Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz zamówiłem paski bezpośrednio na stronie brajtka. Szukam wciąż jakiejś fajnej gumy na wakacje i do wody, zamówiłem też pasek od standardowej, nielimitowanej wersji tego zegarka. Co do tego drugiego, beżowego, jestem pewien, że jest fajnie i będzie grało. Co do czarnego muszę się zastanowić.

 

Ładnie to wszystko przychodzi zapakowane. Niestety guma jest strasznie długa, mam ją zapiętą na pierwszą dziurkę od strony koperty, jeśli chodzi o beżowy zamówiłem wersję S jak zazwyczaj, ale w Brajtku jest za krótka i muszę wymienić...

 

IMG_7614.JPG

IMG_7615.JPG

IMG_7616.JPG

IMG_7617.JPG

IMG_7622.JPG

IMG_7624.JPG


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z siebie to czarna guma ala "ziarnka ryżu" bardzo dobrze wygląda.

Kolor beżowy za to lepiej optycznie z czarną kopertą gra podkreślając ją a biała nitka ładnie schodzi się z indeksami i wskazówkami :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Breitlinga masz ceny. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, SPS napisał(-a):

Tak samo z siebie to czarna guma ala "ziarnka ryżu" bardzo dobrze wygląda.

Kolor beżowy za to lepiej optycznie z czarną kopertą gra podkreślając ją a biała nitka ładnie schodzi się z indeksami i wskazówkami :D  

 

Ta czarna niestety nie do końca mi pasuje. Moim zdaniem odcień czerni albo powinien być zgrany idealnie, albo między kopertą a paskiem powinien być kontrast, czyli np do koperty nierdzewnej byłoby ok. Tak to jest niewiadomo jak... I chyba trochę za grzecznie. Wolę wesoły żółty ;) i ten zegarek generalnie miał być na wesoło. Zatrzymam zatem świetne podwójne zapięcie klamrowe, leciutkie, zrobione z jakiegoś mocnego plastiku, który firma nazywa Breitlight, pasek wróci.

 

Już się kontaktowałem z Breitkiem, beżowy pasek bez problemu wymienią, a czarny wezmą i oddadzą kasę.

 

10 godzin temu, Gergoo napisał(-a):

Czarna super wyglada. Mogę zapytać jakie koszt takiego paska? 

 

Na stronie breitling.com masz zakładkę "straps" i tam pełen wybór - pasków kupowanych samodzielnie, albo w pakietach. Muszę powiedzieć, że chyba jedna z niewielu "luksusowych" firm sprzedających brandowane paski za rozsądne ceny. Skróra beżowa kosztowała 750zł, guma 350 a zapięcie do gumy 400.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Butik jasne też uważam że koperta i pasek względem siebie powinny tworzyć efekt podkreślenia gdzie kończy i jest  koperta bez zlewania. 😁 

Fajnie że oddadzą Ci kaskę 


 

11 godzin temu, Gergoo napisał(-a):

Czarna super wyglada. Mogę zapytać jakie koszt takiego paska? 

 

80 USD bez zapięcia na stronie breitlinga  😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ostatnio ceny pasków i stosunek ceny paska do zegarka jest na bardzo przyzwoitym poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2022 o 08:21, Butik napisał(-a):

 

Ta czarna niestety nie do końca mi pasuje. Moim zdaniem odcień czerni albo powinien być zgrany idealnie, albo między kopertą a paskiem powinien być kontrast, czyli np do koperty nierdzewnej byłoby ok. Tak to jest niewiadomo jak... I chyba trochę za grzecznie. Wolę wesoły żółty ;) i ten zegarek generalnie miał być na wesoło. Zatrzymam zatem świetne podwójne zapięcie klamrowe, leciutkie, zrobione z jakiegoś mocnego plastiku, który firma nazywa Breitlight, pasek wróci.

 

Także nie leży mi wizualnie czarna guma ala mesh. Ale masz rację i z SOH II bardzo fajnie się zgrywa.

A może zamiast tej spróbuj tę nurkową, z napisem Breitling? Powinno się zgrać...

 

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zakup pasków, zwłaszcza tych do starszych referencji polecam zapytać w Timless Gdynia. Adam może dopytać w centrali i ściągnąć jak jest pasek nie dostępny już na stronie www.
Tak kupowałem biała gumę do SO A17365 20/18 do zapinki z micro (cena dwa razy taniej niż na CH24) i gumy w stylu retro/rally te z 3 dziurami.
Nie ma zazwyczaj również problemu ze sciągnięciem ogniw czy endlinkow.
Minus (a może nie) brak tego fajnego pokrowca co dają na stronie czy butiku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Valygaar napisał(-a):

Co powiecie na nową twarz Breitlinga?

Twarz taka sobie ale „dokładność chodu” „oficjalnie certyfikowana” 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, rmickey napisał(-a):

 

Także nie leży mi wizualnie czarna guma ala mesh. Ale masz rację i z SOH II bardzo fajnie się zgrywa.

A może zamiast tej spróbuj tę nurkową, z napisem Breitling? Powinno się zgrać...

 

 

Te nurkowe z napisem są po pierwsze za grube i za sztywne, po drugie za bardzo wali napisem Breitling po oczach. To ma być zegarek stealth ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

Co powiecie na nową twarz Breitlinga?

Kto został


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2022 o 08:53, SPS napisał(-a):

[...]

Fajnie że oddadzą Ci kaskę 

[...]

 

Okazuje się, że jest mały zonk i duży niesmak. Mimo, że przy wyborze pasków zapięcie jest opcjonalne (można wziąć, można nie brać) oraz na packing liście i fakturze jest też osobną pozycją z osobną ceną, to nie mogę zwrócić samego paska, a zostawić sobie zapięcia (a tak chciałem). "Company policy" mówi, że sprzedają zapięcia tylko z paskami, samych zapięć nie. Jak chcę samo zapięcie, to muszę iść do Apartu i sobie zamówić. Paranoja jakaś.

 

Oczywiście mógłbym iść na udry i się upierać - kupiłem 3 osobne pozycje, chcę jedną wymienić (beżowy pasek "S" jest za krótki, potrzebuję dłuższy), jedną zwrócić (pasek gumowy) i jedną zostawić (klamra), ale nie -> gumę musze zwrócić z klamrą. Olewam to, zwracam jak chcą, kupiłem już sobie fajną czarną klamrę do żółtego paska na alledrogo (ale niedrogo ;)) i niech się bujają.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2022 o 11:24, Butik napisał(-a):

 

Okazuje się, że jest mały zonk i duży niesmak. Mimo, że przy wyborze pasków zapięcie jest opcjonalne (można wziąć, można nie brać) oraz na packing liście i fakturze jest też osobną pozycją z osobną ceną, to nie mogę zwrócić samego paska, a zostawić sobie zapięcia (a tak chciałem). "Company policy" mówi, że sprzedają zapięcia tylko z paskami, samych zapięć nie. Jak chcę samo zapięcie, to muszę iść do Apartu i sobie zamówić. Paranoja jakaś.

 

Oczywiście mógłbym iść na udry i się upierać - kupiłem 3 osobne pozycje, chcę jedną wymienić (beżowy pasek "S" jest za krótki, potrzebuję dłuższy), jedną zwrócić (pasek gumowy) i jedną zostawić (klamra), ale nie -> gumę musze zwrócić z klamrą. Olewam to, zwracam jak chcą, kupiłem już sobie fajną czarną klamrę do żółtego paska na alledrogo (ale niedrogo ;)) i niech się bujają.

 Bardzo dziwna sytuacja. Ostatnio rok temu przez ich stronę zamawiałem żółtą gumę do colta, do tego satynowa klamra i mogłem bez problemu zwrócić dowolny element.

 

Może Apart się "wkurzył" i wymusił jakąś zmianę? Bo jak ja sprzedawcom powiedziałem, że pojedynczy element akcesoryjny mogę zamówić bezpośrednio z SUI i to taniej niż u nich z transportem, to powiedzieli, że centrala o tym wie i muszą coś z tym zrobić, bo klienci nie są głupi i nie chcą przepłacać ;)

 

Btw. masz bardzo ładny ten zegar (to butikowa limitka?), zwłaszcza z piaskową gumą wygląda mega, ja bym go nie psuł szajsem z allegro... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

Bardzo dziwna sytuacja. Ostatnio rok temu przez ich stronę zamawiałem żółtą gumę do colta, do tego satynowa klamra i mogłem bez problemu zwrócić dowolny element.

Może Apart się "wkurzył" i wymusił jakąś zmianę? Bo jak ja sprzedawcom powiedziałem, że pojedynczy element akcesoryjny mogę zamówić bezpośrednio z SUI i to taniej niż u nich z transportem, to powiedzieli, że centrala o tym wie i muszą coś z tym zrobić, bo klienci nie są głupi i nie chcą przepłacać ;)

 

No słabo, tak mi napisali:

 

1711021239_Zrzutekranu2022-10-20o17_40_46.thumb.png.c1ae145710d11d8f591994f9ee86e773.png

 

3 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

Btw. masz bardzo ładny ten zegar (to butikowa limitka?), zwłaszcza z piaskową gumą wygląda mega, ja bym go nie psuł szajsem z allegro... :)

 

Tak, limitka butikowa. Ten zegar w wersji nielimitowanej ma czarną tarczę i jest właśnie na tym beżowym pasku, który dokupuję.

 

Co do allegro - kupiłem sobie taką odpustową gumę w kolorze wskazówki GMT, którą zamierzam używać w wodzie na wakacjach, do niej kupiłem na allegro czarne zapięcie, żeby jakoś to grało z czarną kopertą.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To limitka ale nie butikowa. Ponad rok temu mierzyłem w Aparcie. Fajna ale nie w 45mm.

D7144A1F-F0E2-4F22-ABF9-4D8EEC5458E3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.