Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Zdjęcie grupowe

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja, patrząc na to co masz (Twój gust ocenić ciężko na tyle, że nawet nie próbuje), to piękne wykonania, bardzo szybko rozwijająca się manufaktura, w 100% własny, automatyczny kaliber, stal, białą tarcza i wreszcie idealne połączenie casualowego (lekko sportowego nawet) i eleganckiego charakteru:

 

w7100015_1-png_product_view.png

 

imgCalibreDeCartier005.jpg

 

ewentualnie z czarnym cyferblatem...

 

ca120_im.jpg

 

Kapitalna propozycja w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, że chyba najrozsądniejszym wyborem będzie :

 

IWC-II.jpg

 

Ale kolejny zegarek z czarna tarczą? Bo ten sam portugalczyk, z tym, że z białą tarczą, już nie robi na mnie takiego wrażenia, jak wersja czarna.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, to b. ładny zegarek, ale Cartier kojarzy mi się bardziej z biżuterią, niż zegarkami, co dyskwalifikuje ten zegarek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, to b. ładny zegarek, ale Cartier kojarzy mi się bardziej z biżuterią, niż zegarkami, co dyskwalifikuje ten zegarek.

 

Poza tym chyba nie lubisz rzymskich nie? :lol:

 

Portugalczyk...imho zbyt oczywisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myśle, że chyba najrozsądniejszym wyborem będzie :

 

IWC-II.jpg

Rozsądek ważna rzecz, a jeśli w tym przypadku rozsądek idzie w parze z sercem, to nie zastanawiałbym się dłużej :lol:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, to b. ładny zegarek, ale Cartier kojarzy mi się bardziej z biżuterią, niż zegarkami, co dyskwalifikuje ten zegarek.

Michał, nie obraź się, ale...ktoś z pewną już kolekcją zegarków, a więc i jako-taką wiedzą na temat, powinien wyzbyć się stereotypów.

Zapoznaj się z obecnymi dokonaniami Cartiera, a otrzymasz jedną z najdynamiczniej rozwijających się manufaktur z ogromnym potencjałem i możliwościami - bardzo poważnego gracza na zegarkowej mapie.

 

Takie bezpieczne budowanie kolekcji jak na moje oko jest nudne i bardzo zachowawcze - a wiec jeszcze bardziej nudne. Tym bardziej, że przez to umyka Ci sporo perełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Łukasz, masz rację, ale Cartier jakoś mi do Michała nie pasuje. Bierz Michał coś niemieckiego. Do GS nie dasz się namówić, to pewne. Portugalczyk fajny, ale......nie no nuda Panie. Starczy już tych swissów w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie Glashutte od Marco, to może ten JLC?

post-42741-0-41979100-1334061042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chyba nie lubisz rzymskich nie? :lol:

 

Wcale nie, jest pare zegarków w których rzymskie cyfry mi sie podobają.

 

 

Michał, nie obraź się, ale...ktoś z pewną już kolekcją zegarków, a więc i jako-taką wiedzą na temat, powinien wyzbyć się stereotypów.

Zapoznaj się z obecnymi dokonaniami Cartiera, a otrzymasz jedną z najdynamiczniej rozwijających się manufaktur z ogromnym potencjałem i możliwościami - bardzo poważnego gracza na zegarkowej mapie.

 

Sporo się już naczytałem, znam dokonania Cartiera w świecie zegarmistrzostwa. Co nie zmienia faktu, że kojarzy mi sie tak, a nie inaczej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SphinX jeśli Cartier to tylko z linii Santos 100:

 

cartier.jpg

 

 

 

Reszta wydaje się bukieciarska i za bardzo bizantyjska :lol: ...ale z pewnością oryginalna...na kupców pewnie nie narzekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, trafiłeś w sedno sprawy, brawo :lol: Aktualnie jestem najbliższej kupna tego właśnie Jaegera :) Choć Portugalczyk, biały Explorer i Reverso w chrono, nie dają mi spokoju.

 

Tutaj ten JLC na mojej łapie w salonie :

 

IMG_1732.jpg

 

Pasuje?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się tylko, że będzie się "kłócił" z Zenithem.

 

Ogólnie sprawa wygląda tak, że chce jakiś zegarek JLC, a pózniej, w następnej kolejności będę się zastanawiał czy Portugalczyk, czy któryś GO. Tak to widzę na obecną chwile. Z tym, że u mnie się to zmienia jak w kalejdoskopie :lol:

 

PS. nie bez szans jest również Memovox, choć na żywo lepsze wrażenie na mnie robi Master Chronograph - jest przepiękny!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie przesadzę za bardzo pisząc że tak właściwie to ciężko znaleźć ciekawy, nie "garniturowy" zegarek z białą tarczą. Jakoś się to w sporej części zegarków casual nie klei z całością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rob konkurencji zenithowi i bierz memovoxa!:lol: piekny zegarek i swietna komplikacja!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie przesadzę za bardzo pisząc że tak właściwie to ciężko znaleźć ciekawy, nie "garniturowy" zegarek z białą tarczą. Jakoś się to w sporej części zegarków casual nie klei z całością.

Nie przesadzisz, bo rzeczywiście takich zegarków jest mało. Mówie o tych naprawde fajnych. Jednym z faworytów jest tutaj napewno nowy Rolex Exolorer II.

 

Nie rob konkurencji zenithowi i bierz memovoxa!:) piekny zegarek i swietna komplikacja!

Moja ulubiona komplikacja vs komplikacja, której nie mam, a bardzo by mi się przydała. Sam nie wiem, Memovox też jest piękny, ale bardziej podoba mi się mimo wszystko Master Chronograph :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza, własny werk, cena do 8 tys. euro, hmmm... MAM

 

15300stoo1220st01.jpg


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza, własny werk, cena do 8 tys. euro, hmmm... MAM

 

Czekałem kto go w końcu zaproponuje :lol: Mam go od dawien dawna na uwadze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem kto go w końcu zaproponuje :lol: Mam go od dawien dawna na uwadze.

Bo to oczywista oczywistość, dla mnie byłby to ten jedyny...


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Glashutte ma ciekawe zegarki. Co do Cartiera też ciekawa propozycja tym bardziej,że lubie niszowe zegarki.

 

ps. mi tak szczerzr JLC ten prezentowany się nie bardzo podoba...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zdjęcia fatalne. Na żywo prezentuje się znacznie lepiej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, z drugiej strony hmm nie ciągnie Cię aby kupić coś,nie wiem jak to powiedzieć, "innego" o czym byś jeszcze ze 2-3 lata temu nie pomyślał? Dla mnie np. takim zegarkiem jest np. Rolex, 2 lata temu byłem na nie. Obecnie jakbym miał kasę to już brałbym go pod uwagę.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, dziękuję. Ja to wierny stereotypom jestem :lol: Lubię takie firmy jak IWC, Rolex, Panerai, JLC, Zenith, GO, i właśnie na tych zegarkach chciałbym się skupić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Montblanc Nicolas Rieussec Chronograpf Automat

Corum Admiral

 

To tak na szybko pomyślane...

 

Ps.wiem,że moje doświadczenie jest małe, jednak "chciałem pomóc


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum i Montblanc odpadają.

 

 

...jednak "chciałem pomóc

Doceniam i jestem Ci za to wdzięczny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.