Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Estados1

Jaki sport uprawiają zegarkowi maniacy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję, dawaj mimo wszystko fotki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) podnoszenie ciężarów (najczęściej Lech albo Carlsberg) z G-shockiem.

 

U mnie najczęściej Perła lub Lwówek z 007 :)

 

Poza tym kosz bez zegarka :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 13 lat taekwon-do tradycyjne. Rolki- 3 x start w maratonie ( ale tylko dlatego, że blisko go rozgrywają). Latem jeszcze rower, zimą biegówki w Jakuszycach. Basen relaksacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śpiewam, tańczę, recytuję...

eee... :)

 

...

siatkówka, basen 2-3 razy w tygodniu, ćwiczenia siłowe, ogólnorozwojowe (nie napiszę, że to siłownia, bo to ćwiczenia aerobowe), do tego sauna minimum 2x w tygodniu pełne sesje

sezonowo żeglarstwo i narty co roku prawie od dziecka

na basen i saunę zabieram Casio z BP za punkty (wartość 50zł), a przy reszcie dyscyplin zegarki nie uczestniczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Glownie bieganie dlugodystansowe od kilkunastu do kilkudziesieciu km dziennie 6 razy w tygodniu a po za tym to rower, basen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 miejscu basen,potem rower i od wielkiego dzwonu biegówki.Kiedyś były zjazdowe ale parę lat temu po operacji kolana kompletnie odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf. W weekendy. Jako, że zegarki mechaniczne nie lubią drgań przenoszonych przez kij na nadgarstki a Tag Heuera Golf-Tiger Woods sie nie dorobiłem, rolę zegarka golfowego pełni swatch irony chrono. I chrono w tym sporcie jest ważne, bo jak się zgubi piłka to jest tylko 5 minut na jej znalezienie. Potem kara :)

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy bierzecie czas na to wszystko? :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smooth country driving majestatycznym szwedzkim wojskowym rowerem Kronan. Na trasie zaliczam kolejne punkty kontrolne - wiejskie sklepiki. Kronan jest sztywny jak pal Azji, więc nie służy zegarkom mechanicznym. Zakładam przeważnie plastikowego elektronika Casio.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez 15 lat latałem sportowo na szybowcach i na samolotach , teraz to łowie rybki głownie duże karpie i amury /takie zasiadki 3-4dni/ i od czasu do czasu strzelam rekreacyjnie z PCP w konkurencji HFT ,

latem góry Tatry Polskie i Słowackie

na i jak kazdy chłop od czasu do czasu trójbój -ciężary -karate a potem slalom gigant :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na i jak kazdy chłop od czasu do czasu trójbój -ciężary -karate a potem slalom gigant :) :)

 

Hehe znam ten sport! biggrin.gif Tylko od karate szyja napiernicza, ale idzie się przyzwyczaić smile.gif


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nordic walking raz w tygodniu na terenie ośrodka rekreacyjnego w moim mieście lub na jednym z dwóch nordicowych szlaków w Puszczy Kozienickiej, bez zegarka.

Edytowane przez jg785

J.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie ostatnio miałem małą przerwę, ale powoli wracam do strzelectwa sportowego. pistolet pneumatyczny i .22

 

a co do zegarka, to najlepszy jest czytelny stoper - do odmierzania czasu poszczególnych serii, w moim przypadku jest to ruski agat. przydatny też jest G z timerem do pilnowania pozostałego czasu :lol:

Edytowane przez Canis

life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na silowni mam pulsometr Sigma Sport, na trekingi Traser Code Blue, a na rajdy samochodowe Casio Gulfman. Moze nie sa to typowe sporty, ale co tam :lol:


Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka chociaż ostatnio żadko do tego jak mam czas to 2x w tygodniu siłownia i basen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1

Skąd Wy bierzecie czas na to wszystko? :lol:

 

Jak się kocha to co się robi zawsze znajdzie się czas, a jak jeszcze dobrze się dzień poukłada to i więcej czasu się znajdzie:) No i oczywiście trzeba mieć porządną busolę która pomorze to ogarnać:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na silowni mam pulsometr Sigma Sport, na trekingi Traser Code Blue, a na rajdy samochodowe Casio Gulfman. Moze nie sa to typowe sporty, ale co tam :)

Fajny zegarek ale za drogi, widzę że też używasz kijków tylko do podpierania się a nie do odpychania :)


J.G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieganie i squash, a dla kręgosłupa Pilates :)


Pozdrawiam,

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Wy bierzecie czas na to wszystko? ;)

 

Znam takich którzy wstają "w środku nocy" np. o 5 rano żeby przed pracą na siłownię iść.

Albo jeszcze wcześniej tj. o 4:20 i o godz. 18 mają energię na siłowni kilogramy przerzucać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boks, a co za tym idzie trochę siłowni i biegania :lol:


Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1

Skąd Wy bierzecie czas na to wszystko? :lol:

 

Dla meXy-go ale i dla tych co mają problem z organizacją czasu:) Beata jest matką 3letniego Igora normalnie pracuje a jej pasją jest bieganie, zobaczcie jak ona sobie zorganizowała czas:

 

Do napisania tego tekstu zainspirowały mnie dwie rozmowy z koleżankami, które planują „zabrać się za siebie” – obie przeprowadzone w ciągu ostatniego miesiąca. Dwie osoby, które nawet się nie znają, a rozmowy identyczne, argumentacja ta sama. W skrócie można tą dyskusję podsumować tak: „no w sumie chciałabym, ale nie mogę, bo rodzina, dzieci, dom, praca – czasu brak.”

Włos mi się na głowie jeży, gdy słyszę coś takiego, bo wychodzi na to, że skoro biegam, to: w domu pewnie mam syf na kółkach, dziecko i mąż chodzą głodni i pachnący inaczej, synek sam odprowadza się do przedszkola, kot wyje do księżyca, bo micha pusta, a ja piękna wypachniona sobie po ulicach latam za innymi biegaczami :P Nic bardziej mylnego! Chociaż nauczyłam się, że nie jestem niezastąpiona, że mogę przekazać część swoich obowiązków mężowi, to i tak doba ciągle za krótka, a sen jest towarem luksusowym. Jak wygląda mój dzień?

 

5.40 pobudka ... http://aktywnisportowo.pl/jak-znalezc-czas-na-bieganie/

 

Czy ktoś ma podobnie zorganizowany czas? Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że szkoda planować sobie życie w stylu "o 5 robie to, o 7 to, a o 15 to". Gdzie miejsce na spontaniczność ? Na coś niespodziewanego ? Ja osobiście mam hierarchie wartości, jak nie mam nic do roboty to 4 razy w tygodniu nawet ide na trening, biegam i takie tam, ale jak chce gdzieś wyjść albo mam jakies obowiazki, to opuszczam 1 trening, albo coś robię wcześniej czy później. Tak sobie przekładam zajęcia po prostu żeby te ważne miały priorytet a reszta zajęć żeby się dostosowała. Dzięki temu mimo szkoły, w weekendy pracy, treningów, zajmowania się domem, mam czas na wszystko co potrzebuje, i sporo czasu wolnego na obijanie się.

 

pewnie, można zaplanować dzień od 5 do 22, spać po 5 godzin i płakać że doba jest za krótka, ale po co takie życie ? na starość człowiek będzie tylko żałował że w życiu na nic nie miał czasu. Czas jest cenniejszy od pieniądza.

Edytowane przez anum47

Nie ma rzeczy których nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1

Dobre zarządzanie czasem, tylko tak można znaleść czas na swoje hobby, to wszystko zależy od ilości obowiązków w ciągu dnia, ja np w tygodniu z kalendarzem i grafikiem w weekend jestem anarchistą:)

Edytowane przez Estados1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna,zawodowo...jak wiadomo zegarek trzeba zdjąć hehe Oprocz tego narciarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.