Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Kauczuk 180 funtów na zapięciu Tang-type, na zapięciu pushbutton ponad 700 funtów :)...Znacie cenę skórzanego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek jest ładniejszy niż oryginalny Breitlinga. Tylko klamra mi nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kauczuk 180 funtów na zapięciu Tang-type, na zapięciu pushbutton ponad 700 funtów :)...Znacie cenę skórzanego ?

Oj chyba trochę przesadziłes ;) do mojego Breitlinga super awenger II 24/20 mm z wielkim logo firmy na bokach w serwisie kosztuje, razem z zapieciem zwykłym nie motylkowym 750 zł ;) a jeden z naszych forumowych kolegów może sprzedać za 600 zł z przesyłka ;) a bez targowania taki zestaw jest wystawiony na allegro za 700 zł

Co innego paski z Lakosty ;) czyli z krokodyla! Tu trzeba kasy wywalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szukałem czegoś w bardziej szalonym kolorze , miała być doxa ale jedną już mam także zakupiłem brajtka

Jedno lepsze zdjęcie na Hirshu choć nie mam kompletnie talentu i sprzętu od fotek

A jednak Hirsh .

Dobrze pasuje do Breitlinga, gratuluję.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam, powiedziałem Tobie ceny z salonu. Zdziwiła mnie ta różnica ceny za samo zapięcie (stalowe).

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam, powiedziałem Tobie ceny z salonu. Zdziwiła mnie ta różnica ceny za samo zapięcie (stalowe).

Byłem w Warszawie w kilku salonach apartu i koszty są podobne jak w servisie około 700-800 zl tylko czas realizacji jest od 8 do 12 tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oto moja przepustka do klubu. Długo czekałem, ale warto było.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

post-64070-0-75373600-1450723389_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy mam doczynienia z orginalnym zegarkiem czy z podróbką, model A68062 No1111

post-87718-0-05782700-1450730245_thumb.jpg

Edytowane przez flapo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10f89fe9c61225d78a201626cb35009e.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

posiadam Breiltlinga na bransolecie superocean 42 z niebieskim kólkiem i chciałbym dokupić do niego orygianlny pasek. Na którym by najlepiej się prezentował? Gumowy, skórzany? Kolor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się w tą stronę kierowałem, ale nadal nie jestem pewien, czy brać z napisem czy bez :/

 

Dużo się dzieje na tarczy i bezelu zegarka więc kauczuk z napisem byłby kolejnym grzybkiem w barszczu ,natomiast gładka "guma" bardzo fajnie stonuje całość i wydobędzie piękno tego modelu i nie zginie w natłoku napisów. Zastanów się także czy nie wybrać czarnej gumy bo na niebieskiej może być zbyt mdło i banalnie(wszystko na niebiesko). Super rozwiązaniem byłby pasek "nylonowy" czarny ,również oferowany przez producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zerkniesz na moje poprzednie posty to zamieszczałem zdjęcia na kauczuku z napisem.

Moim zdaniem lepiej brać z napisem, teoretycznie wydaje się ,że za dużo detali będzie jako całość (kauczuk + zegarek) ale płaski kauczuk rysuje się łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joogi, witamy w klubie.

Nie no ,już wystawiłem fotki na bransolecie ;)

Teraz się chwaliłem nowym kauczukiem bo dostałem na mikołaja od żony, a zegarek sobie kupiłem 3 listopada na imieniny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam i ja!

Nie wierzyłem że to kiedykolwiek nastąpi, a jednak marzenia się spełniają :)

 

IMG_2123_Fotor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.