Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz zatem gratuluję. Ja natomiast swoją żałość po niekupionym sputniku utopiłem w precyzyjnym z 3-go kwartału 60 r. chodzi idealnie. Tarcza i koperta w stanie doskonałym. Niestety brak sekundnika i koronka nie ta. Ale nie narzekam bo kupiłem go za 20 pln. jak wróci od zegarmistrza z sekundnikiem i odpowiednią koronką, to zamieszczę zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tez udało Ci się go kupic na giełdzie w Gliwicach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez udało Ci się go kupic na giełdzie w Gliwicach? 

Tak. Zaraz potem jak zrezygnowałem ze względu na cenę z tego Sputnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Taniej już byś nie kupił, teraz już nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego krabika przynioslem z gieldy dzis. Umeczony troszke. Zaria w prezencie.

 

post-66877-0-68602900-1391970369_thumb.jpg

post-66877-0-68160800-1391970532_thumb.jpg


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zatem gratuluję. Ja natomiast swoją żałość po niekupionym sputniku utopiłem w precyzyjnym z 3-go kwartału 60 r. chodzi idealnie. Tarcza i koperta w stanie doskonałym. Niestety brak sekundnika i koronka nie ta. Ale nie narzekam bo kupiłem go za 20 pln. jak wróci od zegarmistrza z sekundnikiem i odpowiednią koronką, to zamieszczę zdjęcie.

Widzę że giełda w Gliwicach niezła, ja nie jestem takim wybornym szperaczem giełdowym ale chyba będę musiał się wybrać na rekonesans, może ktoś z forumowiczów zrobi szkolenie giełdowe i zdradzi kilka sztuczek na co zwracać uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sputnik zawyżył dzisiaj poprzeczkę więc i ode mnie coś poważnego.

Kolejna perełka - legendarny, pożądany i nie do zdobycia.. :)

Czarny Svet ! :wub:

Nieskazitelna, przepięknie giloszowana tarcza.

Napisy w świetnym stanie. Unikalne logo.

In Svet we trust...

 

post-60300-0-22790800-1391971218.jpg

post-60300-0-47197400-1391971220.jpg

post-60300-0-85951800-1391971222.jpg

 

Według mnie - wskazówki w tej wersji są OK - w czarnej nie powinny mieć wypełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Gdzies Ty go dorwał? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Gregorian, zawyżasz poziom. Wskazówki są jak najbardziej prawidłowe. Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś wzór w katalogu, od wczoraj się nad tym zastanawiam. Białego mam bez wypełnienia ale tam ono było. Czarnego może będę miał niedługo ale też bez wypełnienia i tu nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki jakieś dwa - trzy tygodnie temu na alle tylko trochę drogawy i poskąpiłem. Żałowałem jak tylko zniknął... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mnie wczoraj wpadł taki Wostok.

Koperta w świetnym stanie, tylko na tarczy zaciek.

 

4a7agapa.jpg

 

 

Ps. Może ma ktoś taką tarczę na zbyciu ?

 

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w katalogu, ale pamiętam, że gdzieś w zbiorach kolekcjonerów widziałem. Nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć gdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svet - świetny. Tarcza i wskazówki robią wrażenie. Dobrze by było pokazać tarczę (tak pięknie giloszowaną) bez szkiełka. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że giełda w Gliwicach niezła, ja nie jestem takim wybornym szperaczem giełdowym ale chyba będę musiał się wybrać na rekonesans, może ktoś z forumowiczów zrobi szkolenie giełdowe i zdradzi kilka sztuczek na co zwracać uwagę ;)

Trzeba po prostu mieć trochę szczęścia i trafić na człowieka, który nie do końca wie co sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem :) I widziałem na niej czarnego Sveta. Gdybym wiedział, że komuś zależy to wziąłbym go. Nawet chyba za rozsądne pieniądze. Ja jakoś w tych starowinkach nic nie widzę, to nawet nie badałem go szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiety są rzadkie, a dobrym stanie bardzo rzadkie, więc choćby z tego powodu warto kupić jeżeli oczywiście cena nie jest przesadzona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Poljot 17 kamieni, jak kolega wyżej jest piękny do garnituru. Pytanie brzmi tylko czy wskazówka sekundnika nie powinna być dłuższa ?

612383fe33fc7fbe.jpg

 

Dodam, ze kupione w bardzo okazyjnych cenach :)

 

Piękny jest ten Twój Poljot. Moim zdaniem ten model jest jednym z najładniejszych radzieckich zegarków. Jedyną wadą jest to, że nie ma tulei, na którą zwykle nachodzi koronka i powoduje większą szczelność zegarka. Sekundnik jak najbardziej jest w 100% oryginalny. W tym modelu najczęściej nieoryginalne są koronki, bo oryginalna jest dosyć rzadka i nietypowa tj. płaska od spodu i z kołnierzem. Inną wadą tego modelu jest to, że tarcza bardzo łatwo się niszczy na obrzeżach i wielką sztuką jest znaleźć egzemplarz bez ubytków... Widzę, że w Twoim też jest taki ubytek na godzinie 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest ten Twój Poljot. Moim zdaniem ten model jest jednym z najładniejszych radzieckich zegarków. Jedyną wadą jest to, że nie ma tulei, na którą zwykle nachodzi koronka i powoduje większą szczelność zegarka. Sekundnik jak najbardziej jest w 100% oryginalny. W tym modelu najczęściej nieoryginalne są koronki, bo oryginalna jest dosyć rzadka i nietypowa tj. płaska od spodu i z kołnierzem. Inną wadą tego modelu jest to, że tarcza bardzo łatwo się niszczy na obrzeżach i wielką sztuką jest znaleźć egzemplarz bez ubytków... Widzę, że w Twoim też jest taki ubytek na godzinie 8.

 

Tak tak jest mały ubytek na 8, na koronkę w sumie nigdy nie zwracam uwagi, byle po prostu nie odstawała albo nie była śmiesznych rozmiarów bądź kształtów nie pasujących do zegarka.

 

Dziękuję za dobre słowa :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Svet się cieszy, że się spodobał :)

Kupiony oczywiście na A. (ja na Koło czy Olimpię nie mogę się wybrać a co dopiero do Rzeszowa :D)

 

In Svet we trust.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki KIrowski z Alle:

post-61474-0-12811100-1392025133_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I drugi Kirowski:

post-61474-0-21883700-1392028608_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucił Gregorian czarnego Sveta, no to i ja pochwalę się swoim (zdjęcie na szybko, więc nie najlepszej jakości, na żywo prezentuje się lepiej):

post-64774-0-47340500-1392043104_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sputnik zawyżył dzisiaj poprzeczkę więc i ode mnie coś poważnego.

Kolejna perełka - legendarny, pożądany i nie do zdobycia.. :)

Czarny Svet ! :wub:

Nieskazitelna, przepięknie giloszowana tarcza.

Napisy w świetnym stanie. Unikalne logo.

In Svet we trust...

 

 

 

Według mnie - wskazówki w tej wersji są OK - w czarnej nie powinny mieć wypełnienia.

Zaryzykuje stwierdzenie,że po wysypie badziewia z Ukrainy Sputnk już nie jest tak mocno kolekcjonerskim zegarkiem, Svet natomiast to zegarkowa ekstraklasa - świetnie zachowana tarcza, wskazówki na 100% OK(all correct)Giloszowanie na tarczy robi wrażenie 3D :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.