Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny, gratuluję :) też się niedługo pochwalę (mam nadzieję)

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny, gratuluję też się niedługo pochwalę (mam nadzieję)

 
A dziękuję :) - taki w Twoim klimacie - już go trochę ożywiłem :) IMG_20210127_195433.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😪 Nikt nie chce zgadnąć? To znaczy, dzięki @Enkil, ale Twoją odpowiedź traktuję w formie żartu ;)

 

W zastępstwo rozwiązania zagadki podam zdobycz, którą dziś listonosz przyniósł. Tyż pikna :D

 

original_c9645745-0a2e-4a15-88b3-c879129564d6_DSC_0012.thumb.JPG.96f746bc5e6117834b7faa2a6c894b8f.JPG

 

-------------

 

Poljoty automaty świetne, piękne kolory tarcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem, chyba na meszoku z trochę zdeformowanym okręgiem sekundowym i bez tej sekundowej. Gdzieś mi sie zaplątały zdjęcia mojego, ale nie jest taki jak ten.

Ostatnio widziałem, chyba na meszoku z trochę zdeformowanym okręgiem sekundowym i bez tej sekundowej. Gdzieś mi sie zaplątały zdjęcia mojego, ale nie jest taki jak ten.

 

Mój wygląda podobnie.

leningrad.jpg

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, JanekTheFizyk napisał:

W zastępstwo rozwiązania zagadki podam zdobycz, którą dziś listonosz przyniósł. Tyż pikna :D

Pikna, pikna, ale jakbym wiedział, to bym Ci przynajmniej ceny nie podbił i wtedy by była pikna i tania. Dobrze, że mam pozłacanego, to nie byłem bardzo zdeterminowany, bo by się zrobiło drogo. Co by nie było, bardzo ładny zegarek😊.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, timegoesby napisał:

Fizyk, mnie się wydaje, że to moze być tylko to:

 

👏

 

original_85469dab-5fad-41df-9547-c37ecd55d0fb_DSC_0014.thumb.JPG.210af635dfbe53f1da37de289cf64d8c.JPG

 

Zrobić dziadowi zdjęcie...

 

@Enkil, ale to jest wystawione w wątku "właśnie kupiłem", a nie "chcę sprzedać"...

 

@Mislavo To żeś mnie zrobił... musimy się dogadać na wspólne zakupy, skoordynować akcję ;)

Edytowane przez JanekTheFizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób pokazuje co kupiło i jednocześnie chce sprzedać 

Wiele osób pokazuje co kupiło i jednocześnie chce sprzedać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyk , gdzie kupowałeś? Jeśli to nie tajemnica to jaki budżet, bo w tej chwili na meszoku cena ok 500pln za dużo słabszy stan. Gratuluję nabytku, zwłaszcza tej wskazówki:-) Teraz pora na białego:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo udany zegarek. Z przyjemnością się na niego patrzy, o posiadaniu tu nie piszę żeby nie dręczyć siebie i innych nie-posiadaczy :) SZTOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, JanekTheFizyk napisał:

 

👏

 

original_85469dab-5fad-41df-9547-c37ecd55d0fb_DSC_0014.thumb.JPG.210af635dfbe53f1da37de289cf64d8c.JPG

 

Zrobić dziadowi zdjęcie...

 

@Enkil, ale to jest wystawione w wątku "właśnie kupiłem", a nie "chcę sprzedać"...

 

@Mislavo To żeś mnie zrobił... musimy się dogadać na wspólne zakupy, skoordynować akcję ;)

 

Gratuluję zakupu bo w ferworze dyskusji jakiś mi umknęło meritum :) piękny i rzadki okaz. Szczerze zazdroszczę bo to ozdoba każdej kolekcji radzieckiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno nic nie pokazywałem, Ale i u mnie się coś trafia. A, że Krzysztof pisał - mułu nie pokazujemy to czekały rakiety na serwis is SPA. Dzięki Przemkowi udało się i teraz można podziwiać.

 

Udanego oglądania.

I dzięki Przemek. Jesteś mega gość.

 

20210129_092026.jpg

20210129_092141(1).jpg

20210129_092131.jpg

20210129_092209.jpg

20210129_092218.jpg

20210129_092228.jpg

20210129_092302.jpg

20210129_092313.jpg

20210129_092120(1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządna bateria rakietowa!

 

Sputnika ściągnąłem zza granicy, razem z kosztami operacyjnymi wyszło mnie to... koło 150 zł. Ile wygrałem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super cena, a nie było promocji na dwa? 😉 

 

Ja niedawno kupiłem sekundę :D cena też była o wiele niższa niż myślałem że będzie.

DSC_3707.thumb.JPG.ffdd8d9ff9e0cc4c29ba61be9496c54e.JPG

_20210129_130938.thumb.JPG.07dc355e1a3ac82799a37b51abb38813.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, drobnypijaczek napisał:

Bardzo dawno nic nie pokazywałem, Ale i u mnie się coś trafia. A, że Krzysztof pisał - mułu nie pokazujemy to czekały rakiety na serwis is SPA. Dzięki Przemkowi udało się i teraz można podziwiać.

 

Udanego oglądania.

I dzięki Przemek. Jesteś mega gość.

Czarnuchy fajne, zwłaszcza kwadratna.  Tą pierwszą mam jako dubla, chyba w lepszym stanie (całe szkło i lepsza koronka), jakby co, to na pocztę mam niedaleko ;)


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, dzięki. Tę okrągłą dostałem od jednego faceta u mnie w pracy. Stan - szufladowy, tego na zdjęciach nie widać.

A czarną i białą; na zastępstwo tej z blizną jak Al Capone; mam tylko jeszcze nie pokazywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JanekTheFizyk napisał:

Porządna bateria rakietowa!

 

Sputnika ściągnąłem zza granicy, razem z kosztami operacyjnymi wyszło mnie to... koło 150 zł. Ile wygrałem? ;)

 

No to ogromne gratulacje, ten kto sprzedawał musiał być kompletnie nieświadomy co to za rarytas. Swojego kupiłem za ok 250-300pln na Ukrainie 3-4 lata temu, inne ceny z tego okresu to było 100$ i więcej.

A to aktualna oferta z Permu:

https://meshok.net/item/215298508_%D0%A0%D0%B5%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4_%D0%9F%D0%A7%D0%97_%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D1%88%D0%B0%D1%80_%D1%87%D1%91%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%A1%D0%A1%D0%A1%D0%A0_1950%D0%B5

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drobny gratuluję zestawu kwadraciaków, są świetne.

Dlatego Fizyk trafił totka:-)  Taki zestaw jest naprawdę bardzo rzadki i w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.