Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Delikatnie mówiąc - niemało. W obliczu takich cen u Breitlinga czy Omegi to cena serwisu Rolexa wygląda dużo atrakcyjniej- nie tylko odnosząc do ceny nowego zegarka ale także ( i to w zasadzie przede wszystkim) w stosunku do wartości używanego zegarka, gdy ten serwis jest potrzebny. Realnie wygląda to tak - jeśli za Omegę czy Breitlinga zapłacimy 20k to za porównywalnego Rolexa około 30k. Po 10 latach dwa pierwsze zegarki są warte przykładowo 8k i trzeba w serwis włożyć prawie 1700 zł. Rolex po takim czasie wart jest powiedzmy 20k i musimy dołożyć 2k - efekt jest taki, że do dwóch pierwszych musimy dołożyć ponad 20% jego rynkowej wartości, do trzeciego - 10.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, uważam że cena podstawowego serwisu zegarka sięgająca 15% wartości nowego to lekka przesada jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na przykład nigdy nie patrzyłem na to ile zyska albo straci zegarek po latach. I zwróćmy uwagę że serwis to są pewne podstawowe czynności, co w momencie gdy mamy egzemplarze ze złota ? wtedy serwis to mała częśc wartości. A gdy weżmiemy te 1670 zł rozłożymy na 6 lat to zaledwie 46zł miesięcznie, Taki abonament hehe.

Po oficjalnym serwisie masz gwarancję, jeżeli zacznie (nawet gdy go obijesz) spieszyć 7/8 sekund to nie spełnia wymagań cosc więc podlega bezpłatnej regulacji. Warto moim zdaniem.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko serwis za średnio 1650zł zegarka który jako nowy kosztuje ok 10tys to jest ponad 15% wartości. Nie wnikając już nawet w to jaki tam mechanizm siedzi i ile kosztuje serwis u normalnego zegarmistrza, to jest to jakby nie patrzeć lekkie przegięcie. Poza tym Breitling chyba nie zaleca serwisu co 6 lat więc i ten abonament wyjdzie sporo większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Serwis mam na miejscu w NY, moze nie tani, ale zegarki wracaja jak nowe...

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1650 zł za serwis ETA 2824 to jest jakaś kpina z klienta. Ją bym go zrobił u zwykłego ogarnietego zegarmistrza za 250 zl. Ale kto bogatemu zabroni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest cena serwisu samego mechanizmu tylko totalna odnowa całego zegarka. Ale tak czy owak dużo. Około 1000 byłoby akceptowalna ceną.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miała być Omega PO ale jest Breitling, to była słuszna decyzja! Rewelacyjny zegar :)

 

d072fa2ebd811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten Brajtek - gratki!

jaka to średnica?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zamieniłem Omegę PO na Breitlinga  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że zupełnie nie czuć na ręce tych 44mm. Świetnie sie układa na nadgarstku dziki temu meshowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbnie na pasku , może wie ktoś gdzie mogę zamówić orginalną klamerkę 20mm ? i jakie to koszty ?

 

82767031a49f5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi  ^_^  miałem 46 ale był za duży ale chyba zacznę się rozglądać 44  ;)

Co do klamerki to na allegro są po 250 zł.

ps

Zainwestuj jeszcze w kauczuk! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te na allegro , tylko czy są na pewno orginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% pewności nie mam. 

Tak wyglądają ale ciort wie.. 

Jedyny pewniak to oficjalny sklep ale cena chyba będzie zdecydowanie wyższa. Dawaj znać jaka decyzja mnie też przydała by się oryginalna klamerka tak więc czekam na info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem te na allegro , tylko czy są na pewno orginalne ?

Są na 100% oryginalne bo sprzedaje je gościu z naszego forum ;) za zestaw z kauczukiem i klamerka 24mm u Pieskiewicza w serwisie na ul.Ptasiej 2 w Warszawie zapłaciłem 650 zł, ale czas oczekiwania to do 8 tygodni :(

Zadzwonić do tego z allegro czy jest z forum, jeżeli tak to ma dobre rabaty dla nas ;) Nie pamietam niku ,ale byłem z nim w kontakcie i prawie kupiłem ale moja żona wyprzedziła moje zamiary i kupiła mi na prezent w serwisie dużo drożej ;)

Edytowane przez Joogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka żona to skarb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do serwisu Pieśkiewicza i policzyli 200zł czyli o 50 zł taniej niż na allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do serwisu Pieśkiewicza i policzyli 200zł czyli o 50 zł taniej niż na allegro:)

Podwójna czy pojedyncza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta do paska skórzanego pojedyńcza co leży na allegro za 250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.