Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

PIRAMIDA PRESTIZU- GŁOSOWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

Prostsza i czytelniejsza nie oznacza, że liczba firm będzie ograniczona...

Poza tym, niestety Marcin, ale trudno jest mi się zgodzić, a więc także podpisać pod tym co z Darkiem stworzyliście...

Ale nikt Ci Mariuszu nie każe się pod tym podpisywać :)

Wasza Piramida wypacza pojęcie prestiżu.

Pojęcie prestiżu wiele przecież ma imion :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pojęcie prestiżu wiele przecież ma imion :twisted:

 

Oczywiście :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nierozumiem, jak Breitlinga można było sklasyfikować raz na 23 raz na 30 pozycji. Ja się na pewno nie znam ale czy Ci co tworzyli te piramidy na pewno wiedzą o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się na pewno nie znam

Przeczytaj cały temat i się ucz :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki Nauczycielu

będę się uczył, ale po co na stronie bądź co bądź w miarę powaznej o zegarkach ktoś sie bawi w zupełnie nieprzemyślane piramidy, gdzie gołym okiem widać dyletanctwo, a drugi Filip poucza jak sie uczyć tych niedożeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nauczycielu

będę się uczył, ale po co na stronie bądź co bądź w miarę powaznej o zegarkach ktoś sie bawi w zupełnie nieprzemyślane piramidy, gdzie gołym okiem widać dyletanctwo, a drugi Filip poucza jak sie uczyć tych niedożeczności.

 

cóż za kaloryczna dawka niezdrowego kwasu :lol:

 

Kolego, ani gołym, ani uzbrojonym okiem dyletanctwa w rzeczonych piramidach nie dostrzegam, więc bądź tak miły i posługując się piękną polszczyzną wskaż mi (i innym zainteresowanym) dyletanctwo to :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi proszę gdzie jest to "gołooczne dyletanctwo" bo nie rozumiem o Ci chodzi.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Będę się uczył, ale po co na stronie bądź co bądź w miarę powaznej o zegarkach ktoś sie bawi w zupełnie nieprzemyślane piramidy, gdzie gołym okiem widać dyletanctwo, a drugi Filip poucza jak sie uczyć tych niedożeczności.

 

był czas kiedy mogles sie wykazac i zaproponowac wlasna piramide, miales tez szanse zaglosowac na jedna z dwoch propozycji - teraz dobry obyczaj nakazuje uszanowac prace jaka w piramide wlozyli nasi koledzy; ja tez nie zgadzam sie z pozycja niektorych firm (jak np, wspomniany Cartier i Panerai), glosowalem na druga propozycje, jednak jezeli ostatecznie taki jest wybor wiekszosci to nie pozostaje nic jak to zaakceptowac; piramida zawsze bedzie jakims kompromisem i kazdy ma inne odczucia/doswiadczenia co do roznych marek- tym ktorzy ja robili jednak z cala pewnoscia nie mozna zarzucic braku wiedzy czy tym bardziej dyletanctwa :evil: no i takie slowa nie powinny padac z ust kogos kto jest z nami dopiero od kilku dni :? co wolno wojewodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze Breitling ma i tak wysoka pozycje. Malo tego w piramidzie #1 jest wiele lepszych (przynajmniej dla mnie) marek, ktore uplasowaly sie nizej.

 

EDIT: w Piramidzie #2 rowniez ...

 

pozdrawiam, lalus


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie slowa nie powinny padac z ust kogos kto jest z nami dopiero od kilku dni :? co wolno wojewodzie...

Tu się nie zgadzam, każdemu wolno krytykować, staż nie ma żadnego znaczenia - ale najpierw trzeba miec jakieś argumenty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

chyba do kazdej piramidy powinno dawac sie instrukcje obslugi i książeczkę sanepidu :roll: :evil:

 

napiszmy to po raz ostatni, dla ludzi takich jak xavier: PP jest zestawieniem uśrednionych wyników subiektywnych ocen dotyczących - rożnie przecież pojmowanego - prestiżu.

 

niczym więcej.

mam zegarek z 84!!!! miejsca, ktory jest dla mnie bardziej interesujący np. od większosci 'Mauryców'. ... iśc sie zabic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć panikuj? Mojego wogóle nie ma na listach i co? I nico, dla mnie on jest nr 1 :lol:

A wracająć do meritum

PP jest zestawieniem uśrednionych wyników subiektywnych ocen dotyczących - rożnie przecież pojmowanego - prestiżu.

Nic dodać nic ująć, wstawić w tytuł topicu i po sprawie (może :roll: )


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
takie slowa nie powinny padac z ust kogos kto jest z nami dopiero od kilku dni :? co wolno wojewodzie...

Tu się nie zgadzam, każdemu wolno krytykować, staż nie ma żadnego znaczenia - ale najpierw trzeba miec jakieś argumenty.

 

 

 

Albo wiedzę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, mądrze prawisz - jesteś tego dobrym przykładem :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
O, mądrze prawisz - jesteś tego dobrym przykładem :wink:

 

 

Tak było na początku. :oops: Teraz to już chyba nie. Tak mi się wydaje. :lol: No...nie do końca jak ktoś nadepnie kwarcowi. Ale tylko wtedy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach udzielę się :lol:

Nierozumiem, jak Breitlinga można było sklasyfikować raz na 23 raz na 30 pozycji.

ja tez nie rozumiem dlaczego w jednej klasyfikacji Tomek Adamek jest nr 1, a w innej nr 12.

Dochodzę jednak do wniosku, że wszystko jest w gestii twórcy i kryterium klasyfikacji.

Z piramidami tez tak było. Najciekawsze jest to, ze kazdy tu ma rację.

 

Dodam jeszcze, że naturalna rzeczą jest rozbiezność w pozycjach marek, jesli w jednej piramidzie jest ponad 80 firm, a w drugiej ponad 30. Dziwne by było gdyby Breitling zachował swoją i tak bardzo wysoka pozycję

no i takie slowa nie powinny padac z ust kogos kto jest z nami dopiero od kilku dni Confused co wolno wojewodzie...
Co się czepiasz :). Kolega ma 32 posty dziennie. :) Za dużo pisze , za mało czyta :)

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Co się czepiasz :lol:. Kolega ma 32 posty dziennie. :) Za dużo pisze , za mało czyta :)

 

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff

 

Przeczytałem cały wątek. Trochę tego było, ale czas na pewno nie był stracony ;-)

Zagłosować już nie mogę, ale swoim głosem wyniku i tak bym nie zmienił(tak po cichutku powiem: nr 1)

Słowa uznania i podziekowania za mnóstwo pracy włożonej w obydwie PP :)


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

z lekkim poślizgiem ale jest ;-). Jak zwykle – praca, praca, praca ...

Teraz kilka słów komentarza:

- to jak na razie układ funkcjonalny, chodzi mi o to czy waszym zdaniem prezentowane informacje są czytelne i odpowiednio zhierarchizowane

- następny krok to dodanie wodotrysków kreatywnych – teł, zdjęć, zabawa kolorami, etc. Tak żeby powstał z tego pełen projekt graficzny.

 

Uwagi mile widziane.

 

 

piramida1copyys9.jpg

 

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta czcionka nie jest zbyt 'barokowa'? Chodzi mi o to, że w druku może być z tym różnie. Może lepiej jakaś prostsza, np. garamond, verdana, opulent, scala sans, perpetua, sabon itp. - w tym typie.

EDIT: pewna niekonsekwencja, polegająca na tym, że czasem są, a niekiedy nie ma odstępów (spacji) pomiędzy numerem a nazwą.

Generalnie - ok.

I nie na temat - sorry, ale muszę - Bovet dość daleko przed Parmigiani... czemu? Zresztą, nie było pytania. ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Czy ta czcionka nie jest zbyt 'barokowa'? Chodzi mi o to, że w druku może być z tym różnie. Może lepiej jakaś prostsza, np. garamond, verdana, opulent, scala sans, perpetua, sabon itp. - w tym typie.

EDIT: pewna niekonsekwencja, polegająca na tym, że czasem są, a niekiedy nie ma odstępów (spacji) pomiędzy numerem a nazwą.

Generalnie - ok.

I nie na temat - sorry, ale muszę - Bovet dość daleko przed Parmigiani... czemu? Zresztą, nie było pytania. ;).

 

Myślę, że czcionka nie jest zła. Stylem nawiązuje do wielu stosowanych w zegarkach. Może jej nie psuć :?: Pierwsza myśl jest zawsze najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba, ta Piramida jest bardzo czytelna, a jednocześnie efektowna.

Zastanawiam się jednak nad pewnym niezamierzonym efektem, w kosekwencji którego Longines znajduje się na tym samym poziomie jak Frederique Constant... Numeracja wiele wyjaśnia, lecz na pierwszy rzut oka obydwie marki są na damym dole.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w celu wyeliminowania tego efektu umieścić marki nie w kolumnach, lecz "cięgiem" jedna za drugą?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Może w celu wyeliminowania tego efektu umieścić marki nie w kolumnach, lecz "cięgiem" jedna za drugą?

 

Ale wtedy nie będzie to piramida ;) Efekt piramidy polega właśnie na tym, że poziom niby ten sam, ale niestety miejsce inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.