Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

P.Philippe vs. VC vs. Audemars Piguet - ZAKOŃCZONY

Argumentuj, głosuj  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Swój głos oddaję na Vacheron Constantin i nie będę pisał, że zegarek jest perfekcyjnie wykonany pod każdym względem - to wiadomo. Zresztą pozostali konkurenci w tym pojedynku, również prezentują wielką klasę, ale to VC lubię najbardziej :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Audemars za design. Reszta parametrów jego i konkurencji jest na najwyższym poziomie więc co innego może decydować? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to żaden. Brzydkie są ale najmniej jest AP. Dlatego oddałem swój głos na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP, AP, AP, se kliknąłem na AP, bo ten model to mnie w ogóle do łysienia doprawadzi, właśnie jego bym chciał najbardziej, ale może byc ciężko :twisted:

Szczerze mówiąc, to nawet za bardzo nie spojrzałem z kim konkuruje :oops:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy AP i VC mają ten sam werk?

 

Ja głosuję na AP, ale podobnie jak ktoś z przedpiszców, wolę prostsze modele RO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

VC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pp - jest tak brzydki, że jak będe mial 70 lat to go sobie kupię :lol:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audemars , minimalnie ( o wlos ) za nim PP

 

Mimo całego szacunku do VC to linia Overseas w bliskim kontakcie sprawia wrażenie ( podkreślam ,sprawia ) tandetnie wykonanej pod względem wykończenia bransolety i koperty

 

Audemars w powiększonej w stosunku do poprzedniego modelu kopercie jest bezapelacyjnie wspaniały , ale i tak kupię też kiedyś PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC, przy bliższym kontakcie nie zauważyłem niczego co by mnie odrzucało. Ale mierzyłem model chrono.

 

Dla mnie jest bardzo spójny stylistycznie - motyw krzyża, choć może się wydać przesadzone.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy AP i VC mają ten sam werk?

Werki inne, ale bazy prawdopodobnie te same, bo VC ma w środku VC cal. 1222 (na 99% na JLC), a AP cal. 2329/2846 i tam, z całą pewnością bazą jest JLC 889.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością głosuję na AP.

Royal Oak zachwycił mnie już dawno, podoba mi się w każdej wersji. Piękno w najczystrzej postaci.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie odrzuciłem VC - nie podoba mi się, Estanowaty taki jakiś :?

PP i AP są trochę podobne w charakterze. Obydwa wolałbym bez "dupereli" (komplikacji czy jak to zwiecie :wink: ).

Jakie sa wymiary Patka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym pojedynku zwycięsko wyjdą VC lub AP. Ich design zdecydowanie wyróżnia się na tle PP. Technicznie cała trójka jest wspaniała.

Nie chcę być posądzony o złośliwość, ale PP dużo większe wrażenie sprawia oglądając go od strony przeszklonego dekla.

Dla mnie zwycięzcą jest Audemars Piguet Royal Oak Dual Time.

Dlaczego? Może dlatego iż ma świetne proporcje, a przy tym sprawia wrażenie "prawdziwego twardziela". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagłosować na Patka. Poszukałem zdjęć, pooglądałem, podoba mi się u niego "bałagan" na tarczy. Jednak AP RO jest bardziej surowy, męski. Z ciemną tarczą wymiata. I ma najładniejszą bransoletę na rynku. Głosuję na AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP

 

Najpierw miałem fazę pt "jaki on brzydki!", ale teraz .... jest doskonały w swojej oldskulowości, to klasa sama w sobie. Lata 70 chyba?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PP

 

Najpierw miałem fazę pt "jaki on brzydki!", ale teraz .... jest doskonały w swojej oldskulowości, to klasa sama w sobie. Lata 70 chyba?

Tak, miałem to samo :lol:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Oak, to prawdziwy pancernik tak jak jego imiennik :wink:

VC też piękny, ale jednak...


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.