Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Master Yoda

Dam prace..,szukam pracy...

Recommended Posts

Witam. Świetny pomysł! Jeśli jest to możliwe, to należało by utworzyć odrębną rubrykę z tego typu ofertami, bo w przeciwnym razie "zginą" w gąszczu postów i będą trudne do odnalezienia
Pozdrawiam wszystkich "Tykających" :)

Edited by interlotnik

Poszukuje opiekunki z doswiadczeniem praca öd Zaraz w Niemczech mile widziana znajomosc jezyka opieka przy mojej znajomej wszelkie info na pw

Cały czas marzy mi się przeprowadzka do Krakowa. Gdyby ktoś o czymś słyszał lub mógł pomóc będę dozgonnie wdzięczny. Podejmę się każdej pracy, z wyjątkiem telemarketingu :)

(Posiadam doświadczenie administracyjne).

....Kraków, Krakowem, ale w zasadzie gdyby nawet był to Gdańsk (a mieszkam na Podkarpaciu) to wsiadam w auto i na drugi dzień jestem na miejscu...

Guest awi

A zna ktoś może kogoś który szuka pracy jako szef kuchni do Wrocławia - otwarcie nowego hotelu?

A zna ktoś może kogoś który szuka pracy jako szef kuchni do Wrocławia - otwarcie nowego hotelu?

Szczególły na priv poproszę

Pozdrawiam, Marek

Szczególły na priv poproszę

I to jest właściwy kierunek.  B) 

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Poszukuję pracownika na stanowisko mechanika lub elektromechanika samochodowego. Praca w Poznaniu. Oferty proszę kierować poprzez wiadomości prywatne.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

I ja się wpisze...

Poszukuję pracy (lub zleceń ) w sektorze budownictwa drogowego lub sanitarnego.  

Posiadam uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności drogowej oraz sanitarnej.

Jakby ktoś miał jakąś informację, proszę pisać na priv.

Dzięki i pozdrawiam.

Poszukuję osoby (najlepiej kaletnika) z doświadczeniem w produkcji pasków do zegarków oraz innych wyrobów skórzanych. Warszawa i okolice.

Firma w której pracuje szuka PH, w tym roku musimy zatrudnić 12 osób, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby.

Jako że ostatnio niespodziewanie straciłem pracę, obecnie szukając wszelkimi sposobami spróbuję i tutaj. Gdyby ktoś wiedział coś na temat ewentualnych zatrudnień bądź potrzebował kogoś do pracy, chętnie się zgłoszę.

Moje doświadczenie jest szerokie ale głównie praca charakteryzująca się kontaktem z klientem, biurowa ale również spore doświadczenie na stanowiskach magazynowo-produkcyjnych. Nie jestem wybredny stąd chętnie usłyszę wszelkie propozycje.

A i chodzi oczywiście o Kraków lub okolice. W razie czego proszę pisać wiadomości na priv.

.

Edited by Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Powoli rozgladamy sie za osoba ktora zajelaby sie kontaktem z klientami w celu przygotowania projektow perfum i kosmetykow*... Narazie nic pewnego ale moze ktos chce sprobowac. Lokalizacja: Iława

*Nie chodzi o receptury :)

Edited by AD_ex

Adrian

To i ja przypomnę się. 26 lat, lokalizacja Wwa, ewentualnie Łomża. mgr(logistyk) inż(edukacja tech-inform), podejmę każdą pracę.

Jak coś CV na pw

Edited by miliarder

Witam,

zatrudnię monterów wentylacji, na budowy w Szczecinie. Jeśli ktoś nie jest typowym monterem wentylacji ale umie obsługiwać szlifierkę, wiertarkę, wkrętarkę itp. to również się odnajdzie ;) CV proszę wysyłać na maila ekt.szczecin@gmail.com.

Pozdrawiam

Jeżeli ktoś wie gdzie w Trójmieście szukają osób do pracy w charakterze np. sprzedawcy zegarków/salon jubilersko zegarkowy dajcie znać. Dopiero się sprowadziłem do Gdańska i pilnie potrzebuje pracy a kontakt z zegarkami byłby spełnieniem moich marzeń. Jeśli widzieliście gdzieś ogłoszenie lub kartkę w witrynie dajcie znać gdzie. Sprawa pilna.

Edited by Breitling

Bartek

Nadal szukam więc jeśli ktoś wie, że potrzebują w którymś z Trójmiejskich salonów sprzedawcę to proszę dajcie znać. A może, któryś z Was wie konkretnie komu mógłbym podrzucić cv z listem motywacyjnym to tymbardziej proszę o informację przez pw.

Bartek

Szukam osoby ze zdolnościami manualnymi, praca w skórze (paski i akcesoria). Warszawa, Pruszków i bliska okolica.

Eye lip jakiś film xxx kręcisz?;)

Edited by smc