Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lukasius

Orient - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przystępnej ceny tam nie ma patrząc na Dutyfree i CreationWatches :).

Edytowane przez kaczparek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni temu w niskiej cenie był w skywatches. Widocznie zobaczyli, że mają najlepszą aktualnie ofertę i podnieśli cenę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: pojawił się na Creation Watches :).

Edytowane przez kaczparek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje Orienta Bambino 4 generacji z niebieską tarczą i niestety wyprzedany jest zarówno na Duttyfreeisland jak i CreationWatches. W oko wpadła mi oferta Amazonu. Czy może mi ktoś powiedzieć czy ten sklep jest legitny i czy wysyłka "AmazonGlobal Priority Shipping" jest bezvatowa? Nigdy nie kupowałem za pośrednictwem Amazonu, a nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi co do wysyłki.

Pozdrawiam,

 

https://www.amazon.com/Orient-Bambino-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B01NAXJ661/ref=swr_wa_2_ses

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem tydzień temu Mako II niebieski za 699 zł z darmową dostawą ze sklepu zegarkinareke.pl i jestem zadowolony zegarek oryginalny (potwierdzone u zegarmistrza) i w dobrej cenie. Teraz szukam jakiegoś Orienta damskiego dla małżonki, myślę o 

FAC06003W0, tylko w Polsce trudno dostępny.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dojrzałem do kolejnego zegarka, tym razem do japońskiego. Zastanawiam się pomiędzy seiko SRPB41J1 a Orientem Starem WZ0031DV. O ile Seiko jest w miarę powszechnie dostępny to nie jestem nigdzie w stanie namierzyć OS. Ba, ja nawet nie wiem ile on kosztuje. Ewentualnie coś w podobny deseń. Wie ktoś gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSa raczej nie znajdziesz, bo chyba już wyszedł z oferty. Kosztował w okolicy 1,5k + opłaty. Z niebieskich OSów dostępny być może jest gdzieś jeszcze OS Classic Power Reserved blue dial.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, takiej odpowiedzi się obawiałem. Przymierzę w takim wypadku Seiko. OS który zaproponowałeś elegancki. Nie brałem pod uwagę wskaźnika rezerwy chodu ani innych komplikacji ale najpierw przymierzę, kto wie czy się nie spodoba. Myślę jeszcze o zegarku rocznicowym Vratislavii. Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdzie najtaniej dostanę ORIENT BAMBINO VERSION 4 FAC08002F0

O9dmB96.jpg

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horvath:

 

https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac08002f-9362.htm – 135 USD

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-bambino-412/orient-bambino-version-4-automatic-fac08002f0-mens-watch-11546.html?currency=USD – 144 USD

 

https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-ac08002f-9365.htm – 159 USD z dodatkowym paskiem który może się okazać lepszy od oryginalnego

 

 

Do tego oczywiście należy doliczyć opłaty importowe w wysokości zależnej od szczęścia. :)

 

 

creationwatches.com mamy sprawdzone (jest cały wątek na ten temat). Ze skywatches ktoś chyba kupował, ale nie kojarzę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horvath:

 

https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-watch-ac08002f-9362.htm – 135 USD

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-bambino-412/orient-bambino-version-4-automatic-fac08002f0-mens-watch-11546.html?currency=USD – 144 USD

 

https://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-ac08002f-9365.htm – 159 USD z dodatkowym paskiem który może się okazać lepszy od oryginalnego

 

 

Do tego oczywiście należy doliczyć opłaty importowe w wysokości zależnej od szczęścia. :)

 

 

creationwatches.com mamy sprawdzone (jest cały wątek na ten temat). Ze skywatches ktoś chyba kupował, ale nie kojarzę co i jak.

Skywatches kusi strasznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, dziś pojawił się Orient Ray II z niebieską tarczą na dutyfreeislandshop.com

 

Edit: minęło 4h i już wyprzedany...

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez radekzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest mniejsze prawdopodobieństwo naliczenia dodatkowych opłat, czy loteria?

btw. dzięki za odzew :) Wasze zdrowie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest mniejsze prawdopodobieństwo naliczenia dodatkowych opłat, czy loteria?

btw. dzięki za odzew :) Wasze zdrowie! ;)

Loteria.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie cierpliwie zaczekam, aż pojawi się w dutyfreeisland, bo nawet jeśli coś doliczą, to i tak wyjdzie tanio. Dzięki Panowie za poświęcony czas ;) Życzę przyjemności na weekend!

Edytowane przez Horvath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zainteresowanych, dziś pojawił się Orient Ray II z niebieską tarczą na dutyfreeislandshop.com

 

Edit: minęło 4h i już wyprzedany...

 

Ale pech. Gmail wrzucił mi maila do folderu oferty i nie poinformował o tym. Jak napisałeś, że był niebieski ray to sprawdziłem, że faktycznie dostałem maila. A jeszcze niedawno każdy mail od nich był w głównym folderze i dostawałem na tel powiadomienie. Od ok 23 wczoraj był dostępny. Szybko się sprzedał. Ciekawe kiedy następna partia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem od marca i dałem se spokój - taki byłem napalony na tego Orienta, że kupiłem w niemieckim sklepie

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie chciałem czekać i właśnie kupiłem czarnego :). Jest jeszcze dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.