Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Moser Mayu - który ładniejszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Który wg. Was ładniejszy i bardziej uniwersalny?

 

415_4_321_503-005.png

416_4_321_503-007.png

 

mosershirt.jpg

 

orig.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardziej uniwersalny raczej czarny. Oba tak samo piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny ładniejszy. Co co uniwersalności zgadzam się z Jackiem. Tylko po co Ci uniwersalny? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Michał, a jest wersja bez "12" arabskiej? Jej krój zakłóca moim zdaniem ład na tarczy. Za prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monard.

 

s_98_h_moser_monard-1.jpg

 

Choć ten już za bardzo elegancki, no i Mayu poprzez małą sekunde mi sie jakoś bardziej podoba.

 

Biorę jeszcze pod uwagę tą wersje :

 

425_4_325_503-010.png

 

Ale ta z kolei jest już sporo droższa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, zwłaszcza z czarnym cyferblatem (ładniejszy od Portugalczyka) :) Jednakże ta 12 trochę nie pasuje i razi. Może na żywo wygląda lepiej, niż na zdjęciach. Ładny jest też ten, ale pewnie za datownik trzeba sporo dopłacić...

post-35535-0-68111900-1358085654_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Monard z subsekundą na godzinie "6" w żółtym złocie byłby idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monard Date jest już zabójczo drogi :(

 

Portugalczyka odpuściłem na rzecz Mosera.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Monard.

Ta 12 zupełnie nie pasuje do tego zegarka. Może przy innym kroju czcionki byłoby lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny,jednak ideał to Monard,chociaż wiesz,że nie lubię zegarków bez daty :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monard. Piękny :) . Michał, przecież ktoś już Ci wklejał zdjęcie jakiegoś mężczyzny z Moserem na łapie i krótkich spodenkach na nogach :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, przecież ktoś już Ci wklejał zdjęcie jakiegoś mężczyzny z Moserem na łapie i krótkich spodenkach na nogach :)

Nie ktoś, tylko ja wklejałem to zdjęcie :D

 

Żeby było jasne, to nie szukam zegarka do krótkich spodenek, tylko do garnituru + ewentualnie do dżinsów i marynarki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Monard.

Ta 12 zupełnie nie pasuje do tego zegarka. Może przy innym kroju czcionki byłoby lepiej...

Podpisuje sie pod tą opinią. Ta dwunastka zaburza układ na tarczy.

Z drugiej strony przy takiej kolekcji wymagania aby zegarek byl uniwersalny ? :)

Monard wyglada lepiej .

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj :D . No właśnie, Monard powinien być idealny do garnituru. No cóż, Bond nosił Rolexy i Omegi do smokingu, to jak założysz Monarda do marynarki i jeansów meteoryt nie spadnie :D;) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniejszy i bardziej uniwersalny jest jasny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monard odpada, Mayu mi się bardziej podoba. Skupmy się proszę na dwóch wersjach kolorystycznych z początku tematu :)

 

Jeszcze co do tej "12", to mnie ona się podoba, ta czcionka też mi pasuje, jest taka purystyczna, idealna, do bólu poprawna jak i cała reszta zegarka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mierzyłem mosera z czarną tarczą w złocie wygądał bardzo pretensjonalnie. W opisie katalogowym opis dotyczy różowego złota. Według mnie jest ono żółte i nie wygląda dobrze w tym zegarku z czarną tarczą. Chyba że ktoś lubi jak mu się zegarek świeci na nadgarstku. :D

Druga wersja to moser w białym złocie i palladium, bije czarnego w złocie na głowe. Cenowo droższy ale wygląd bez porównania.


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może był to wynik oświetlenia w sklepie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monard odpada, Mayu mi się bardziej podoba. Skupmy się proszę na dwóch wersjach kolorystycznych z początku tematu :)

 

Jeszcze co do tej "12", to mnie ona się podoba, ta czcionka też mi pasuje, jest taka purystyczna, idealna, do bólu poprawna jak i cała reszta zegarka.

 

 

W takim razie tylko ten z jasną tarczą, bo na czarnej ta "12" jest po prostu zbyt duża i zbyt bije po oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może , ale bardzo się świecił co nie przypadło mi do gustu. Musisz sam ocenić, może właśnie w świetle dziennym.

Ale koniecznie zobacz tego:

425_4_325.503-010.png

 

Wrażenia niezapomniane ;)


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak będziesz wybierał pomiedzy dwoma z pierwszego postu, to wg mnie powinieneś dokonać wyboru ze względu na pore noszenia zegarka. Jesli w dzień - z białą tarczą. Może bedzie również pasował do dżinsów. Jesli na wieczorowe spotkania towarzyskie to z czarną. Ja hołduje takiej zasadzie.


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten z Palladu też mi chodzi po głowie, tylko niestety cena większa. Swoją drogą Pallad też się podobno mocno błyszczy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko, mierzyć i brać :D

Kup dwa! :P


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.