Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Recommended Posts

Widziałem sbdc075 to cena powala .  Ryski przeżyje jak najbardziej, ale nie wiem gdzie szukać w sensownej cenie używki,  bo 2 tyś za v1 to albo ja się nie znam albo fantazja ponosi Januszy.

Ps. Nie będę próbował,  ale gdybyś zmienił zdanie .... :))

Edited by Fifarafa

Portale aukcyjne, fora zegarkowe, itd.

Niestety tanio to już było. Ale z drugiej strony Monster oferował więcej niż kosztował.

Kup za tyle ile możesz dać i za tyle by móc sprzedać bez straty :)

Nie sądzę też by ceny spadły, bo to jeden z najlepszych modeli Seiko.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Czasami coś na bazarek wpadnie, ale coraz rzadziej. Ceny, jak to ceny.. jedni chcą sprzedawać, a inni sprzedać. Przekrój cen za 1 i 2 gen. od 800 do 2000, a najczęściej gdzieś pośrodku. częściej ktoś sprzedaje na wszelkiej maści grupach fb, tutaj mało kto się pozbywa.

Edited by Macmac

a pomyśleć że kilka lat temu były bez problemu  do wyrwania w granicach 500-600 zł :)  sam jeszcze bym przygarnął jakiegoś potwora ;] bo wiem jakie to zajebist.e  zegarki ;]

Edited by lysolek007

Pstryk 

Dobrze prawicie ,  dzięki za rady . Nadejdzie ten dzień kiedy wstawię tu zdjęcie swojego potwora bo nakręcony jestem strasznie ale zachowuje zimną krew :)

23 minuty temu, tomaliusz napisał:

A tu taki NOS-ik 🤪

Tomek szykujesz grunt pod sprzedaż? :D

Edited by tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

8 minut temu, tommly napisał:

Tomek szykujesz grunt pod sprzedaż? :D

🤣😂

To chyba ostatni zegarek do sprzedania gdybym musiał 😉

Koledzy, czy i gdzie można kupić bolce do wymiennych ogniw bransolety? Kupiłem z dwoma zdjętymi ogniwami, ale niestety bez bolców, więc nie da się założyć...

DSC01332.JPG

15 godzin temu, tomaliusz napisał:

A tu taki NOS-ik 🤪

taki NOSik aż żal nosić, bransa rysuje się od patrzenia ;) :D 

17 godzin temu, Sol napisał:

Portale aukcyjne, fora zegarkowe, itd.

Niestety tanio to już było. Ale z drugiej strony Monster oferował więcej niż kosztował.

Kup za tyle ile możesz dać i za tyle by móc sprzedać bez straty :)

Nie sądzę też by ceny spadły, bo to jeden z najlepszych modeli Seiko.

17 godzin temu, Macmac napisał:

Czasami coś na bazarek wpadnie, ale coraz rzadziej. Ceny, jak to ceny.. jedni chcą sprzedawać, a inni sprzedać. Przekrój cen za 1 i 2 gen. od 800 do 2000, a najczęściej gdzieś pośrodku. częściej ktoś sprzedaje na wszelkiej maści grupach fb, tutaj mało kto się pozbywa.

16 godzin temu, lysolek007 napisał:

a pomyśleć że kilka lat temu były bez problemu  do wyrwania w granicach 500-600 zł :)  sam jeszcze bym przygarnął jakiegoś potwora ;] bo wiem jakie to zajebist.e  zegarki ;]

Fakt, jak się do nich przekona, to "need to have: ;) Sprzedałem OM I gen. Pożałowałem. Trafił się OM II gen. (SRP 309) moim zdaniem najlepszy ze wszystkich generacji i odmian monstera, taki wzorzec czy kwintesencja albo cremme de la cremme monsterowości. Na olx, bo od czasu do czasu się trafiają, nawet teraz są jakieś... Sprzedawca wystawił za 1900 zl, poza zasięgiem. Desperacko napisałem, że cena z kosmosu, fakt, że to zegarek uważany za kultowy, ale mimo wszystko to tylko 4r36... Udało się zbić do nadal nieprzyzwoitej ceny 1500 zł. No i wybuliłem... Co robić? ;) POPOLUPO :D

Edited by worientom

1 godzinę temu, worientom napisał:

Koledzy, czy i gdzie można kupić bolce do wymiennych ogniw bransolety? Kupiłem z dwoma zdjętymi ogniwami, ale niestety bez bolców, więc nie da się założyć...

Piny i tulejki kupisz na www cousinsuk com, niestety nie pamiętam wymiarów. Zmierz suwmiarką w bransolecie, szukaj Pins & Tubes. 

20200524-122334.jpg

Mój również się nigdzie nie wybiera. :P

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dobry wieczór. Kolega Tomaliusz się wstrzelił w dzień, kiedy akurat sam wyciągnąłem Monstera z zamku :D To jedyny model zegarka, który uświadomił mnie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. 10 lat temu uważałem ten zegarek za okaz brzydoty, tak z 6 lat temu go kupiłem, po czym po dwóch tygodniach od zakupu chciałem zwracać do sklepu, bo wydawał mi się dziwny. Po czym przeleżał rok, może dwa, zanim zacząłem go z powrotem nosić. Patrząc na ebay i cenę z kosmosu, ponad 1000euro, cieszę się, że jednak zdecydowałem się dać mu szansę, bo został jednym z moich ulubieńców i dzisiaj sobie nie wyobrażam kolekcji bez niego. Żałuję, że nie kupiłem pomarańczy 2 gen. wraz z Draculą, bo też był w butiku. Gdyby nie to, że żółw jest wygodniejszy podczas pływania/sportów wodnych, to ten byłby numerem jeden. Luma najlepsza (a w zasadzie, to jej koncentracja - przebija wszystko, co dziś Seiko tłucze w segmencie do 2500USD), jakość wykonania również dużo, dużo lepsza niż obecne zegarki tej firmy w dużo droższej cenie. Debeściak po prostu, jeszcze z czasów kiedy Seiko się chciało.

Btw. Monstery nowszej generacji, to śmiechem biorę i przechodzę obok, mają tyle z Monstera, co kot napłakał. To już ugrzecznione zegarki dla laluń (moje osobiste zdanie, nikogo nie zamierzam obrażać, po prostu są cukierkowe, a nie monsterowe). Z generacji, najbardziej podoba mi się właśnie druga i to tę uważam za prawilną. Pierwsza, mimo, że też spoko, to razi mnie jedną rzeczą w mniejszym stopniu - brak kłów, a drugą w zdecydowanie większym (deal breaker) - brak obwódek w indeksach. One mocno podkreślają charakter tego modelu.

IMG_20200525_090816.jpg

IMG_20200525_090634.jpg

IMG_20200525_090613.jpg