Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Recommended Posts

Ja nadal szukam pracy. Bardzo długo to już trwa. Ciężko po trzech latach w sprzedaży wrócić do analiz jednak. Najgorsze jest to, że aplikacja na coraz więcej stanowisk opiera się już tylko na wysłaniu Cv i określeniu poziomu oczekiwanych zarobków. Nie wiem już czy pisać, że będę pracował za darmo czy w drugą stronę, że oczekuję 10 tys. zł.. Ale to już chyba bardziej nadaje się do działu "nie jest ok..".

Pozdrawiam!

Witam, poszukuję pracy w szeroko pojętej logistyce/spedycji/dystrybucji, ale nie tylko. Jestem otwarty na propozycje. 11.06 obroniłem mgr z logistyki, specjalność: logistyka przedsiębiorstw na WAT w Warszawie. Tytuł inż. zdobyłem w Olsztynie na UWM na kierunku Edukacja Techniczno - Informatyczna.

Doświadczenia niestety nie posiadam. Dlatego liczę na wyrozumiałość. Praca najlepiej jakby była na terenie Warszawy.

CV chętnie prześlę zainteresowanym na @.

Dzięki i pozdrawiam

Łukasz

Edited by miliarder

Edit: znalazłem pracę

Edited by Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Może znacie kogoś z Warszawy i południowych okolic (Piaseczno, itp) z doświadczeniem w pielęgniarstwie, opiece na osobami starszymi, itp - do pracy w domu opieki? Wszelkie info na priv.

Szukam doswiadczonego Inżyniera do Działu Inwestycji - prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki, mechaniki. Okolice Poznania. Info na Priv.

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Szukam instruktora ruchu (kolejowego), jeżeli kolejarze tu zaglądają. Miejsce pracy Warszawa, biuro Centrali Spółki.

Edited by Szlamfajer

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Szukam doswiadczonego Inżyniera do Działu Inwestycji - prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki, mechaniki. Okolice Poznania. Info na Priv.

I nikt? - A mówią ze w Polsce pracy nie ma...:)

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Gdyby ktoś chciał podjąć pracę na terenie Krakowa w telemarketingu (sprzedaż/pozyskanie/akwizycja) pisać na PW.

Umowa o pracę. Usługi telekomunikacyjne.

Panowie (i Panie ;)), wiem, że sporo tu przedsiębiorców i osób mających własny biznes, więc może ktoś będzie zainteresowany. Moja narzeczona pracuje w agencji zajmującej się marketingiem internetowym, ale zastanawia się nad przejściem na tzw. freelance, dlatego szuka zleceń. W tym momencie prowadzi na Facebooku m.in. fanpage Venezii i Silesia City Center, więc grubsze sprawy. Chętnie zajmie się nie tylko fanpage'ami, ale też poprowadzi blogi firmowe, działania na Pintereście, Instagramie, buzz marketing, śledzenie treści w Internecie i co tam jeszcze będzie potrzeba. Zainteresowanych zapraszam na priv :)

Edited by Canis

life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

A mówią ze pracy nie ma...:) a tu nic :(

Edited by sneer

Przypomnę się z tematem. Poszukuje handlowców do telemarketingu. Akwizycja na na bazie wewnętrznej (swój Klient a nie po obcych). Usługi telekomunikacyjne dla Klienta indywidualnego.

Praca w Krakowie Gdyby ktoś potrzebował podjąć pracę od 01.12.2013 pisać PW

Guest Mareek11

Zainteresowani na  pracę w Niemczech? stawka 8.15eu. proszę o kontakt

Warszawa. Mam 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu w tym zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi oraz dużymi Skarbu Państwa np. uczelnie wyższe. Interesuje mnie kierowanie i gospodarowanie administracją i nieruchomościami. 

Guest Mareek11

Zainteresowani na  pracę w Niemczech? stawka 8.15eu. proszę o kontakt

Się przypomnę :-)

Praca w Parlamencie Europejskim dla doswiadczonego lekarza.

Wymagane jest 10 lat doswiadczenia zawodowego od momentu uzyskania kwalifikacji zawodowych. Trzeba dobrze znac angielski i francuski. Inne jezyki sa dodatkowa zaleta. wiecej incf na Priv. pozdrawiam.

Szukam pracy w Krakowie lub okolicach. W obecnej sytuacji podejmę się czegokolwiek. Jakby ktoś o czymś wiedział proszę o wiadomość na priv. Dzięki.

Szukam pracy w Krakowie lub okolicach. W obecnej sytuacji podejmę się czegokolwiek. Jakby ktoś o czymś wiedział proszę o wiadomość na priv. Dzięki.

parę postów wyżej, nie wiem czy gapiostwo czy lenistwo ale nieciekawa reklama dla przyszłego potencjalnego pracodawcy ;)

Przypomnę się z tematem. Poszukuje handlowców do telemarketingu. Akwizycja na na bazie wewnętrznej (swój Klient a nie po obcych). Usługi telekomunikacyjne dla Klienta indywidualnego.

Praca w Krakowie Gdyby ktoś potrzebował podjąć pracę od 01.12.2013 pisać PW

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Mam stałą pracę, jednak czasami są luzy w pracy oraz w domu :D , więc chętnie bym coś dorobił:), posiadam stały dostęp do kompa oraz internetu, chętnie pomogę innym, którzy np. się nie wyrabiają ze swoją pracą..., posiadam długoletnie doświadczenie w pracy biurowej, zainteresowanych proszę o kontakt...   

Szukam pracy. Przez ostatnie prawie 5 lat pracowałem jako asystent geodety. Zajmowałem się głównie Ewidencją Gruntów i Budynków oraz Numeryczną Mapą Zasadniczą. Posiadam prawo jazdy B, nie boję się ciężkiej pracy. Podejmę pracę w Warszawie lub pd-zach. okolicach.

Pozdrawiam Paweł

Hejka,

Szukamy aktualnie w Conowego.pl jednej osoby do pisania aktualności. Wymagania: wiedza (i chęć jej zgłębiania) z zakresu nowych technologii, znajomość poprawnej polszczyzny, dużo zapału do pracy.

Mile widziane doświadczenie.