Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Zdjęcie grupowe

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden problem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a może coś takiego?

Jaquet-Droz Grande Seconde Quantième (In Stock)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet nie ten, musiałbym dozbierać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mówiłeś ok.7k Euro, więc tak sobie pomyślałem,że może się zmieścisz...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam za Grande Seconde trzeba dać ponad 10 koła.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. odpiszę tu ;)

 

Na stronie chrono24 znalazłem coś koło 32k PLN więc dlatego napisałem o nim


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć linka na pw.

 

EDIT : już znalazłem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mają racje Carlito, w sumie masz wszytskie podobne do siebie zegarki, i w kategorii kolekcji nudne :P

Każdy z tych zegarków jest fajny i porządny itd. itp. ale Ty masz już ich parenaście, więc kompletnie nie powinieneś myśleć w tych sztywnych kategoriach.

 

Masz kolekcję, więc kup coś odważnego, pojechanego, coś co przewietrzy kolekcje.

Portugalczyka odradzam, bo jest nudny przy takich zegarkach jakie już masz.

Zerknij jeszcze raz na oferty firm które lubisz, wymyśl coś :)

Może jakiś pilot, bo nie masz nic w tym guście...

JLC_MCEWA.jpg

milus1919_1-edb0e.jpg

chopard-replica-watches-at-allswisswatch.com_.jpg

i_1616_3934023204_SixtSquChrono_St_sw.jpg

glashutte-original-sport-evolution-chrono-watch.jpg

yachtclub_blk_lg.jpg

mtr_12_0125_33_iwc_spitfire-chronograph_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzić, skoro ja taką "nude" właśnie lubię :)

 

Z zaproponowanych przez Ciebie zegarków brałem pod uwagę Choparda, z tym, że w tej wersji :

 

chopard_mille_miglia_gt_rosso.jpg

 

Ale z kolei nie podobają mi się w nim malowane cyfry na szkle :(

 

Ogólnie zegarek bardzo ładny, mierzyłem i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Gdyby nie wspomniany przeze mnie powyżej mankament, pewnie byłby silnym kandydatem na mój nadgarstek.

 

Kolejny Chopard, który chodzi mi po głowie, to ten :

 

IMG_5937.jpg

 

Wskazówki w tym zegarku, to mistrzostwo świata !

 

Co do reszty pokazanej przez Ciebie, to podoba mi się jeszcze Yacht club, ale ten z kolei jest za duży. Podobnie rzecz ma się w przypadku Big Pilota, 8 dniowego Portofino i JD Grande Seconde SW.

 

Jest jeszcze taka opcja :

 

glashutte-original-panomaticlunar-xl-watch-1.jpg

 

Lub taka :

 

494806171_o-1.jpg

 

Czy te zegarki również będą Waszym zdaniem nudne?

 

Reszta propozycji najnormalniej w świecie mi się nie podoba, ale dziękuję za chęć pomocy :)

 

Gdyby ktoś chciał jeszcze coś dodać, to zapraszam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwony chopard nie jest głupim pomysłem :)

 

Chodz mi trochę przypomina Pontosa Chrono :) którego już posiadasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pontosik poszedł już dawno w dobre ręce :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

:)

 

img_index.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał Glashutte,oba są ok,bardzo mi się podobają szczególnie ten Trzeci(PanoMatic?).Podoba mi się JLC i jak na Twój nadgarstek ok.

Jednak dużym konkurentem może być coś w stylu Milus, lubię taki inne zegarki.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Seiko odpada, pisałem o tym już wcześniej.

 

Robert, ten wklejony przeze mnie, to starszy już model PanoMaticLunar XL. Piękny zegar, piękny mechanizm, rozmiar idealny, tylko kolor tarczy mi nie do końca odpowiada. Do czego to ubierać? Biała koszula + szara, ewentualnie czarna marynarka i to byłoby na tyle.

 

A co sądzicie o Reverso Squadra Chrono, którego wkleiłem powyżej?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest jasny, który mi się jakoś nie podoba, i jest też z czarną tarczą, z tym, że w białym złocie :)

 

Vulcain raczej nie. Jeżeli już, to nowy chrono zaprezentowany nie tak dawno temu na targach w Basel - piękny jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość EPPL

Pisałeś, że tylko HI BEAT z GSów Ci się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest, niemniej jednak GSy odpadają :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie wiem co Ci doradzić. Patrząc na Twoją kolekcję i Twój gust jesteś masz podobne zapatrywanie na zegarki.

Jednak,hmm ja obecnie szukam czegoś innego,mało tradycyjnego i oklepanego.

Może warto złamać zasady?... (bez obrazy Michał)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale mówiłeś że brakuje czegoś z białą tarczą więc według mnie w gablotce (jak i na ręce oczywiście ;) ) powinien zagościć Explorer II właśnie z białą tarczą,cudny zegarek! ja jestem w nim zakochany od paru miesięcy :rolleyes: oczywiście gratuluje pięknej kolekcji szczerze zazdroszczę! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Moze Ploprof?

 

omega-seamaster-ploprof-white-dial-diver-watch-selectism-0.jpg

 

22430552104001-30.jpg

 

Ploprof.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, a może tak bardziej kolorowo :)

 

GO_pano_reserve_xl_01.jpg

 

u_623_1280x768.jpg

 

Jaeger-LeCoultre%20Reverso%20Squadra%20World%20Chronograph.jpg

 

według mnie pownieneś mieć zegarek który sobie założysz w jakiś totalnie różny dzień niż reszta, i który fajnie sie wpisze w takie chwile.

Pamietam jak kiedyś sie przymierzałeś do błękitnego Ingenieura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy biały Explorer mi się strasznie podoba, ale chłopaki mi odradzili ze względu na podobieństwo do GMT Mastera.

 

Ploprof byłby fajny, gdyby nie to coś po prawej stronie.

 

Boogie, fajne propozycje, zawsze mi się podobał ten GO z czerwonymi akcentami, ale niestety znacznie przekracza budżet (białe złoto).

 

Ile pi razy drzwi kosztuje ten czarny? W sumie nie rozważałem nic czarnego, może jest to jakaś myśl... Choć myśle, że ponad 10 koła e.

 

Reverso natomiast, tylko z białą tarczą.

 

Co do Inge Vintage Laureus, to niestety na żywo mnie nie przekonał, zwykły z czarną tarczą prezentuje się znacznie lepiej. Tylko znów nie cyka tam w 100% prawdziwy inhałsik, a mocno modyfikowana ETA.

 

Dzięki chłopaki za propozycje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten żółty Glashutte, którego pokazał kolega Boogie :o

Na ten czas- jak dla mnie- jedyny, który mógłby oddalić Cię Michale od "najbardziej słusznego zakupu" ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty GO na żywo według moich obserwacji dużo traci.

 

dodałbym jeszcze:

 

iwc-portuguese-yacht-club-automatic-chronograph-watch-iw3902.jpg

 

sam już 2 razy oglądałem go w salonie i chyba następnym razem zabiorę ze sobą łąmiąc tym postanowienie że nigdy nie kupię już portugalczyka.

 

 

Nie myślałeś może żeby "nieco" zwiększyć budżet i porwać się na prostego nautilusa ? Sam przez to forum zostałem kiedyś na niego skierowany pomimo uprzedzeń i będzie to jeden z kilku zegarków których raczej nie sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.