Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

PIRAMIDA PRESTIZU- GŁOSOWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud
Nie jestem biegły w temacie komputerów, dlatego zadam pytanie. Czy jeśli korzystam ze stałego łącza, będzie mogła się zalogować z tego samego kompa także druga osoba? Jeśli okaże się, że ip jest takie same, istnieje możliwość, że zostanę postawiony w stan oskarżenia... :?: :shock:

 

to znaczy przynajesz sie? :wink: w normalnej sytuacji moze sie zdarzyc, ze z jednego IP laczyc sie bedzie nawet wiele komputerow, wystarczy ze wszytskie beda za jednym routerem; rownie dobrze za pomoca specjalnego oprogramowania mozesz sobie dowolnie zmieniac IP i logowac sie za kazdym razem na innym adresie; tu chodzi o cos zupelnie innego: padlo bardzo powazne oskarzenie, ze ktos (kto??) sfalszowal glosowanie, IP jest tylko "sladem" ktory nam moze pomoc to wychwycic bo albo bedzie wiele glosow z jednego adresu, albo beda glosy z dziwnych krajow co sugeruje uzycie Tor'a

 

szczerze mowiac nie rozumiem dlaczego wogole padly te oskarzenia skoro najwyrazniej jedyna do tego przeslanka jest niezadawalajacy wynik? :? to prawda, ze przez dluzszy czas wygrywala piramida nr 1, a teraz sie zrownaly ale czy to wystarczajacy dowod falszerstwa? moim zdaniem nie i pomoc moglyby tylko logi... o ile tylko takie wogole istnieja; jezeli nie ma innych dowodow a sa tylko domysly to nie trzeba bylo wogole sie odzywac :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przyznaję sie :wink: Namawiałem swoją dziewczynę (która była zresztą ze mną na spotkaniu Klubowym) aby się zalogowała w Klubie. Zastanawiam się jednak, jakie będą tego konsekwencje finansowe... B):):)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliśmy od początku potwierdzać głosy wpisem w temacie i okazałoby się czy ostatnie typowania to nie sami forumowi "jedniodniowcy" B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem nie ruszać piramidy :? Macie teraz cyrk, normalnie szafa Lesiaka i wanna Wassermana w jednym :? Skoro wątpliwości budzi liczba głosów oddanych na piramidę Mariusza to może szybka autolustracja?

Ja głosowałem na 2, raz :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Nie przyznaję sie :wink: Namawiałem swoją dziewczynę (która była zresztą ze mną na spotkaniu Klubowym) aby się zalogowała w Klubie. Zastanawiam się jednak, jakie będą tego konsekwencje finansowe... B):):)

 

...i bardzo dobrze, niech dziewczyna glosuje z twojego kompa i wcale sie tym nie przejmuj! najlepiej jeszcze niech zacznie pisac na forum, wiedy nikt nie bedzie mial watpliwosci ze nie glosujesz na dwie rece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, B)

Ja głosowałem na 1. jeden raz.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Mówiłem nie ruszać piramidy :? Macie teraz cyrk, normalnie szafa Lesiaka i wanna Wassermana w jednym :? Skoro wątpliwości budzi liczba głosów oddanych na piramidę Mariusza to może szybka autolustracja?

Ja głosowałem na 2, raz :!:

 

watpie ze teraz wszysy potwierdza swoje glosy i znowu sie skonczy na jednym wielkim niedomowieniu :? normalnie sie odechciewa cokolwiek robic w takiej atmosferze :x

 

glosowalem raz na 2 i jestem pewien ze z mojego IP/komputera nie glosowal nikt inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

Marcin, Darek- na jakiej podstawie twierdzicie, ze glosowanie zostalo sfalszowane? Bo moze my o czyms poprostu nie wiemy? Gdyby to napisal ktos inny wogole bym sie nie przejal, jednak jestescie powaznymi facetami wiec cos musi byc na rzeczy?? :roll: Powiedzieliscie A, rozpetaliscie tym prawdziwa burze, wypadaloby powiedziec teraz tez B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO! Mozna policzyć tylko głosy potwierdzone postem. B) Wyeliminuje se głosy gości jednodniowych, którzy zalogowali sie tylko po to, zeby głosować.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
OOOOOO! Mozna policzyć tylko głosy potwierdzone postem. B) Wyeliminuje se głosy gości jednodniowych, którzy zalogowali sie tylko po to, zeby głosować.

 

a kto powiedzial, ze ktos ze starych klubwiczow nie zaglosowal bez posta? :? gdyby ktos to przewidzial trzeba bylo od razu zastrzegac ze liczymy tylko potwierdzone glosy- mamy nauczke na przyszlosc :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie narobiło !

 

Koledzy - spokój proszę , napisałem ,że nie bedę sprawdzał bo mi aż tak nie zależy!!!

 

Naprawdę daję SŁOWO HONORU , do tej pory traktowałem to jako zabawę , a która piramida wygra jest mi zupełnie obojętne - proszę więc o wycofanie mojej i nie będzie problemów , dylematów ani sporów B)

 

dla rozluźnienia atmosfery - po lekturze najnowszego Uhren Exclusiv 2007 - zestawiam kilka wyników ich punktacji , jaka jest przy każdej marce ( dzielą wg punktów na klasy basic,standard,medium,first class ,premium i superior)

 

i tak najwięcej PP 34 ale

Rolex 31 i VC też 31 !! a niżej

 

FP JOurne , AP i IWC i Panerai !!!! po 29

 

Breitling !!! i na tej samej pólce Glashutte po 28!

 

Tag Heuer 27 !!

 

Bulgari 26 i Omega 26 i UN i Zenith 26

a Blancpain , Daniel Roth , GP , NOMOS i Roger Dubois na tym samym poziomie po 25

 

de Bethune razem z Oris, i Eterna i Tissot 24

 

 

nizej Jaquet Droz razem z Rado i Piaget ! po 22

 

jeszcze nizej Junkers!!! i Epos razem z ML i URBAN JURGENSEN po 20

 

Poliot , Hermes 19 , formex !!! 18 a Gewril 14!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, głosu na ten temat nie chcę już więcej zabierać, nie widzę takiego sensu, powiem jednak, że swojego jestem pewien i, mało tego, wiem, że niektórzy z Was dokładnie 'czują' tą całą sytuację, ale nie dziwi mnie brak takich głosów w tej dyskusji, doskonale to rozumiem...

Gdybym nie był przekonany co do swoich odczuć, to na pewno wolałbym skorzystać z innego sposobu, aby się przed Wami wygłupić- wierzcie mi B)

 

mowiac nie rozumiem dlaczego wogole padly te oskarzenia skoro najwyrazniej jedyna do tego przeslanka jest niezadawalajacy wynik? :?

Rafał, bardzo Cie lubię i cenię, tym bardziej przykro mi, że mierzysz nas taką miarą...

 

 

Marcin

 

ps. żałuję, że powstała taka atmosfera, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego lepiej byłoby to przemilczeć :idea:

EDIT:

- proszę więc o wycofanie mojej i nie będzie problemów , dylematów ani sporów :)

Otóz to!, więc problem rozwiązaliśmy sami, można tak było od razu :)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla rozluźnienia atmosfery - po lekturze najnowszego Uhren Exclusiv 2007 - zestawiam kilka wyników ich punktacji

...a my wstydziliśmy się za starą piramidę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Rafał' date=' bardzo Cie lubię i cenię, tym bardziej przykro mi, że mierzysz nas taką miarą...[/quote']

 

jaka miara do jasnej ciasnej :?: :!: :? rzuciliscie bardzo powazne oskarzenie, chcialbym sie tylko dowiedziec na jakiej podstawie? bo wychodzi narazie na to, ze watpliwosc wzbudza tylko ilosc glosow oddana na poszczegolne piramidy? jak macie jakies dowody czy chociazby poszlaki ze ktos glosowal kilka razy (a nie watpie, ze cos jest na rzeczy skoro wogole poruszono ten temat) to napiszcie o tym

 

- proszę więc o wycofanie mojej i nie będzie problemów ' date=' dylematów ani sporów :) [/quote']

Otóz to!, więc problem rozwiązaliśmy sami, można tak było od razu B)

 

no jasne... teraz jeszcze sie obrazcie na wszystkich i wycofajcie swoja piramide :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż widać różnice kulturowe i preferencje Niemców. Swoją drogą jednak kryteria z Uhren Exclusiv 2007, składające się z kilku pozycji mogłyby dać ciekawy wynik i u nas.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jasne... teraz jeszcze sie obrazcie na wszystkich i wycofajcie swoja piramide :?

Człowieku, czy widzisz, żeby ktoś z nas się obrażał :?:

 

Lepiej chyba wycofać niż bawić się w pseudo-głosowanie, to chyba dość logiczne :idea:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie porobiło!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - ale ciekawe ?

 

Róznice róznicami ,ale Tag Heuer nad Blancpainem , Bulgari nad Jaquet Droz a Junkers i Urban Jurgensen to chyba jednak za wiele!

 

Co do kryteriów ( w tym katalogu mieli 6 ) - im więcej sie ich da ,tym trudniej są ocenne i tym więcej kontrowersji ( co było widać na przykładzie naszym jak na dłogi)

 

PS Rafał spoko , nikt się nie obraża B) Naprawdę lubię ten klub i ludzi tutaj i do głowy by mi to nie przyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Lepiej chyba wycofać niż bawić się w pseudo-głosowanie, to chyba dość logiczne :idea:

 

logiczne... ale mozesz nam napisac skad pomysl ze glosowanie odbylo sie w nieuczciwy sposob, bo ja ciagle nie wiem z czego sie rozpetala ta cala afera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z Tissotem też nieźle przysadzili. Trochę swoje marki podciągneli (Nomos). Dziwi brak Longinesa, czy go przeoczyłem.?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja głosowałem na 1 raz

Moja dziewczyna nie głosowała, raz głosowała ze swojego nicka.

ps. też jest zegarkomaniakiem ma ML i Roamera - kupione przezemnie dla niej B)


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoja dziewczyna to chyba w forum wystepuje tylko przy głosowaniach.

 

Darek Tag powyżej Omegi u Niemców. Co ty na to? B)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam od 3 dni jest moją Narzeczoną :!:


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
logiczne... ale mozesz nam napisac skad pomysl ze glosowanie odbylo sie w nieuczciwy sposob, bo ja ciagle nie wiem z czego sie rozpetala ta cala afera?

Oj Rafał...myślę, że wszystko w swoim czasie się wyjaśni :)

 

Mariusz, co Ty o tym wszystkim myślisz- mamy zepsutą zabawę, co :?: B)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.