Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Rakiety i Poljot dziś wymiatają na forum -brawa dla ich właścicieli :-)

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy nabytek - Almaz z mechanizmem 2809........ Rozpisywać się nie będę (chociaż może warto?) - mechanizm 2809 , w Almazie 18sto kamieniowy. Mechanizm świetny, który znalazł swoje dalsze udoskonalenie w 22 kamieniowym mechanizmie w zegarkach Volna a następnie "precision chronometer" w Wostokach z mikroregulacją wzorowaną na Zenitach.

 

Almaz jest w świetnym stanie, pełny oryginał - właśnie tę tarczę uważam za najlepsza w Almazach, bo przez swoją strukturę w pełni oddaje "diamentowość" w nazwie tego zegarka.

 

Almaz uzupełnia grupę moich  "trzech złotych muszkieterów" - trwają teraz poszukiwania czwartego muszkietera.... :)

 

49029795691_56c2415f57_b.jpg

 

49029287063_2571d2734d_b.jpg

 

49029287198_38d6ac3398_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy @Somerto, @Brat Pit: dziękuję za dobre słowo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne dziś nabytki wrzucacie. Leo13 Ałmaz świetny, dobrze zaczynasz kolekcjonowanie radzieckich zegarkówm, bo od świętych stanów. Gratulację dla wszystkich. 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leo13 Ałmaz świetny, dobrze zaczynasz kolekcjonowanie radzieckich zegarkówm, bo od świętych stanów

Moja obecna kolekcja to około 70 sztuk - z sowieckich kolekcjonuję gównie egzemplarze rzadkie i takie, które uważam wręcz za niemal "dzieła sztuki".......... :)

 

Poniżej jeszcze raz "trzech muszkieterów" - może ktoś doradzi jaki powinien być "czwarty muszkieter", aby dobrze uzupełniał kolekcję?

 

49032747701_20bd045b2f_b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirowski z czerwonym ringiem

Trafiony - zatopiony ..... Właśnie o tym myślałem. Ciężko trafić dobry egzemplarz. Wczoraj miałem w rękach bardziej pospolity -z zielonym ringiem - też byłby niezły... :). Ale tak naprawdę to wczoraj prowadziłem poszukiwania i pertraktacje nad dobrym egzemplarzem Druzhby (nie, nie tym fejkowym, który teraz się masowo pokazuje :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś perfekcjonistą @Leo13

Dlaczego d’Artagnan ma się wyróżniać chromowaną kopertą?

 

Ja tą trójkę z lat 60-tych próbowałbym uzupełnić kolejnym z 1-szej moskiewskiej w złoconej kopercie stolicznym lub bliźniaczym poljotem  .... no chyba, że Tarbes  zamienić na podwarszawskie Błonie :)

post-54348-0-09260800-1573209712.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najazdu UFO ciąg dalszy - tym razem przyleciała Rakietka z tarczą a 'la Gwiezdny Pył ;)

post-35535-0-83644000-1573241541_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebany w częściach szuflad , sprawny ładnie zachowany, może komuś brakuje w kolekcji? Pierwszy Poljot , może się mylę, to proszę mnie sprostować. 823c06755d376a3751f383714523b0fb.jpgb076a628477fa9b9b2ce8536819a8c79.jpg4cbe57128aa869bd78bc9310af9790ed.jpg262bbdfe0f2e732040bdf780edef471b.jpg

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo żeście dziś pojechali!!! Cornavin z czerwoną tarczą czad!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły takie dwa.

Budzik, wziąłem ze względu na stan, bo jest świetny, jedynie szkło do wymiany.

IMG-20191109-161058.jpg

 

I Kirovek, stan znośny 

IMG-20191109-152542.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zarię znaleźć każdy może ;-) Zaria znaczy świt.

Bardzo ładna w środę odbieram taką od zegarmajstra. To jest wersja slim w stosunku do tej z kalendarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.