Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Na razie ten prawdopodobnie z Delbany, zostaje, bo nawet mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jak ma taką kopułkę to ok - na pierwszym zdjęciu to wyglądało na inną koronkę.

No to zostałeś królem sobotniego polowania :) bo sama kwestia sekundnika to już tylko pikuś przy całej reszcie w dobrym stanie.

Dziekuję, ale w tym tygodniu trafiły sie jeszcze inne perełki:

 

3ff8b7f2a7adc1a2med.jpg

 

4988da915769e57dmed.jpg

 

I pokazywane już Majaki:

 

f6f2c4a8ff5d9a74med.jpg

 

727f65f14a01a62amed.jpg

 

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/

 

Prócz Majaka od kolegi gregh, wszystkie z nich kupilem od zegarmistrza po 20-30zł każdy, więc sie opłaciło raczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

Gdzie takiego pięknego 55g dostałeś? Śni mi się on po nocach, ale nie mogę dostać w rozsądnej cenie dobrej sztuki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wygrzebalem go z wiadra u mojego majstra, sprzedał mi za 20zł, dałem nowe szkło, bransoletkę i jak nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

Jesteś szczęściarzem, na allegro w średnim stanie sztuki chodzą po 200... a takie do użytku od zaraz 250 nawet, szkoda gadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty gratuluje rakiety - na zdjęciu nie widać wiec pytam - sekundowa wskazówka czerwona jest ?

 

Tą rakietę to widziałem chyba u innego użytkownika tego forum, poszukuję do takiej koperty pierścienia że szkielkiem.Bardzo fajna jest.

tu masz taka kopertę i nawet pleksi oryginalne z kantem ale niestety pęknięte jest http://allegro.pl/ruski-meski-zegarek-rakieta-i3929914830.html

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekiniasty gratuluje rakiety - na zdjęciu nie widać wiec pytam - sekundowa wskazówka czerwona jest ?

 

 

Wszystko czarne, łącznie z indeksami, tarcza zmienia odcień w zależności od kąta światła.

post-60538-0-46720700-1391327903_thumb.jpg

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczna Rakieta - gratki. Jak już w rakietowym temacie to i u mnie dzisiaj wpadła Rakietka i do pary damska Czajka :D

post-46446-0-08390000-1391353167.jpg

post-46446-0-24424600-1391353184.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ta Rakieta, nie widziałem jeszcze takiej.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości co do koperty. Czy nie powinna być pozłacana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej. Pokazywałem kiedyś taką (niestety na zdjęciu podwójnym więc widać nie perfekcyjnie ale kolorystykę da się ocenić). Na pewno w pozłacanej wygląda godniej.

 

post-60300-0-14605200-1391356355.jpg

 

W folderze ze zdjęciami swojej Rakiety zarchiwizowałem sobie stronę z katalogu od Antonowa dot. tego modelu  ale nie pamiętam z którego katalogu (pewnie 1972r.)

post-60300-0-49776900-1391356336.jpg

 

Tak czy owak - bardzo dobry zakup bo ten model jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kogo można było się spodziewać.Oczywiście Gregorian.  Znów pokazać jakiś zegarek to oczywiście go masz i to jeszcze w idealnym stanie :) Taką jak Twoja po lewej też posiadam w niezłym stanie ale twoja powala...

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim zdjęciu tego dobrze nie widać ale tarcz u mnie jest srebrna, natomiast indeksy i wskazówki pozłacane. Koperta z wyglądu jest  taka jak powinna być i jedyny problem to kolor koperty i koronki. Może jednak były takie w chromie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek - No to sorry B)

Nawiasem mówiąc - tę białą ewidentnie wstawiłbym do mojego TOP10 ale ma jeszcze nie wymienione szkiełko które jest niefajnie porysowane i odbiera urok. Ta Rakieta to tez model będący prawie 1:1 następczynią Baltiki.

 

Tajtek - a kto to wie?

Musiałbyś zrobić szeroką rundę po katalogach - tylko wtedy miałbyś pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek - No to sorry B)

Nawiasem mówiąc - tę białą ewidentnie wstawiłbym do mojego TOP10 ale ma jeszcze nie wymienione szkiełko które jest niefajnie porysowane i odbiera urok. Ta Rakieta to tez model będący prawie 1:1 następczynią Baltiki.

 

Tajtek - a kto to wie?

Musiałbyś zrobić szeroką rundę po katalogach - tylko wtedy miałbyś pewność.

Ja się nie napinam. Wszystko niby wygląda ok allleeee ;)  ale czyni wielką różnicę. ;)  Tak też jest fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek - No to sorry B)

Nawiasem mówiąc - tę białą ewidentnie wstawiłbym do mojego TOP10 ale ma jeszcze nie wymienione szkiełko które jest niefajnie porysowane i odbiera urok. Ta Rakieta to tez model będący prawie 1:1 następczynią Baltiki.

 

Tez uważam że jest piękna i u mnie jest w moim Top 10 mimo stanu gorszego niż Twoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups ;) nogi mi się same ugięły z wrażenia i nie wiem co fajniejsze :D Gratuluję udanych zakupów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

No Zdzisiek pojechałeś - piękne nowości! Łucz do zakochania... Gregorianowe rakietki też przepyszne obie! Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.