Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Na zarii jest napisane 50 lat mordwinian w wiazku radzieckim.

Mordwini to grupa etniczną.

Mniej więcej.

 

Ed. Kolega Gregorian lepiej widzę poinformowany.;-)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian, miot może i dobry, ale w tej chwili bardziej martwi mnie 5,56 zł na koncie :) Dzięki Panowie za dobre słowo. Też jestem zadowolony z tych zegareczków, kieszonki zaczynają mnie coraz bardziej interesować. Gdyby się Zariia znudziła to będę Gregorian o Tobie pamiętał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian, miot może i dobry, ale w tej chwili bardziej martwi mnie 5,56 zł na koncie :) Dzięki Panowie za dobre słowo. Też jestem zadowolony z tych zegareczków, kieszonki zaczynają mnie coraz bardziej interesować. Gdyby się Zariia znudziła to będę Gregorian o Tobie pamiętał.

Te 5.56 to na plusie czy debecie ???

No kolego jak ty już za ostatnie pieniądze kupujesz zegarki to juz poważny stan !!!  tak łatwo sie nie wyleczysz z tak głębokiego uzależnienia

Niedobrze :rolleyes:

Nazywam się bahuone i jestem uzależniony - BRAWoooo !!!! tak będzie zobaczysz :lol:  :lol:  :lol:

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł. 5,56 to na plusie jeszcze :D :D. Na szczęście to konto, na którym są fundusze jedynie na zegarkowe wydatki więc spokojnie. Ale nie powiem, bo coraz częściej zauważam, że w licytacjach mnie ponosi za bardzo, co może sugerować niemałe wkręcenie w temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł. 5,56 to na plusie jeszcze :D :D. Na szczęście to konto, na którym są fundusze jedynie na zegarkowe wydatki więc spokojnie. Ale nie powiem, bo coraz częściej zauważam, że w licytacjach mnie ponosi za bardzo, co może sugerować niemałe wkręcenie w temat :D

Ja mam gorsze objawy.Dzisiaj wstałęm o 4 w nocy bo mi się aukcja konczyła w innej strefie czasowej. :blink: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian, miot może i dobry, ale w tej chwili bardziej martwi mnie 5,56 zł na koncie :) Dzięki Panowie za dobre słowo. Też jestem zadowolony z tych zegareczków, kieszonki zaczynają mnie coraz bardziej interesować. Gdyby się Zariia znudziła to będę Gregorian o Tobie pamiętał.

 

Tak czy owak wstaw ją do tematu okolicznościowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawię, jak tylko zrobię jej odpowiednie zdjęcie. Powyższe to tak na szybko były robione, bo pogoda słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie fatalne, bo robione telefonem, na żywo tarcza wygląda świetnie.

Stan idealny, rozmiar zacny, jestem zadowolony:)

ebezapet.jpg

 

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja pokażę coś, co do mnie dziś listonoszka przyniosła…jest…z resztą, sami oceńcie ;)

post-60883-0-08144700-1392394920_thumb.jpeg

post-60883-0-19383400-1392394919_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę, cudowny ten Kirowski i to jaki stan :wub: :wub:  Wielkie gratulacje, ja na swojego w takim stanie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zegarku wszystko jest po prostu piękne - koperta krabik - tarcza idealna - nawet sam napis Kirowskie napisany finezyjną czcionką - IDEALNY !!!!

Ogólnie wszystkie te kraby kirowskie jaki by nie był model jak w ładnym stanie to miodzik :wub:

Wspaniały nabytek nie ma co !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz rozwaliłeś system, kapitalny, zaniemówiłem. Coś niesamowitego! Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja pokażę coś, co do mnie dziś listonoszka przyniosła…jest…z resztą, sami oceńcie ;)

 

TOP10 ! :)

 

Tylko o co chodzi w tej Twojej kolekcji?

Myślałem, że to co wysprzedajesz to finalnie zamieniasz na Łucze a tu Kirowskije..?

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ….Łucze mam już niemal wszystkie, więc teraz przyszedł czas, żeby coś dołożyć ;) Mam ze 20 sztuk różnych marek, które cieszą me oko i które dosyć często noszę. Poza nimi jest też kilka Szwajcarów, ale to inna bajka ;) W każdym razie, teraz skłaniam się w kierunku Pobied…tych starszych oczywiście :) A jak wpadnie przy okazji jakiś staruszek Poljot, Wostok czy babcia Rakieta, to nie pogardzę. Mówię też o pokrewnych (Kirowskie, Kama, Svet - tu się niedługo Romek pochwali tym, co do niego dziś wyszło).


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mój ostatni nabytek. W poniedziałek jadę dobrać pasek i od razu zakładam na rękę!
co do zdjęć - nie oddadzą one koloru tarczy, gołym okiem jest po prostu niesamowita!

post-64375-0-94251800-1392413261_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Poljoty w tym tygodniu:

post-61474-0-29574100-1392416003_thumb.jpg

post-61474-0-46555300-1392416019_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Kirowski. Coś jest takiego, że te kraby wyglądają dostojnie. Gratulacje.

 

a to mój ostatni nabytek. W poniedziałek jadę dobrać pasek i od razu zakładam na rękę!
co do zdjęć - nie oddadzą one koloru tarczy, gołym okiem jest po prostu niesamowita!

 

 Kolor tarczy tej Sławy jest "arbuzowy"  :)

Fajna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ….Łucze mam już niemal wszystkie, więc teraz przyszedł czas, żeby coś dołożyć ;) Mam ze 20 sztuk różnych marek, które cieszą me oko i które dosyć często noszę. Poza nimi jest też kilka Szwajcarów, ale to inna bajka ;) W każdym razie, teraz skłaniam się w kierunku Pobied…tych starszych oczywiście :) A jak wpadnie przy okazji jakiś staruszek Poljot, Wostok czy babcia Rakieta, to nie pogardzę. Mówię też o pokrewnych (Kirowskie, Kama, Svet - tu się niedługo Romek pochwali tym, co do niego dziś wyszło).

Nightdream, piszesz że masz prawie wszystkie...Jestem bardzo ciekawy ile sztuk liczy Twoja luczowa kolekcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Kolor tarczy tej Sławy jest "arbuzowy"  :)

Fajna jest.

Dzięki. Tarcza jest cieniowana, u góry ma jaśniejszy kolor niż na dole. Poza tym sama faktura nadaje uroku. Jutro w ciągu dnia postaram się zrobić lepsze zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

           Вот моя Катюша                1950%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg

 

IMG_2455.JPG

 

może wyglądem nie powalają, ale wyjątkowo podobają mi się na moim nadgarstku. ;)

każdego dnia tygodnia inny a w niedzielę dwa! ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

           Вот моя Катюша                1950%2520%2528Kopiowanie%2529.jpg

 

IMG_2455.JPG

 

może wyglądem nie powalają, ale wyjątkowo podobają mi się na moim nadgarstku. ;)

każdego dnia tygodnia inny a w niedzielę dwa! ;)

najważniejsze, że Ty wiesz co masz na ręku, a to że inni wiedzą bądź nie - to ich sprawa i strata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa zdjęcia, na których nieco lepiej widać kolor mojej nowej dumy.
 

post-64375-0-08921200-1392460966_thumb.jpg

post-64375-0-27593200-1392460968_thumb.jpg

Edytowane przez 1uk4sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.