Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

PIRAMIDA PRESTIZU- GŁOSOWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, do niedzieli Piramida będzie ukończona "od A do Z".

Mam nadzieję, że przyznacie, że warto było czekać :D

 

Drugiej wciaż nie ma, na stronie klubu jest stara. Osoby odpowiedzialne za zmiane piramidy są z pewnoscią bardzo zapracowane.

Niestety to prawda, ale już niedługo... :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, do niedzieli Piramida będzie ukończona "od A do Z".

Właśnie miałem Ciebie monitować w tej kwestii. :twisted: :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-36-0-84221600-1330632560.jpg

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Gratulacje! Przez chwilę się musiałem zastanowić, ale jest super!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Bardzo mi się podoba. Warto było poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: REWELACJA :shock:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 8)

 

...proszę poprawić literówkę, Otto Schlund :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUUUUUPER - jest świetna i bez znaczenia że głosowałem na inną wersję - jest zdecydowanie nie do pobicia :shock: :shock: :shock: wielkie dzięki i gratulacje dla Twórców :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Będzie poprawione, ale już jutro, bo zauważyłem jeszcze jeden szczegół do poprawy, ale na razie mam dość :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mnie się nie podoba, bo jest mało czytelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nie podoba, bo jest mało czytelna.

To prawda ale dzięki temu trzeba się zagłębić aby coś znależć i chyba o to chodzi - gdyż jak się Ktoś zacznie zagłębiać to już wpada i nie ma drogi powrotnej :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

piramida jest swietna, ale w tej formie nikt jej nie przedrukuje w prasie jak tej starej... moze jednak przydalaby sie druga, uproszczona wersja? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
A mnie się nie podoba, bo jest mało czytelna.

 

ciezko jest jakos sensownie zagospodarowac te 85 pozycji /jak za rok znow cos dojdzie do listy - nie podejmuje sie roboty :twisted: /

 

logika czytania zgodnie z ruchem wskazowek zegara fajnie pasuje do tematyki. piramida powstaje ze złożenia nazw.

 

nie chcielismy isc na latwizne i zrobic zwyklej piramidy - to najbardziej czytelne, ale:

1) to byl Twoj 'pomysl', a tu nie ma xerobojów :)

2) nawet w takim ukadzie 85 pozycji robi spory bajzel :roll:

 

oczywiscie jesli pojawią sie konstruktywne podpowiedzi mogące poprawic czytelnosc - ktora moim zdaniem nie jest najgorsza jak juz sie pozna zasade 'dzialania' - uwzglednimy je w Piramidzie.

 

jesli chodzi o druk w prasie - nie mam doswiadczen, ale uproscic, odciążyc i oczyscic zawsze mozna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
A mnie się nie podoba, bo jest mało czytelna.

 

to niestety prawda.

 

uważam, że pomysł sam w sobie jest świetny. trzeba by jednk popracować nad tym od strony projektowania graficznego tak by poprawić czytelność a tym samym funkcjonalność piramidy.

 

Jeśli chcecie moge się tym zająć - mam pewne doświadczenie w tej materii i kilku profesjonalnych projektantów w odwodzie.

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Jeśli chcecie moge się tym zająć - mam pewne doświadczenie w tej materii i kilku profesjonalnych projektantów w odwodzie.

 

pewnie ze chcemy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mik, ale ja myślę, że trzeba dać szansę przede wszystkim twórcy strony graficznej PP oraz nam, abyśmy dokończyli dzieło w 100%. W tą PP zostało włożone wiele serca, pomysłu i pracy, więc daj nam szansę- poprawki i propozycje zmian postaramy się uwzględnić. Na pewno możemy powiedzieć, że będzie prostsza i czytelniejsza wersja, stworzona tylko dla ewentualnych przedruków :)

Mik, dobrze, że się zaoferowałeś z pomocą, z pewnością jeszcze zostaniesz wykorzystany, tak myślę, że całkiem niedługo :wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
Dzięki mik, ale ja myślę, że trzeba dać szansę przede wszystkim twórcy strony graficznej PP oraz nam, abyśmy dokończyli dzieło w 100%. W tą PP zostało włożone wiele serca, pomysłu i pracy, więc daj nam szansę- poprawki i propozycje zmian postaramy się uwzględnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, nie chce wychodzić przed orkiestrę a tym bardziej deprecjonować waszej ciężkiej pracy. Po prostu patrząc na projekt graficzny widzę, iż nie zostało on przygotowany zgodnie z regułami sztuki – takie zboczenie zawodowe ;-). A skoro piramida ma być wizytówką Klubu a także przydatnym narzędziem, zarówno dla takich znawców jak wy jak i dla laików warto by ten projekt poprawić.

 

...

 

mik

 

Nic dodać, nic ująć, ale najważniejsze jest, również podziwiam ogrom włożonej pracy i serca, po prostu majstersztyk.

 

Gdybym umiał, to sam też nie zrobiłbym tego lepiej :)


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK mik, może zróbmy tak: jeśli masz chęci i dysponujesz czasem to z wielką chęcią zobaczę PP po Twoich przeróbkach, natomiast my też spróbujemy coś w swojej zmienić, na pewno zrobimy dodatkową wersję do przedruków. Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw Twojej propozycji, poza tym, Twojej oferty nie odebrałem źle, chodziło mi tylko o to, że jeśli się czegoś podjęliśmy, to dobrze byłoby to skończyć w 100%, ale skoro oferujesz pomoc...zobaczmy co to będzie :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
Muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw Twojej propozycji

 

.. potwierdzam, tymbardziej, ze z tego co mik piszesz bije znajomosc tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

fajnie :)

 

przygotuję jakiś projekcik do końca tyg.

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam jeszcze pytanie: jak będzie wyglądała ta skrócona wersja Piramidy :?:. Bo jeżeli chcecie ograniczyć liczbę firm, prezentując Piramidę (przykładowo) od miejsca 1 do 40, to zabraknie kilku istotnych marek natomiast zostaną ujęte te, które dla wielu osób są całkowicie anonimowe. W Piramidzie Prestiżu mielibyśmy wówczas Wyler Vetta, Georges V, Martin Braun, a zabrakłoby takich firm jak Eberhard, Cartier, Longines czy Maurice Lacroix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że chcemy ograniczyć liczbę firm :?: :shock:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A kto powiedział, że chcemy ograniczyć liczbę firm :?: :shock:

 

Była w tym wątku dyskusja o tym żeby stworzyć prostszą i czytelniejszą wersję Piramidy do ewentualnych przedruków w prasie. Myślałem, że będzie się to wiązało z ograniczeniem liczby firm :roll:.

Poza tym, niestety Marcin, ale trudno jest mi się zgodzić, a więc także podpisać pod tym co z Darkiem stworzyliście (choć oczywiście doceniam nakład pracy). Jednak umiejscowienie niektórych firm w Waszej Piramidzie, to po prostu porażka. Przykład - Cartier jest zdecydowanie za nisko, Panerai sprowadziliście niemalże do poziomu Tissota. Cześć firm w ogóle w Piramidzie nie powinna się znaleźć, bo to miała być Piramida Prestiżu, a nie jakiś ranking poglądowy tego co na rynku jest. Wasza Piramida wypacza pojęcie prestiżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.