniem nazwy na mechanizmie to coś jest.. ostatnio tez widzialem Omęgę, która miała takim maczkiem zapisany wahnik - też mi cośnie pasowało

 

A może napisać do kolesia.. zobaczymy co odpisze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia niemal sprzed roku. "Original Date/Time = 2011:04:25 11:34:23" To też ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego akurat czas robienia zdjec nie zawsze jest miarodajny bo ludzie czasami go nie ustawaja na odpowiedni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Pewnie podpucha z tym licytantem. Zgłosiłem do allegro, ciekawe czy usuną?

 

 

Z tym zgłaszaniem to bywa różnie niestety. Ostatnio zglaszałem Girard Perregaux, uwaga:

-Made in swiss,

-Royal Oak

-przyklejone na chama wskazówki od datownika.

 

Poszedł za 510zł.... Nie doczekałem się interwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem te podróbe jeszcze wczoraj i wciąz wisi.

Allegr... :rolleyes:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem te podróbe jeszcze wczoraj i wciąz wisi.

Allegr... :rolleyes:

 

Nieładnie tak odbierać All prowizję...:D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomina, że już kiedyś debatowaliśmy na temat tego zegarka.

Poznaję po obtarciu od sekundnika na cyferblacie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Napisałem do faceta wypunktowujac mu to co się nie zgadza. Wydaje się być zszokowany i przejety. Co więcej podesłał mi link:

 

http://www.chrono24.pl/panerai/luminor-marina-44m---steel--id1938055.htm?manufacturerIds=192&models=129&picnum=4&tab=pics&urlSubpath=%2Fpanerai%2Fluminor-marina--mod129.htm

 

Mam wrażenie, że ten też jest podróbą (minimalnie lepie zrobioną).

 

Obiecał w poniedziałek zweryfikować autentycznośc zegarka i jeśli okaże się nieoryginalnym wycofa aukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do faceta wypunktowujac mu to co się nie zgadza. Wydaje się być zszokowany i przejety. Co więcej podesłał mi link:

 

http://www.chrono24.pl/panerai/luminor-marina-44m---steel--id1938055.htm?manufacturerIds=192&models=129&picnum=4&tab=pics&urlSubpath=%2Fpanerai%2Fluminor-marina--mod129.htm

 

Mam wrażenie, że ten też jest podróbą (minimalnie lepie zrobioną).

 

Obiecał w poniedziałek zweryfikować autentycznośc zegarka i jeśli okaże się nieoryginalnym wycofa aukcję.

No to szkoda faceta jeśli autentycznie ktoś go kiedyś zrobił w balona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam wrażenie, że ten też jest podróbą (minimalnie lepie zrobioną).

 

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Na takiej, że sprzedaje to sprawdzony uznany diler, czy masz jakieś inne przesłanki?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to faktycznie jest podróba to koleś na 100% jest nieświadomy. Z pół roku, albo lepiej proponował mi wymianę za mojego 359. Rozmawiałem z nim i to jest poważny człowiek. Ja nie jestem przekonany czy to jest tania podróba, ale oczywiście ja się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

@eye_lip

 

Napisalem że mam wrażenie, ponieważ jak porówna się to z tym co jest na stronie Panerai pod numerem PAM00113 mam coś co wyglada trochę inaczej. Mianowicie chodzi mi o mechanizm, a konkretnie o nadźgane tym maczkiem Panerai na mostkach. Ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was miał Paneraia serii E,F w ręce czy opieracie się na zdjęciach z sieci. Ja nie miałem, ale miałem jeszcze wcześniejsze i porównywanie dziesięcioletnich egzemplarzy do tego co jest np. na półkach w sklepie Pani Jansen to absurd. Ja w każdym razie chylę czoła przed kimś kto na podstawie tych zdjęć jest w stanie jednoznacznie stwierdzić, że to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim - zegarek kupił 6 lat temu w komisie

zasugerowałem mu aby lepiej go sprawdził i w pon. ma to zrobić

dałem mu link do podróby z identycznymi nr

124datu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste. Numer taki jak na większości ch...ni w sieci.

 

Przy okazji. Kilka lat temu Seiken (pewnie tego nie pamiętasz) uratował mnie przed utratą kilku grubych tysięcy. Mianowicie kupiłbym "super" fake Breitlinga, ale wtedy na alle były jeszcze nazwy użytkowników. Dzięki niemu trafiłem na to forum. Jeszcze raz dzięki Seiken.

 

@eye_lip. Dzięki miałeś rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eye_lip

 

Napisalem że mam wrażenie, ponieważ jak porówna się to z tym co jest na stronie Panerai pod numerem PAM00113 mam coś co wyglada trochę inaczej. Mianowicie chodzi mi o mechanizm, a konkretnie o nadźgane tym maczkiem Panerai na mostkach. Ale mogę się mylić.

A po co to porównujesz, skoro zegarek z linku jest z 2002 czyli jest to seria E która miała wykończony mechanizm w napisy a aktualny mechanizm OP X ma pasy genewskie. Aktualna seria to N czyli 2011, oczywiście w tej formie mechanizm produkowany jest wcześniej.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze ,że zarejestrował sie na forum użytkownik o nicku Fejk Panerai ( sic!) , który wysyła raporty do adminów , w którym twierdzi odnoszać się do tego wątku , że ten shit jest oryginalny i ma potwierdzenie na to z fabryki ( rozumiem ,że przysięgłę tłumaczenie z chińskiego jest załączone) ..

a jak zwykle na forum są "znafcy"

 

Czyli klasyka - mam gorączkę to stłukę termometr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dodajmy "może to pociągnąć skutki prawne" . Czas szczoteczki szykować.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.