Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposob sankcje objely wszystkich uzytkownikow forum, a winne pewnie byly 2-3 osoby i jak sie domyslam te co zwykle. Efekt tego bedzie taki, ze teraz beda przenosic swoja polityczna agitacje do tematu „zarty, zartami... „

Moze jednak nalezalo uzyc skalpela, a nie pily motorowej ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a winne pewnie byly 2-3 osoby i jak sie domyslam te co zwykle.

Dokładnie tak.

 

Efekt tego bedzie taki, ze teraz beda przenosic swoja polityczna agitacje do tematu „zarty, zartami... „

Nie będą. A jeśli będą to się pożegnają z forum. Dość pobłażania i tego całego 'innego jadu' niż tematy zegarkowe na forum.

 

Moze jednak nalezalo uzyc skalpela, a nie pily motorowej ?

Może. Jednak mleko się wylało, osoba odpowiedzialna poniosła konsekwencje i... żyjemy dalej.

 

 

P.s. bardzo fajnie to Marek opisał wyżej - skupmy się na zegarkach, a nie całej reszcie. Nie rozumiem kompletnie tego uporu kilku osób które na siłę wprowadzają 'wątki polityczne' gdzie się tylko da, a jak są 'walone po łapach' to nawet to im nie przeszkadza. Jakby jakieś nakręcone.. Nie rozumiem tego kompletnie, ale z pełną stanowczością mówię - nie ma miejsca na takie treści na tym forum. To jest stanowisko nie tylko moje, a Zarządu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 z pełną stanowczością mówię - nie ma miejsca na takie treści na tym forum. To jest stanowisko nie tylko moje, a Zarządu.

Nareszcie ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie to nie tylko zegarki, a zaklinanie rzeczywistości, że nie ma polityki i innych tematów oprócz zegarków, to głupota. Proponuję założyć jeden wątek, w którym będzie można rozmawiać o polityce i sprawa rozwiązana. Kto nie chce to niech tam nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie to nie tylko zegarki, a zaklinanie rzeczywistości, że nie ma polityki i innych tematów oprócz zegarków, to głupota. Proponuję założyć jeden wątek, w którym będzie można rozmawiać o polityce i sprawa rozwiązana. Kto nie chce to niech tam nie wchodzi.

Aha :), a później w temacie Casio uslyszysz ze Twoje opinie sa opiniami podobnymi.... - wstaw odpowiedniego polityka czy partie z ktora sympatyzujesz, a o ktorej hipotetycznie wyraziles swoja opinię w " tym temacie"

 

Zareczam Ci ze to "szambo rozlewa sie na całość, i smierdzi wszedzie. "


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak z mojej branży, to odnośnie tego, jakie treści można zamieszczać na forum, a jakie nie, to regulamin jest mocno nieprecycyjno-ogólny...  ;)

 

Zgadzam się jednocześnie z tym, że z uwagi na charakter tego forum, od pewnych treści powinno być ono wolne, ponieważ jest bardzo dużo różnych sposobów na to, by określone postawy, poglądy, itp. manifestować  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Nowaka hejtowali w mediach za drogie zegarki, to tutaj nie można było o tym pisać, bo to był temat polityczny, a był przecież o zegarkach. Trochę tu hipokryzji... Dajcie ludziom pogadać o polityce, przecież to bardzo ważny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było kiedyś. Nie pamiętam tego, więc zapewne nie było jeszcze w moich obowiązkach moderowanie forum. Teraz na takie coś nie ma miejsca na tym forum.

Chcesz porozmawiać o polityce? W porządku - znajdź sobie inne miejsce.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie.

Koniec tematu. Ten wątek dotyczy czegoś innego.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi czy ktoś firmę z usa bojkotuje czy co ale na ios żeby cos na forum poczytac to trzeba z pol dnia czekac a i tak w 90% przegladarka nie odpali. Na samo forum wchodzi sie ok, ale poszczegolnych tematów w ogole nie da sie odpalic


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie zauważyłem. A korzystam tylko z tych systemów.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam brak problemów na ios w moim przypadku. Wszystko działa płynnie.

Musisz szukać problemów u siebie.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamula mi strasznie zarówno na komputerze jak i na telefonie - i nie jest to wina sylwestrowej nocy 


przejście ze strony na stronę trwa czasem minutę i dłużej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Zamula mi strasznie ... przejście ze strony na stronę trwa czasem minutę i dłużej

U mnie to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam niestety tak samo :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Okresowo zamula jak diabli.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez chińskie zegarki na forum :)

Miedzy 21-23 wg ich podziału pory dnia są godziny świni, wiec pewnie podkładają :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak zamula to na pewno będzie zmiana szaty forum KMZZ. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak od "chwili". Ale skoro nikt się nie skarżył to milczałem. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam, że przy logowaniu się do TAPATALK dostaję informację, że nie jest to autoryzowana aplikacja do oglądania forum zegarkowego. Przedwczoraj wszystko działało. Czy tylko u mnie jest taki problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Musisz pisać do Tapatalk, to forum nie ma nic wspólnego z tą aplikacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to padły serwery tapatalk - pewnie ma to wpływ na tę sytuację. i jak kolega wyżej wspomniał to nie ma nic wspólnego z forum.


Forum powinno przyspieszyć. Właśnie wykonałem okresowe czyszczenie bazy danych. Mogły zniknąć wam powiadomienia w prawym górnym rogu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.