Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.01.2024 o 12:36, alpaczino napisał(-a):

20240112_121513.jpg

👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2024 o 09:44, Himan napisał(-a):

20240201_093921.jpg

Fajny to zegarek i trochę mi go szkoda ale miałem go dość długo i szkoda jak leżał. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Fajny to zegarek i trochę mi go szkoda ale miałem go dość długo i szkoda jak leżał.

Bardzo fajny model, przypadł mi bardzo do gustu, będzie chyba z 1.5 roku odkąd go posiadam i póki co nie zamierzam się z nim rozstawać🙂 Radio w tym zegarku działa perfekcyjnie, nie ważne gdzie leży, jak leży a i tak zawsze robi synchronizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Himan napisał(-a):

Bardzo fajny model, przypadł mi bardzo do gustu, będzie chyba z 1.5 roku odkąd go posiadam i póki co nie zamierzam się z nim rozstawać🙂 Radio w tym zegarku działa perfekcyjnie, nie ważne gdzie leży, jak leży a i tak zawsze robi synchronizację.

To plus tych Citizenów. Chociaż mi się zdarzyło czasami, że nie złapał za to jajecznica u mnie w lipcu będzie miała 10 lat i jest wszystko perfekcyjnie 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś z Was gdzie można zakupić bezel dla tego modelu? Wskazówki mam z niebieską luminovą. Czy tak były w oryginale, czy to mod? 

IMG_20240229_090441353.thumb.jpg.707436fbea7f738ca3cd6f28a12a5d3f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy orientuje się ktoś z Was gdzie można zakupić bezel dla tego modelu? Wskazówki mam z niebieską luminovą. Czy tak były w oryginale, czy to mod? 
IMG_20240229_090441353.thumb.jpg.707436fbea7f738ca3cd6f28a12a5d3f.jpg
Nie wypowiadam się na temat, gdzie najlepiej kupić bezel (i który, bo są dwa zdjęcia różnych modeli), ale myślę, że w Internecie znajdziesz bez problemu wiele ofert.
Nie wiem, o który z tych dwóch modeli pytasz, ale luma w tym z pierwszego zdjęcia była bardziej zielona a w tym z drugiego bardziej niebieska. Ponad to, w obu modelach luma jest zawsze jaśniejsza na wskazówkach w porównaniu do lumy na indeksach.
Mam nadzieję, że pomogłem.

EDYTA:
Teraz widzę, że do Twojego posta dołączyło mi się drugie, inne zdjęcie, z posta kolegi [mention=116089]Funky_Koval[/mention]
Tak więc w modelu NY0040, w oryginale luma była bardziej zielona i na wskazówkach trochę jaśniejsza, (ale nadal zielona). Mogło to więc dać wrażenie innego koloru, ale z pewnością nie była ona niebieska - taka, jak u kolegi [mention=116089]Funky_Koval[/mention]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że skończyłem z nowymi zegarkami, ale akurat brakowało mi jednego do zapełnienia organizera zegarkowego.

Wiec zrobiłem sobie prezent w postaci majtka na 30stke i zmianę pracy :D

IMG_0290.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raszew napisał(-a):

Wiec zrobiłem sobie prezent

 

Godzinę temu, raszew napisał(-a):

do zapełnienia organizera zegarkowego

 

Godzinę temu, raszew napisał(-a):

na 30stke

 

Godzinę temu, raszew napisał(-a):

zmianę pracy

 

Nie ma co się tłumaczyć. Ja uważam że każdy powód jest dobry żeby kupić sobie zegarek😁 Nawet imieniny sąsiada🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, mariusz9a said:

 

 

 

 

Nie ma co się tłumaczyć. Ja uważam że każdy powód jest dobry żeby kupić sobie zegarek😁 Nawet imieniny sąsiada🤣

Hahahha, racja. Tłumaczę się chyba sam przed sobą 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSX_20240324_090138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.