Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl HUBLOT King Power UEFA EURO 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny partner UEFA i nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie – HUBLOT – zaprezentował dwa zegarki dedykowane państwom-gospodarzom największej piłkarskiej imprezy roku.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tadammmm...no i są :D

 

Jak Wam się podobają ?? Bardzo jestem ciekaw komentarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię design Hublota ale wole ich zegarki bez dodatkowych kolorków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudne że hej.

 

Przynajmniej na zdjęciach.

 

Zresztą większość tych hublotów to takie dziwadła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, kiedy ktoś na siłę musi być "oryginalny"...

Nie wiem, czy są dobre. Nie wiem, czy sa starannie wykonane. Wiem, że dla mnie są paskudne


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie "polski" Hublot jest niemal identyczny z wcześniejszym "Czerwonym Diabłem".. tylko diabełka odczepili :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja jestem chyba inny...

Mi Hubloty się podobają i to od dawna szczególnie lubię połączenie czerni i czerwieni.

W tym wydaniu niebieski wydaje mi się bardziej czytelny. W czerwonym jest chyba za dużo czerwonego i mało intensywnego, w "Czerwonym Diable" czerwien mi bardziej leżała. Może na żywo dobrze odczytuje się godzinę.

Jedno co mi nie "leży" w Hublotach to ich rozmiar. Skoro Łukasz przymierzył i jest dla niego za duży to ja mam już pozamiatane. Jedyna pociecha,że to rozmiar 48mm, może Hubloty 44mm by na mnie były.(oczywiście nie mówię o cenie która jest kosmiczna).

Tak czy siak dla mnie jest ok.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja jestem chyba inny...

Mi Hubloty się podobają i to od dawna szczególnie lubię połączenie czerni i czerwieni.

...

 

 

To jest nas dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze względu na potworny rozmiar do gablotki na pamiątkę Mistrzostw, za cenę średniej klasy samochodu.. hmmm. W dodatku jak zauważył Taktic nic oryginalnego...2x hmmm.

Do tego wątpliwa inwestycja...

 

No jest niezły, ale biorąc powyższe to można powiedzieć że to jakieś nieporozumienie.

Zaskoczyła mnie limitacja, jak widziałem zajawkę zegarka to myślałem że góra 10szt. a tu proszę, seryjna produkcja prawie :lol: Na forum nie widziałem jeszcze żadnego prywatnego (porządnego) Hublota, i nasuwa mi się pytanie: kto to kupi? 3-4 szt. może zejdą z salonu, a reszta co, będzie leżakować?


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą rozdawane jako gadżety dla członków PZPN :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ze względu na potworny rozmiar do gablotki na pamiątkę Mistrzostw, za cenę średniej klasy samochodu.. hmmm. W dodatku jak zauważył Taktic nic oryginalnego...2x hmmm.

Do tego wątpliwa inwestycja...

 

No jest niezły, ale biorąc powyższe to można powiedzieć że to jakieś nieporozumienie.

Zaskoczyła mnie limitacja, jak widziałem zajawkę zegarka to myślałem że góra 10szt. a tu proszę, seryjna produkcja prawie :lol: Na forum nie widziałem jeszcze żadnego prywatnego (porządnego) Hublota, i nasuwa mi się pytanie: kto to kupi? 3-4 szt. może zejdą z salonu, a reszta co, będzie leżakować?

Zdziwił byś się...niestety nasze forum, to bardzo specyficzna grupa klientów... bardzooo specyficzna.

HUBLOTY sprzedają się bardzo dobrze - mają spora grupę odbiorców (mówię o Warszawskim butiku)

 

Seria sprzeda się spokojnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "ukraiński" jest piękny. Dla mnie rewelacja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dizajn nigdy mnie nie porywał. Kolorystyka tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się polski "zwykły" z wyjątkiem wielkości dobrej dla budzika Hublot to modowy zegarek dla ludzi z kasa dla ktorych design, jakość wykonania i rozpoznawalnosc w kręgu jest ważniejsza niż historia, smaczki mechanizmu itp i tez bym się o sprzedaż nie martwił No bo co "na sportowo" np do Prady ma nosić osoba ktora do garnituru ma Piaget (i teczke Hermes)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzech...

Zdecydowanie jestem kolejnym fanem Hublota{niekoniecznie w takiej odsłonie jak te dwa z pierwszego postu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił byś się...niestety nasze forum, to bardzo specyficzna grupa klientów... bardzooo specyficzna.

HUBLOTY sprzedają się bardzo dobrze - mają spora grupę odbiorców (mówię o Warszawskim butiku)

 

Seria sprzeda się spokojnie...

 

 

Zapewne znasz rynek o wiele lepiej niż ja, więc po tym co napisałeś to już jestem zdziwiony :lol:

Ale co ja tam wiem, opieram swoją opinię głównie o obserwacje forum więc może jestem zbyt ograniczony i nie wiem co się w tej branży dzieje.

 

Swoją droga, ciekawe jakbyś krótko scharakteryzował tę "bardzo specyficzną grupę klientów"(?). :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne znasz rynek o wiele lepiej niż ja, więc po tym co napisałeś to już jestem zdziwiony :lol:

Ale co ja tam wiem, opieram swoją opinię głównie o obserwacje forum więc może jestem zbyt ograniczony i nie wiem co się w tej branży dzieje.

 

Swoją droga, ciekawe jakbyś krótko scharakteryzował tę "bardzo specyficzną grupę klientów"(?). :lol:

Mam nadzieję, że nie czynisz mi zarzutu z tego, że być może znam rynek szerzej, niż przez li tylko pryzmat naszego forum. :P

Rzeczywiście nasze forum "nieco" wypacza ogólny obraz naszego rynku, choć ciężko mi stwierdzić, w jak znacznym stopniu.

 

"bardzo specyficzna grupa klientów" to tacy z dużą kasą (to niezbędna konieczność) i już jakąś kolekcją zegarków, która pozwala na kierowanie się przy wyborze kolejnego fantazją i designem, który jest najmocniejszą (choć w moim odczuciu nie wiele przewyższającą mechanikę) strono HUBLOTA. Warszawski butik ma swoją grupę klientów - bynajmniej nie laików, a ludzi znających się an zegarkach i ceniących markę za design, materiały i wizerunek - który mnie również się bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie czynisz mi zarzutu z tego, że być może znam rynek szerzej, niż przez li tylko pryzmat naszego forum. :lol:

 

 

Oczywiście że nie, pisałem krytycznie wyłącznie pod swoim kątem, ale właśnie dowiedziałem się czegoś więcej :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sie zgodzić z Łukaszem , jest bardzo duża grupa fanów Hublota, fanów których na to stać ,więc ze zbytem nie maja problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,czemu podobają mi się zegarki drogie niedostępne...

Łukasz,Darek, czy możecie na prv. przesłać mi jakieś większe informacje na temat Hublota?

Ogólnie zastanawia mnie czy jest coś godnego uwagi w Hublotach, o rozmiarze 40-42mm (może jakis In-house).

Wiele fajnych modeli jest,ale w rozmiarze 44-46-48mm


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie podobają się hubloty. Nie i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, delikatnie mówiąc nie przepadam za Hublotem.

 

Ale pomijając wygląd i rozmiary (bo to rzecz gustu i jednemu może się podobać, a drugiemu nie) to największą kichą w tym zegarku jest to, że nie zrobili go na UNICO, który miał być w pierwszej kolejności montowany właśnie w kopertach KingPower, a tu mamy tylko jakąś modyfikację VJ.

 

Uważam, że taka limitacja jak ta na Euro zasługuje na to, żeby zrobić ją na inhouse, a oni pakują tam VJ, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się,zegarek powinien mieći In-housa, nie zmienia to faktu,że sam zegarek podoba mi się (poza rozmiarem i ceną)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.