Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy to prawda że tylko 200 sztuk zrobili?

Z nowurusami to nigdy nie wiadomo. Ogólna zasada jest taka, że jak im się jakimś cudem wyprzedał cały "nakład", to robili następny, z dokładnie taką samą numeracją.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super jednak pewne niedociągnięcia są. Muszę skombinować tylny, oryginalny dekielek i jest luźne szkiełko. Trzyma w środku dobrze ale naciskając je czuć że delikatnie pracuje, nie jest wklejone. Jak na razie chodzi dobrze

Rozumiem że szkiełko dobrze siedzi, jedynie odrobinę "oddycha" podczas mocniejszego naduszania? Jeśli tak, to wszystko ok. Szkiełko w czajce nie jest supertwarde.

 

No chyba że się porusza czy coś w tym stylu.

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej coś pisaliście że szkiełko powinno być wklejone, tu wygląda na to że nie jest wklejane tylko wciśnięte i naciskając po rogach czuć jak minimalnie pracuje. Po lekkim wyciągnięciu koronki data przestawia się w obie strony a jak się przestawia dzień tygodnia?

Tak wygląda na lepszych zdjęciach

 

post-72726-0-78176000-1429260196_thumb.jpgpost-72726-0-34272000-1429260210_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja pedole ale cieszę się bo znaczy że nie jest popsiuty ;) Po drugie to kwarc czyli dzień tygodnia działa tak długo jak bateria wystarczy. Złożyłem gostkowi na alle propozycję zakupu poza alle jego czajki, tej która się zatrzymuje i ma pęknięte szkiełko. Dekielek ma dobry. Oczywiście za mniejsze pieniądze niż obecne 110 w licytacji. Zobaczymy co odpisze. A nóż widelec zechce się pozbyć i sprzeda to będzie czajeczka kompletna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dojechały takie dwa automaciki. Miałem brać tylko stany idealne/ bardzo dobre, ale ostatnio rzadko się pojawiają, więc trochę obniżyłem wymagania :)

Odpowiednio 15

di-AQR683MO.jpg

 

i 16 sztukadi-770G3YHU.jpg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze łowy, jeszcze przed SPA :)

post-41034-0-89511400-1429275064_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie masz 2 takich samych z tych 16 ?

 

Co masz konkretnie na myśli, czy nie mam 2 takich samych modeli, aby jednego się pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie masz dubli i 16 sztuk to 16 różniących się od siebie wzorów tego samego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duble, bo je noszę na co dzień, a te w lepszym stanie są w gablotce :)

 

Edit: Niedublowanych mam 13 sztuk - każda inna.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta, cud, malina. Jaki mechanizm?

2609B, 21 kamieni, uważam że jeden z lepszych, kulturalnie i punktualnie chodzących mechanizmów radzieckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta Rakieta, Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ljuksiki fajne, coraz mniej ich niestety :) Sury jeszcze do kompletu Ci brakuje ;)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna przymierzałem się do kupna beczki - w polskich realiach ceny okazują się jednak być zaporowe, nawet za styrane egzemplarze trzeba płacić duże pieniądze. No ale w końcu się udało nabyć ładna beczkę do lekkich poprawek (głównie polerowanie boków koperty). Co ciekawe - nie przesadzę jeśli powiem, że tarcza i wskazówki są w stanie idealnym :)

 

post-25327-0-45243100-1429362252_thumb.jpg

 

post-25327-0-83104200-1429362264.jpg

 

W najgorszym stanie jest bezel, ale tu zawsze mogę coś pokombinować - w najgorszym razie dać bezel od Amfibii 17j.

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi ostatnio taki Wostok. Nie wiem co to za model, czy oryginalny, czy składany, ale stan bardzo ładny i ogólnie wpadł mi w oko, więc nie mogłem mu się oprzeć... B)

post-80620-0-28383900-1429364959_thumb.jpg

post-80620-0-41679600-1429364966_thumb.jpg

post-80620-0-84663700-1429364973_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi ostatnio taki Wostok. Nie wiem co to za model, czy oryginalny, czy składany, ale stan bardzo ładny i ogólnie wpadł mi w oko, więc nie mogłem mu się oprzeć... B)

 

Oryginał, w dodatku bardzo ładnie zachowany. Tarcza, wskazówki, koronka - wszystko zgodne z oryginałem. Jedynie dekielek może budzić wątpliwości (w tych modelach bywały dekle "w kratkę"), ale to akurat łatwo wymienić.

 

Jeśli farba na tarczy ma mikrospękania, to się nie przejmuj, bo to jest typowa właściwość wostokowych tarcz z tamtego okresu (zapewne koniec lat 80-tych). A jeśli na tarczy nie ma spękań, to jeszcze lepiej :)

 

Bardzo fajnie dobrałeś pasek oraz gadżety do zrobienia zdjęcia :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hagedorn - sympatyczne zdjęcia :)

Tło dodaje klimatu zegarkowi.

 

sthool - fajna beczka.

 

kchrapek - Rakieta śliczniutka ale Ljuksy miód malina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sthool - Beczka wymiata :)

Inne nabytki też, Wostok z karbowanym ringiem pierwsza klasa, Ljuksy - cóż, klasyka i to piękna :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.