Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście "PYKNOŁ" ;) -teraz tylko na bazarku będziesz pisał? :P

 

Po 2 z górą latach miałby to bez 50 postów. A i ja sobie przy okazji nabiłem. A co !


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film naszpikowany efektami socjotechnicznymi i działającymi na podświadomość, a czy przy tym mówi prawdę? Dowodów wprost jest tam niewiele, ale nawet gdyby prawdy był tam tylko niewielki procent to i tak warto się nad nim zastanowić.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee obejrzeć to trzeba nie ma to tamto, można posprawdzać kilka informacji choć nie jest to proste, po to aby mieć pojęcie i samemu wyrobić sobie zdanie. Albo w ramach rozrywki. Wiele faktów trudno obalić nawet jakby się uprzeć.

Cóż,przez pierwsze kilka minut czułem się jak na seansie podprogowym..... :)

Film ciekawy,kilka faktów rzeczywiście warte uwagi...co do religii,polityki,finansów -żadna nowość :(


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 postów można strzelić w 2 godziny pisząc zdania typu (fajny zegar) i takie tam ale poco na forum jestem dwa lata i jestem z tego bardzo zadowolony bo to jest istna kopalnia wiedzy dla chętnych czytania a nie dublowania tematów typu co to za zegar i ile jest wart. a na bazarku mi nie zależy ja jak coś kupie to dla siebie a nie na handel, oczywiście wielki szacunek dla sprzedających

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 postów można strzelić w 2 godziny pisząc zdania typu (fajny zegar) i takie tam ale poco na forum jestem dwa lata i jestem z tego bardzo zadowolony bo to jest istna kopalnia wiedzy dla chętnych czytania a nie dublowania tematów typu co to za zegar i ile jest wart. a na bazarku mi nie zależy ja jak coś kupie to dla siebie a nie na handel, oczywiście wielki szacunek dla sprzedających

Zbyt dosłownie odebrałeś mój wpis.... ;) ,żartowałem z bazarkiem.

 

Pozdrawiam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też nie oto chodzi tylko przez te lata czytania stwierdzam że spora część rejestruje sie tylko poto żeby wycenić zegar i go sprzedać z zyskiem dlatego są zasady 50 postów, wyceny, trwających aukcji o czym oni nawet niewiedzą

sory jeśli Cie uraziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film naszpikowany efektami socjotechnicznymi i działającymi na podświadomość, a czy przy tym mówi prawdę? Dowodów wprost jest tam niewiele, ale nawet gdyby prawdy był tam tylko niewielki procent to i tak warto się nad nim zastanowić.

Zapomniałem napisać aby darować sobie początek bo faktycznie jazda po bandzie.

Ja sprawdziłem tylko dwie przytoczone informacje, 125 cześć Księgi Umarłych i kiedy zamrożono aktywa Japonii w US, ale to nakierowało mnie na coś ciekawszego, pewnie też wkleję ale muszę posprawdzać informacje żeby nie wyjść na bajkowklejacza.

Zresztą zazwyczaj sprawdzam, szukam zanim coś wkleję aby miało to jakieś podstawy.

Cook ten film to namiastka ale jako ciekawostkę można obejrzeć, zawsze to coś innego ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cook ten film to namiastka ale jako ciekawostkę można obejrzeć, zawsze to coś innego ...

Ależ mnie zaciekawił-lubię oglądać "takie" pozycje....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze .Zaczynasz nam wszystkim odpowiadać słowami piosenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD.Posty przeniesione z tematu o roczniakach. Za taki off-topic na normalnych (?) forach wywalają :D

 

ArturK. Dziekuje koledze za odpowiedz wyprobuje na czyms. :) .Pozdrawiam R.

Edytowane przez tarant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArturK. Dziekuje koledze za odpowiedz wyprobuje na czyms. :) .Pozdrawiam R.

 

Na kocie :unsure::wacko::blink: ??


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miał jednak rację ArturK, że Kienzlego Czerralfem postraszył...  :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kocie to się jeździ :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Albo robi się kisiel i ciastka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się nie wykręca...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kot plywa w wannie pelnej wodki-to po oproznieniu wanny z trunku kota sie wykreca do ostatniej kropelki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareek11

Nie wolno wrzucać kota do wanny z alkoholem !!! Bo sam cholernik wszystko wypije :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się na Marynę z rozważaniami na temat wyższości prania kotów w myjkach ultradźwiękowych, bo nam się z Roczniaków obora zrobi  :D

post-39092-0-75499000-1385834213.jpg

Edytowane przez fibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oj, gdzie ja tu popadł, w same piekło Belzebubu na rooogi! Ja wysiaaaadam!! :blink: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po oczach to najwyraźniej mu się bardzo podobało :)

Na ile minut i jaka temperatura kompieli ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.