Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

To ja pokażę białego, dziś wyjechał do spa.
Jakby ktoś miał koronke oryginalną to proszę o pw.
post-47356-0-67293000-1392045556_thumb.jpg

 

Kupiony dzięki pomocy i uprzejmości Nightdreama - dzięki Artur :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Majaki na tym wzorze mnie nie przekonują a Svet super.

 

 

PS. Jakbyś mu wymieniał wskazówki na 'z wypełnieniem' to się uśmiecham o powyższy zestaw bez wypełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie te wskazówki były chyba wypełniane. W białych widziałem conajmniej kilka zdjęć z wypełnieniem dokładnie tych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ostatnio pisał jak to mu POCZTA POLSKA naprawiła zegarek ale nie moge teraz znaleść gdzie to było

W tamtym tygodniu w czwartek zakończyła sie aukcja takiego zestawu http://allegro.pl/stare-zegarki-dla-kolekcjonera-i3943816105.html

Jak widać w opisie stoi jak BYK że wszystko zepsute - zegarki jak zegarki większość to trupki ale jest tam względnie ładny Poliocik de Lux - zalicytowałem i wygrałem

Dzisiaj rano  paczka przyszła otwieram kopie na dnie jest de lux - pierwsze wrażenia takie że kurde zegarek nieużywany!!! - koronka oryginał ostra - koperta idealna najmniejszych przetarć jedynie kilka rysek na szkiełku mówie SUPER !!!! schowałem go i dopiero ze dwie godziny temu wróciłem do domu wyciągam de luxa dwa obroty koronką a on ŻYJE !!!!!! wzięłem go na słuch w każdej pozycji zapitala jak nówka sztuka !!! zegarek jest sprawny i od 2.5 godziny idzie idealnie co do sekundy

Chciałby w tym miejscu podziękować POCZCIE POLSKIEJ a w szczególności pracującym tam serwisantom/zegarmistrzom za doprowadzenie mojego zegarka do stanu 100% sprawności

Jutro wysyłam wszystkie swoje popsute zegarki na jakis lipny adres niech sie pobłąkają po kraju i licze na to że wrócą sprawne jako przesyłka nieodebrana  a pracownikom poczty HIP!!!!  HIP !!!  HURAAAA!!!!   NIECH ŻYJO NAM !!!!

 

post-68206-0-85114000-1392056872_thumb.jpg

post-68206-0-66808500-1392056914_thumb.jpg

post-68206-0-14000800-1392056945_thumb.jpg

post-68206-0-93739300-1392056986_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt handlu wymiennego z kolegą z forum. Koperta moja werk i tarcza, kolegi sekundnik mój. Wiem że skladak ale mi się podoba.
Będę nosił.

 

ed. zdjecie z katalogu.

Trafiłem w tą samą kopertę.

Mam takie wskazówki jak w tej białej, pasowały by do chromowanej tarczy.??.

 

post-68064-0-93477900-1392056619_thumb.jpg

post-68064-0-87926100-1392056651.jpg

post-68064-0-85826500-1392057073.jpg

post-68064-0-67140500-1392135553_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - świetny zakup. Ja jednak w cuda nie wieżę i na Twoim miejscu dałbym go do czyszczenia i smarowania.Poczta go wytrząsła i dlatego ruszył ale na pewno warto zainwestować parę groszy w serwis.

Edit

To na pasku to Zwiezda?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - świetny zakup. Ja jednak w cuda nie wieżę i na Twoim miejscu dałbym go do czyszczenia i smarowania.Poczta go wytrząsła i dlatego ruszył ale na pewno warto zainwestować parę groszy w serwis.

Edit

To na pasku to Zwiezda?

Nie zwiezda LACO damskie, SŁAWA EXACTA , jakiś KANDER , RAKIETA ale trupek kompletny , i damska malutka ruska damka ale nie wiem co to WOŁGA  na pewno nie WOŁNA pierwszy raz taki widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta.Kupione z Craigslist pod hasłem: "2X Luch ultraslim one chromcase,one goldplated" Kupiłem tylko dlatego bo nie miałem ultrasa w chromie.Fotki były do d..y ,ale cena niska. Ten Luch w chromie totalna wtopa zegarek zniszczony jeszcze z purchlem na tarczy. Za to drugi

post-67292-0-42428600-1392133033_thumb.jpg

post-67292-0-12531900-1392133046_thumb.jpg

post-67292-0-31587700-1392133064_thumb.jpg

post-67292-0-61427800-1392133171_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt handlu wymiennego z kolegą z forum.

 

ed. zdjecie z katalogu.

Trafiłem w tą samą kopertę.

Mam takie wskazówki jak w tej białej, pasowały by do chromowanej tarczy.??.

 

kilka postów wyżej jest więcej zdjęć, może ktoś się wypowie?

post-68064-0-72344000-1392135759_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upolowane dzisiaj takie dwie całkiem ładne sztuki. A za czajką to się rozglądałem już od dłuższego czasu, powiem że na nadgarstku robi sporo wrażenie - jutro zabieram ją na cały dzień na wycieczkę :) musi trochę świata zobaczyć

 

114j.JPG

bpes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielona super i kształtem i kolorystycznie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka jak zwykle ekstraklasa. I czysta tarcza bez odprysków. Mocna.

 

 

 

Mam nadzieję że to nie ta z dzisiejszej aukcji od anoli007 bo wtedy cofam gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka jak zwykle ekstraklasa. I czysta tarcza bez odprysków. Mocna.

 

 

 

Mam nadzieję że to nie ta z dzisiejszej aukcji od anoli007 bo wtedy cofam gratulacje :D

To nie ta sama :) Podeślij link bo chyba mi umknął.

 

rk7000 - Wieczorem zrobię dodatkowe zdjęcia, na razie podziwiam ją na nadgarstku. Ciekawe ile osób się nia zainteresuje :)

 

ha długo czekać nie musiałem - "kierowniczka o jaki ładny zielony zegarek to jakaś nowa sztuka? gdzie można taki kupić ? ta zieleń rzuca się od razu w oczy i nie sposób go nie zauważyć".

pytanie w jakich latach to produkowali ?

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ta sama :) Podeślij link bo chyba mi umknął.

 

Akurat też się wczoraj skończyła.

Nie była chyba zła ale wiadomo - sprzedawca ma tak złą reputację składakową, że strach od niego cokolwiek kupować.

http://allegro.pl/mega-potezna-czajka-44mm-automat-pozlacany-au-i3938594663.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta, z której jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Zdjęcia słabe, bo na szybko, ale nie mogłem się powstrzymać i musiałem się pochwalić :D Stwierdzam, że to chyba najlepiej wydane pieniądze, jeżeli chodzi o zegarki :)

 

1. Łucz kieszonka - NOS - z opisem na deklu "W 40 rocznicę wyzwolenia Polski". Jestem niesamowicie dumny z tego Łuczyka, zostanie u mnie chyba dożywotnio. Coś mi tylko nie pasuje sekundnik, ktoś coś wie na ten temat?

1669079.jpeg

1669081.jpeg

 

2. Rakieta "rzymianka" - druga w kolekcji tym razem na rynek wewnętrzny, praktycznie NOS. Trzeba wypolerować kopertę, bo pociemniałą.

1669085.jpeg

3. Absolutny NOS, nówka sztuka z pudełkiem, jeszcze pachnie nowością.

1669088.jpeg

1669089.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakietę, ze środka na A, ale nie powisiała długo, bo 10 wyświetleń miała zanim ją kupiłem. Wszystko od tego samego sprzedającego, sam do mnie napisał, że ma jeszcze Łucza i Rakietę, a w tym stanie to grzech nie kupić i tak się złożyło, że trzy przyszły na raz. Kieszonka jest bajeczna, nie mogę się napatrzyć, ale nie daje mi spokoju ten sekundnik.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta w środku bardzo ładna, natomiast czarno-złota wspaniale się prezentuje, świetne nabytki.

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ gratuluje i zazdraszczam nabytków - świetne !!!

Z łuczem wszystko ok - te kieszonki tak mogły mieć, i w tym wątku pokazywaliśmy w takiej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza poczta skromna.Listonosz nie musiał tyrać zbyt ciężko.Grubszy kaliber dopiero w drodze 

post-67292-0-74841700-1392212002_thumb.jpg

post-67292-0-42853000-1392212020_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.