Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

db9116e0becc8c4e51470bd5b3896d2c.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.08.2022 o 22:13, Butik napisał(-a):

Nie byłbym sobą, gdybym nie kombinował już w 1 dzień od zakupu ;)

Zegar póki co cieszy, ale to pierwszy dzień - wiadomo. Natomiast zastanawiam się nad lekkim przełamaniem dominującej zieleni militarnej khaki i wstawieniem paska z wersji nielimitowanej (czarna tarcza, beżowy pasek). Moim zdaniem może wyglądać ciekawie :D 

No i do wody (przy WR300 chyba da się popływać) oczywiście guma, tutaj prawdopodobnie żółta. NIestety Brajtek robi tylko takie z dużymi literami BREITLING co mi się nie podoba, więc poszukam czegoś poza firmą. Ale samo combo może być całkiem niczego sobie ;)

Wrzucam render obu tytanowych avengerów ze strony Breitlinga + 2 szybko zrobione symulacje nowych pasków na zieleninie. Ciekaw jestem Waszych opinii, choć i tak zrobię po swojemu :D 

 

image.png.272c81776a4b55836016d9787daa07b1.pngimage.png.ebcde486565fefdbea6a2f4a527433e3.png

 

Zrzut ekranu 2022-08-16 o 22.05.31.pngZrzut ekranu 2022-08-16 o 22.08.09.png

 

Ujdzie?

 

Mam jeszcze jeden, ale cytrynowo żółty, więc na pewno wróci do sklepu, nawet nie próbowałem zakładać. Tutaj odcień żółtego jak na moje męskie oko rozróżniające 3 kolory wydaje się być praktycznie identyczny ze wskazówką GMT.

Na pewno pasek dużo bardziej miękki i wygodniejszy od oryginału z napisami, który próbowałem i okazał się potwornie gruby i sztywny.

 

Ten muszę z dzień ponosić i się zastanowić ;) ale chyba fajnie rozwesela zegarek na lato.

 

IMG_6597.jpg

IMG_6593.jpg

IMG_6594.jpg

IMG_6595.jpg

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust kolor mógłby być, faktura natomiast nie bardzo pasuje do charakteru zegarka.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz fajny oryginalny pasek pasujący kolorystycznie do zegarka i dziwię się, że chce ci się zakładać takie odpustowe badziewie... i jeszcze ta sprzączka jak z zegarka Q&Q dramat... profanacja zegarka 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Na mój gust kolor mógłby być, faktura natomiast nie bardzo pasuje do charakteru zegarka.

 

44 minuty temu, Andrzej248 napisał(-a):

Masz fajny oryginalny pasek pasujący kolorystycznie do zegarka i dziwię się, że chce ci się zakładać takie odpustowe badziewie... i jeszcze ta sprzączka jak z zegarka Q&Q dramat... profanacja zegarka 

 

Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii :)

Co do sprzączki to oczywiście jest do zmiany (do przełożenia oryginalny deployant), tylko nie miałem na to czasu, na szybko wrzuciłem pasek, żeby zobaczyć jak wygląda.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙂 👍


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik i tak jest daleko od tego 😁

Screenshot_2022-08-25-07-36-13-821_pl.tablica.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Butik i tak jest daleko od tego 😁

Screenshot_2022-08-25-07-36-13-821_pl.tablica.jpg

Ty lepiej nie podsuwaj mu takich „inspiracji” 😆. Swoją drogą, jak @Butik kupuje nowy zegarek, to ja naprawdę czekam na jego paskowe wyczyny - serial z tego fascynujący się robi jak historia z UAZem innego kolegi. W sumie jak kiedyś Butik zacznie ładne (kwestia subiektywna oczywiście) paski kupować to mi czegoś zacznie brakować 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Breitling na drabince wyglądałby dobrze. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Ten Breitling na drabince wyglądałby dobrze. 

Michał,  jeszcze Ci ta drabinka nie przeszła? Rozmawialiśmy już kiedyś o tym 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku, jak wiesz jestem najwiekszym fanem drabinek. Podejrzewam, że nigdy mi nie przejdzie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

Michał,  jeszcze Ci ta drabinka nie przeszła? Rozmawialiśmy już kiedyś o tym 🤣

 

12 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Maćku, jak wiesz jestem najwiekszym fanem drabinek. Podejrzewam, że nigdy mi nie przejdzie. 

 

Przepraszam uprzejnie, o jakiej drabince mowa?


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy na nadgarstku. A32350 jeszcze nie nosiłem default_smile.pngb17464d63213cdddbd4aa234fa1509c5.jpg&key=e2abae11ba8007b479aa4d8d28c3c7ce49ccf18ad3c44807715fdab3e4009188


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeden z ładniejszych jakie miałem coś ma w sobie . Tarcza w zależności od światła wyglada inaczej . Mój pozdrawiaa01a8efb037ae8d593f9ea7885dc3a37.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

 

Przepraszam uprzejnie, o jakiej drabince mowa?

Michał nie jest aż tak ekscentryczny jak Ty jeżeli chodzi o paski, ale ma nietypowe upodobanie do takich z wielkimi dziurami,  w skrócie drabinek 🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2022 o 19:43, Butik napisał(-a):

Przepraszam uprzejnie, o jakiej drabince mowa?

IsoFrane


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

IsoFrane

 

Oki, patrzyłem też na to, zle po pierwsze jest strasznie gruby, po drugie nie ma taliowania, po trzecie ta "drabinka" mi się nie widzi ;)

Ale podobno mięciutki jak kaczuszka.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Dawno nic nie wrzucałem, a podobno nie samym Pamem człowiek żyje... 

IMG_20220829_102424_499.jpg

Świetny zegar i piękny mroczny pejzaż 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minutes ago, just_nobody07 said:

Dawno nic nie wrzucałem, a podobno nie samym Pamem człowiek żyje... 

 

😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, just_nobody07 napisał(-a):

Dawno nic nie wrzucałem, a podobno nie samym Pamem człowiek żyje... 

IMG_20220829_102424_499.jpg

Lądowałeś na szosie 😎?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kingcrimson napisał(-a):

Świetny zegar i piękny mroczny pejzaż 🙂

Dzięki!

24 minuty temu, tts napisał(-a):

😍

👊

16 minut temu, desmo napisał(-a):

Lądowałeś na szosie 😎?

Nudno było w powietrzu 🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maćku super klimat na focie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Piękny jest. 

 

Breitling’s iconic pilot’s chronograph – for the journey. In 1952, Willy Breitling developed a wrist-worn chronograph with a circular slide rule that would allow pilots to perform all necessary flight calculations. Two years later, the Aircraft Owners and Pilots Association (AOPA) announced the design as its official timepiece. The “navigation timer” – or Navitimer – was born.  The AOPA was (and remains) the largest pilots’ club in the world, counting nearly every US aviator among its ranks. As the defacto pilot’s watch throughout the glory days of civil aviation, the Navitimer was worn by airline captains and aircraft enthusiasts. It even made its way into space on the wrist of astronaut Scott Carpenter in 1962. And it wasn’t only pilots drawn to the watch’s irrepressible aesthetic. Celebrities of the day such as Miles Davis and Serge Gainsbourg were devotees, proving that the Navitimer had style as well as function.  There have been many iterations of Breitling’s icon since its debut 70 years ago, but this new Navitimer captures its most classic features, while enhancing them with modern refinements. A flattened slide rule and a domed crystal create the illusion of a sleeker profile. Alternating polished and brushed metal elements give a lustrous, yet understated finish. Most notably, new colors in shades of blue, green and copper, define the updated dial options. And if there is one update sure to spark nostalgia, it’s the return of the AOPA wings to their original position at 12 o’clock.  For 70 years, Breitling’s original pilot’s watch has been beloved by aviators and tastemakers in equal measure. Worn by astronauts in space and the biggest stars on earth, it is Breitling’s most iconic timepiece and one of the most recognizable watches of all time.

I mnie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kurzy napisał(-a):

I mnie się podoba.

A tego Ice Blue mierzyłem. Na żywo to jest dopiero prawdziwa petarda. Chyba najlepszy Navi z tegorocznych nowości.  Zastanawiam się, czy nie poświęcić jakiegoś R i takiego sobie sprawić.

 Navitimer B01 Chronograf 43 - AB0138241C1A1


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.