Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, rysqut napisał(-a):

Oryginalna tarcza do eksportowego poljota w stali to trudny temat... Porównywalny do znalezienia złotej koperty do kirowskiego 😅

To samo z koronką. W UK najprędzej zdobyć coś na części za niewielkie pieniądze tylko dochodzi kwestia wysyłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rysqut napisał(-a):

Oryginalna tarcza do eksportowego poljota w stali to trudny temat... Porównywalny do znalezienia złotej koperty do kirowskiego 😅

Zgadza się ale jak ktoś  nie wie, że tak jest to może mu sie udać... Nigdy nie miałbym Ljuksa albo Radugi jakbym nie wiedział, ze taki trudny temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, art_69 napisał(-a):

Zgadza się ale jak ktoś  nie wie, że tak jest to może mu sie udać... Nigdy nie miałbym Ljuksa albo Radugi jakbym nie wiedział, ze taki trudny temat...

Życze powodzenia i cierpliwości. Dla otuchy dodam, że mi przez 10 lat udało mi się domknąć kilka podobnie trudnych tematów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący Poljot 15 jewels. Dlaczego 15 trudno powiedzieć...

 

Trudna, wysublimowana stylistyka. Zegarek  nie dla wszystkich - tylko dla  tych, którzy potrafią dojrzeć w nim ukryte piękno.

 

Koperta niby taka sama jak pokazywałem w tym wczorajszym  ale inne napisy i dekiel wypukły, ten wczoraj miał płaski. 

Dlaczego są inne napisy?

 

 

20230428_113915.jpg

20230429_151323.jpg

20230429_151411.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mechanizm 😁


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady odkręcić, nieotwierany chyba  bardzo długo, co dobrze o tym zegarku świadczy.

Muszę pojechać po benzynę ekstrakcyjną, wtedy otworzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm zapewne jakiś pobiedowy z wysokim mostkiem. Mam w tej samej tarczy ale w środku już zwykły kirowski na 16 kamieniach. Co do napisów na deklach to było ich kilka wzorów. 

Edytowane przez Progfan_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało  się... Trochę pyłu,  jak widać  na zdjęciach. Ale to znaczy, że zegarek niegrzebany.

A mechanizm 15 kamieni. Zapomniałem, że tu takie wstawiali.

Koperta niezwykle szczelna, a mechanizm jak nowy.

 

20230429_162237.jpg

20230429_162440.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przyszedł 😎

20230429_185409.jpg

Screenshot_20230429_185706_Gallery.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, zamiast Nowości powinieneś napisać Dawniej i dziś :) Zwrócicie uwagę na wykonanie paska w Poljocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Włożyłeś baterię i ruszył? Jak to REKLAMACJA! 

Tak 

Baterię musiałem zmienić 😁

Stara dosłownie wspawała się w mostek...

20230429_210225.jpg

20230429_210648.jpg

20230429_222932.jpg

20230429_223208.jpg

20230429_223211.jpg

20230429_223438.jpg

20230429_231059.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

I przyszedł 😎

 

 

Po polerce nawet to zaczeło sensownie wyglądać

20230430_160929.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa i tego co skrawkami przechowało się  w pamięci - stacjonarny, a zarazem  i podróżny budzik Zaria, 23 kamienie.

 

Jak w pewnym momecie, na przestrzeni kilkudziesieciu lat, ten  budzik zaginął i właściwie to nie wiadomo co się z nim stało, to wiedziałem, że w  będę musiał go kupić. 

 

Dzisiaj gdy byłem na giełdzie przyszedł ten moment.

 

I co mogę powiedzieć? Same zalety: cena autletowa, żeby nie powiedzieć bardzo symboliczna. 

Nie lubię zegarków w plastiku ale projektant tego budzika przeszedł sam siebie - jest to chyba  najlepszy projekt, z lat 80, twórczego  zastosowania plastiku w budziku jaki widziałem.

Dodatkowo sposób chowania i zabezpieczania tarczy budzika jest bardzo pomysłowy.

Doskonały, praktyczny budzik podróżny.

Mechanizm aż 23 kamieniowy, pracuje bardzo cicho i ku zaskoczeniu działa bardzo dokladnie.

Jaki tu jest mechanizm? Raczej nie od naręcznego zegarka? 

 

 

20230430_155235.jpg

20230430_155251.jpg

20230430_155300.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środku jest zaria 36505 na bazie mołni 3603


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, art_69 napisał(-a):

Sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa i tego co skrawkami przechowało się  w pamięci - stacjonarny, a zarazem  i podróżny budzik Zaria, 23 kamienie.

 

Jak w pewnym momecie, na przestrzeni kilkudziesieciu lat, ten  budzik zaginął i właściwie to nie wiadomo co się z nim stało, to wiedziałem, że w pewnym momecie będę musiał go kupić. 

 

Dzisiaj gdy byłem na giełdzie przyszedł ten moment.

 

I co mogę powiedzieć? Same zalety: cena autletowa, żeby nie powiedzieć bardzo symboliczna. 

Nie lubię zegarków w plastiku ale projektant tego budzika przeszedł sam siebie - jest to chyba  najlepszy projekt, z lat 80, twórczego  zastosowania plastiku w budziku jaki widziałem.

Dodatkowo sposób chowania i zabezpieczania tarczy budzika jest bardzo wyjątkowy i pomysłowy.

Mechanizm aż 23 kamieniowy, pracuje bardzo cicho i ku zaskoczeniu działa bardzo dokladnie.

Jaki tu jest mechanizm? Raczej nie od naręcznego zegarka? 

 

 

20230430_155235.jpg

20230430_155251.jpg

20230430_155300.jpg

U mnie podobna historia i także go wcięło. Pamiętam że budził mnie do szkoły i dziadek pokazywał jak nakręcać. Chyba sam zacznę takiego szukać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Progfan_87 napisał(-a):

U mnie podobna historia i także go wcięło. Pamiętam że budził mnie do szkoły i dziadek pokazywał jak nakręcać. Chyba sam zacznę takiego szukać. 

 

Miałem problem z ustawieniem wskazówek, chwilę nie wiedziałem jak to zrobić.  Małe pokrętło po środku jest do nastawienia pobudzenia, po delikatnym  wciśnięciu  lub wysunięciu pokrętła zaczynają działać wskazówki  godzinowa i minutowa  ale nie jest to takie oczywiste. 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.