Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Szymon.

"Zegarmistrzowskie" aplikacje na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

Udało mi się trafic na coś takiego (wersje na androida):

 

Aplikacja 1

 

Aplikacja 2

 

 

 

 

Jedna jest od JLC gdzie można obejrzeć kilka filmików na temat manufaktury i procesów produkcyjnych, pobawić się interaktywnymi zegarkami (na przykład ustawić sobie alarm w Memovox-ie) oraz pobawić sie w zegarmistrza barwiąc termicznie śrubki albo montując wskazówki. Całkiem przyjemne.

 

Druga aplikacja jest niestety tylko zajawką aplikacji płatnej (ok 13zł) gdzie można sobie podkładać mechanizmy.

 

Są też wersje na iPhone(na pewno w przypadku aplikacji JLC)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na IPhone jest te OP i Omega.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Iphone jest jeszcze Bell & Ross, Glycine i IWC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W App Store jest dość dużo aplikacji zegarkowych, np. Chrono24, WatchMarket, watchsea24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na iphone'a jest równiez aplikacja ML

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na app store jest jeszcze Breguet , Audemars Piguet, Fondation de la Haute Horlogerie, zaś w kiosku z gazetami gazetka Omegi i IWC można znaleźć z poziomu biblioteki kiosku w ipadzie lub w appstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Dorzucam jeszcze jedną

 

WatchCheck

 

 

Aplikacja pod Androida pozwalająca mierzyć dobowe odchyłki na zegarku. Jakośc pomiarów pewnie zbyt słaba na jakies poważne regulacje, ale ogólny pogląda daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odgrzeje troszkę temat, na google.play znalazłem ciekawą apk Omega z aktualną ofertą i opisami modeli, oraz dwa rodzaje widgetów Seamaster oraz Speedmaster.

 

Może ma ktoś jeszcze coś do polecenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się tu nic nie działo więc pozwolę sobie odświeżyć. Szukając apilakcji do "obsługi" zegarków na telefon znalazłem jedynie informacje na forum o ToolWatch i WatchCheck. Obie jakieś ograniczone właściwie jedynie do pomiarów odchyłek dobowych. A może się inne aplikacje warte sprawdzenia. Chciałbym np. żeby w aplikacji było można zaznaczyć czas - i sposób -  odłożenia zegarka żeby zmierzyć czas limitu chodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o Klubowej Apce, oraz Aplikacji z Magazynem - obie dostępne na Androida i iOSa :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś podobnego na Windows Phone? Bo nie mogę nic znaleźć... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś podobnego na Windows Phone? Bo nie mogę nic znaleźć... :(

Windows phone znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows phone znika.

Mam Windows 10 i ta wersja jak na razie nie znika, wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze aplikacja Timegrapher na iOSa. Szczerze polecam. Pozwala mierzyć dokładność chodu za pomocą słuchawek - przykłada się mikrofon do koronki i ona „słucha” częstotliwości wahnięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie działa Kello, choć - z moich obserwacji - bywa bardzo niewiarygodny. Często nie umie zmierzyć, a jak już zmierzy - często niedokładnie. Ale ostatnio regulowałem z jego pomocą Certinkę i pokazuje sensownie :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie działa Kello, choć - z moich obserwacji - bywa bardzo niewiarygodny. Często nie umie zmierzyć, a jak już zmierzy - często niedokładnie. Ale ostatnio regulowałem z jego pomocą Certinkę i pokazuje sensownie :)

 

No to timegrapher mierzy za każdym razem - tylko w pomieszczeniu musi być raczej cicho. A dokładność jest dobra - porównywałem z tym co wyszło u zegarmistrza i było bardzo podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.