Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Waski123 piękny zegar upolowałeś!  U mnie w domu od razu trafiłby na ścianę mesy z  tak ślicznie wymalowanymi sektorami moich ulubionych pór na podjadanie ;-) Kurcze muszę na taki egzemplarz zapolować.

 

Bardzo ładnego łucza upolowałeś Akwafan - gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też taki zegar wisi :)

2l09.jpg

Waski123, ale Twój starszy bo 1 kwartał 71, albo 74 roku bo dokładnie nie widzę.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy zakup:

No tak się zastanawiałem kto się złapie na ŁUCZA NOSKA z osławioną "metką" http://allegro.pl/nieuzywany-lucz-de-luxe-z-metka-cudowny-i3912328917.html a to kolega z forum :rolleyes:

Sam zegareczek piękny niech słuzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Paweł, przecież sudix pisał, że to z kolekcji ojca artysty, co to zarabiał więcej niż robotnik. A metka jest oryginalna tylko sznurek się zepsuł i wstawił nowy   :ph34r:

 

A sam zegarek zaiste bardzo ładny, niech służy latami bezawaryjnie.

 

@aronus, mój jest 1-74 i ma taką samą drewnianą podkładkę jak Twój. Twój też bardzo ładny :)

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany! To ten?!

Jeszcze widzę do tego, że to była masakra cenowa :wacko:

Co tu dużo mówić Sudix wie jak "sprzedawać"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest bardzo ładny bezdyskusyjnie - cena jaka jest taka jest to już sprawa kupujacego nic nam do tego - rozchodziło sie tylko o podrobiona metke zegareczek nic tu winien że miał takiego Pana B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim łuczu (naprawdę jest śliczny) ciężko coś pokazać :)

 

Co prawda to nie profil mojej kolekcji, ale czuję niewytłumaczalną miętę do kostek.

post-58041-0-87857300-1391200514_thumb.jpg

post-58041-0-24150300-1391200519_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Metka o której piszecie nie miała dla mnie najmniejszego znaczenia i nawet na nią nie spojrzałem. Interesował mnie wyłącznie zegarek, a cena no cóż powiedzieć... Widywałem na Allegro ładniejsze modele Łucza, które osiągały ceny do 200zł, ale niestety tych "ładnych" jest w sprzedaży coraz mniej i coraz trudniej na nie trafić. Wydaje mi się, że nasze hobby staje się coraz bardziej popularne, a popyt zaczął już przewyższać podaż. Co do kupionego przeze mnie Łucza, to zwróćcie uwagę, że było ponad 1000 wyświetleń tej aukcji - to sporo... Prawdę mówiąc to nie spodziewałem się nawet, że kupię ten zegarek, bo warto zauważyć, że swoją ofertę złożyłem o 14:33, a aukcja zakończyła się o 20:20. Wynika z tego jasno, że nie podjąłem szaleńczej walki na ślepo, tylko złożyłem przemyślaną ofertę powyżej której nie miałem zamiaru już walczyć.

Edytowane przez Akwafan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metka o której piszecie nie miała dla mnie najmniejszego znaczenia i nawet na nią nie spojrzałem. Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co jest na niej napisane... Jak zegarek do mnie dotrze, to ta sławetna metka od razu wyląduje w koszu lub w najlepszym razie w szufladzie. Interesował mnie sam zegarek i dlatego go kupiłem, a cena no cóż powiedzieć... Widywałem na Allegro ładniejsze modele Łucza, które szły do 200 zł, ale niestety tych "ładnych" jest w sprzedaży coraz mniej i coraz trudniej na nie trafić. Podobnie jest z Poljotami De Luxe, które jeszcze rok temu pojawiały się w rozsądnych cenach i w akceptowalnym stanie, a teraz jak już jakiś możliwy się pojawi, to ceny dochodzą nawet do 400 zł. Wydaje mi się, że nasze hobby staje się coraz bardziej popularne, a popyt zaczął już przewyższać podaż. Co do kupionego przeze mnie Łucza, to zwróćcie uwagę, że było aż 1047 wyświetleń tej aukcji - to sporo... Prawdę mówiąc to nie spodziewałem się nawet, że kupię ten zegarek, bo warto zauważyć, że swoją ofertę złożyłem o 14:33, a aukcja zakończyła się o 20:20. Wynika z tego jasno, że nie podjąłem szaleńczej walki na ślepo, tylko złożyłem przemyślaną ofertę powyżej której nie miałem zamiaru już walczyć. Byłem pewien, że nie wygram tej aukcji, ale jak się później okazało, to wygrałem ją zaledwie o 1,01 zł.

To naprawde piękny zegarek - czepiliśmy się tylko metki i sznurka - najważniejsze że tobie się podoba reszta nie ma znaczenia - wejść na strone było sporo bo i ta strona była "OSTRO" reklamowana  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie ma czym ...ale zawsze ...właśnie odebrane uratowane i już chodzące :)

yxmr.jpg
wln2.jpg
zscq.JPG
na szkle to nie pęknięcie ale sierść ...
Edytowane przez Roberti Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się kilkoma sztukami, które zdobyłem w tygodniu.

 

1. Maluszek Kirowski w ubranku z 20 mikronów.

t4bp.jpg
ubf8.jpg

 

2. Damska złocona Sekonda na werku Zarii. Ogromna, jak na damkę 40 mm. Stan tarczy idealny, koperta do "mycia" :)

r5rb.jpg

 

Przy okazji, zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Więcej info tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99681-a-mo%C5%BCe-ma%C5%82a-zabawa-w-top/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U łał!!! Szkło pokryte sierścią?! Świetna sprawa :)

Wybacz - musiałem:)

Zima ... nic nie poradze ... a pies wie co lubie to je przyodziewa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberti Radek - fajnie 2 pro dziecięce. Mało kto je zbiera a takie subkolekcje mają swój smak.

 

bahuone - b.zgrabny i czysty Kirowski. Gratulacje za Sekonde. Duża, wdzięczna, ładna, mało spotykana wersja (przy okazji - uwielbiam polować na Cornaviny ale też Sekondy jako klony konkretnych modeli w standardowych markach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze polowanie było udane, zaszalałem i 8 sztuk kupiłem  :D

To te w najlepszym stanie

Rakieta z datą i Pobieda z sub sekundą stan 9/10

 

 

post-60538-0-98112600-1391263967_thumb.jpg

post-60538-0-15648400-1391263976_thumb.jpg

post-60538-0-17012000-1391263985_thumb.jpg

post-60538-0-16461100-1391263999_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Super. Stan tarczy i szkiełka - świetny! Koperta też mocna.

Natomiast sekundnik i koronkę ma trefne.

Możliwe też że wskazówki h. i min. są nie od tej wersji (mogę się mylić ale w tej wersji powinny być chyba złote pełne)

 

Natomiast najważniejsza jest tarcza - te czarne zwykle są w słabych stanach (szczególnie indeksy, a zwłaszcza te "lumowate") a tu super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dzisiejsze polowanie było udane, zaszalałem i 8 sztuk kupiłem :D

To te w najlepszym stanie

Rakieta z datą i Pobieda z sub sekundą stan 9/10

Tą rakietę to widziałem chyba u innego użytkownika tego forum, poszukuję do takiej koperty pierścienia że szkielkiem.Bardzo fajna jest.

 

A tu mój nabytek, sama koperta z tarczą (nowe, kilka rys na kopercie od przewracania się w pudełku u ZEGARMISTRZA), były też te dwie wskazówki ale chyba nie od niej.

post-68064-0-30614300-1391273287_thumb.jpg

post-68064-0-97876300-1391273314_thumb.jpg

post-68064-0-41497400-1391273359_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w podobnej mam takie:

czyli mogą być oryginalne bo kształt ten sam. Jak by ktoś miał taką godzinowa to kupię. ;*).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Super. Stan tarczy i szkiełka - świetny! Koperta też mocna.

Natomiast sekundnik i koronkę ma trefne.

Możliwe też że wskazówki h. i min. są nie od tej wersji (mogę się mylić ale w tej wersji powinny być chyba złote pełne)

 

Natomiast najważniejsza jest tarcza - te czarne zwykle są w słabych stanach (szczególnie indeksy, a zwłaszcza te "lumowate") a tu super.

Koronka jest taka Gregorian, na pewno zla? (zdjęcie z innego profilu)

 

9c3f6c8afbd079b8med.jpg

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jest dobra, choć na pierwszym ujęciu rzeczywiście wyglądała na nieoryginalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To wina zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma taką kopułkę to ok - na pierwszym zdjęciu to wyglądało na inną koronkę.

No to zostałeś królem sobotniego polowania :) bo sama kwestia sekundnika to już tylko pikuś przy całej reszcie w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.