Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

O widzisz, super informacja, dzięki :)

Coprawda przed zakupem spędziłem trochę czasu na przeglądaniu zdjęć - porównywałem z innymi znalezionymi w sieci czy "na oko laika wygląda tak samo", przejrzałem oferty sprzedającego i opinie, wyglądało solidnie, no ale jak człowiek się za bardzo nie zna, to popełnić błąd łatwo.

 

Zdjęcia to nie wszystko, czasami też opinie nie zdradzą intencji,  ważny jest człowiek, który sprzedaje.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gość z Matuszki Rossiji.3b90701930592ed8b51b502d7c477f48.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie nowy nabytek, ale w końcu przywrócony do ładu. Slava którą dostałem od wujka właśnie została moim garniturowcem

cc5a62050e5dcfcb5b9c54d6e57bb05a.jpg9f53d40e329ce136167437ba25480c32.jpgbe1945a7059ff2ec4a6bf6a3c853d48a.jpg

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PosiadaczZegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie nowy nabytek, ale w końcu przywrócony do ładu. Slava którą dostałem od wujka właśnie została moim garniturowcem

 

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ładna, gliszowana tarcza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie tyle nabytek, co urodzinowa niespodzianka. Zabawne, że ostatnio po cichu zastanawiałem się, czy złoty zegarek to już coś dla mnie, czy może jeszcze nie. Pozbawiłem go czarnego paska i wymieniłem na taki, co zdecydowanie go „ucywilniło”, więc będzie można nosić nawet bez tzw. okazji. :)

 

11280010_IMGP2420.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał iść dalej w świat bo wcześniejsze Koperniki nie podobały mi się wcale. Ale wcześniejsze które wpadały w moje ręce były srebrne w chromie i nie zrobiły na mnie wrażenia. A czarny to zupełnie inna bajka. Całkiem fajny. :)  Zostaje więc :D

 

post-49869-0-91469400-1522323575_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczne zakupy.. ;)44de586960a31e4a49818cf4078d75a0.jpg3dc8558a240f1d3c87d269d9c4d0d60d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mercel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał iść dalej w świat bo wcześniejsze Koperniki nie podobały mi się wcale. Ale wcześniejsze które wpadały w moje ręce były srebrne w chromie i nie zrobiły na mnie wrażenia. A czarny to zupełnie inna bajka. Całkiem fajny. :)  Zostaje więc :D

 

 

Ładny stan. Interesująca czarna koperta.

Na mnie wogóle te Rakiety nie działały.

Mnie się jednak podoba wersja srebrna w chromie i ta biel tarczy.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest dawno nie widziany w tym dziale zegarek.

Gratuluję serdecznie:)

Pandy sporo osób tu poszukuje :)

 

Edycja

A Łucz medyczny też super zwłaszcza że stan fajny :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

O w mordę...Panda! :o Odkupię!!!

No dzięki,no niestety jeszcze 2 do zamknięcia kolekcji potrzebuję więc zostaje u mnie jak na razie.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

No to jest dawno nie widziany w tym dziale zegarek.

Gratuluję serdecznie:)

Pandy sporo osób tu poszukuje :)

 

Edycja

A Łucz medyczny też super zwłaszcza że stan fajny :)

Nie spodziewałem się aż takiego odezwu na Pandę,fakt że ciężko sie wogóle lodówki zdobywa.A od nich zaczęła sie moja przygoda z forum☺Ładnie zachowana i działająca,koperta mogłaby być lepsza troszkę. Łucz nie wiem czy sprawny,czeka na baterię na razie

Pozdrawiam

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie panda, może i mech i wodorosty, może i niesprawne, ale uchodzone na bazarku. I takie zakupy mają swój urok.

post-92622-0-78019200-1522399005_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie panda, może i mech i wodorosty, może i niesprawne, ale uchodzone na bazarku. I takie zakupy mają swój urok.

Nie sztuką jest wydać 300 - 500 PLN . Ja właśnie takie i podobne kupuję , bo sztuką jest cieszyć się z przywrócenia ich do życia pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest wydać 300 - 500 PLN . Ja właśnie takie i podobne kupuję , bo sztuką jest cieszyć się z przywrócenia ich do życia pozdro .

też tak robię ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest wydać 300 - 500 PLN . Ja właśnie takie i podobne kupuję , bo sztuką jest cieszyć się z przywrócenia ich do życia pozdro .

Nie sztuką to jest głupio wydać 300 - 500 zł. Natomiast kupić rzadko spotykany radziecki zegarek za taką kwotę już jest.

 

Można się cieszyć popularnymi Pobiedami, ale nie deprecjonuj tego, że ktoś woli kupić coś z wyższej półki radzieckich zegarków.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primek0b582b81ee2a8dec0a94aa8a0db3986d.jpg

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primek

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Rewelacja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką to jest głupio wydać 300 - 500 zł. Natomiast kupić rzadko spotykany radziecki zegarek za taką kwotę już jest.

 

Można się cieszyć popularnymi Pobiedami, ale nie deprecjonuj tego, że ktoś woli kupić coś z wyższej półki radzieckich zegarków.

 

Nie sztuka też kupić rzadko spotykany za 300 - 500 czy więcej. Wtedy trzeba mieć szczęście i pieniądze przy sobie, a czasami bankomat daleko.

Sztuka kupić rzadki zegarek za bezcen, taki co wypływa dopiero na rynek. Wtedy trzeba mieć tylko szczęście..

To jest strzał.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuka też kupić rzadko spotykany za 300 - 500 czy więcej. Wtedy trzeba mieć szczęście i pieniądze przy sobie, a czasami bankomat daleko.

Sztuka kupić rzadki zegarek za bezcen, taki co wypływa dopiero na rynek. Wtedy trzeba mieć tylko szczęście..

To jest strzał.

 

Taaaa. Jak sobie Wilku zrobił strzał na All... z 3133, to byli tacy, co stwierdzili, że oszukał sprzedawcę ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Jak sobie Wilku zrobił strzał na All... z 3133, to byli tacy, co stwierdzili, że oszukał sprzedawcę ;)

 

taaa pewnie zazdrościli    ze im się nie udało 

za błędy trzeba płacić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.