Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że starość jest piękna, tylko przy młodych piersiątkach. :)

 

post-28411-0-32282800-1453290544.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinię "gifową" kol Tomka z Wrocławia Europejskiej Stolicy Kultury.

 

Hugh go wie jak te dziadki to robią ;)

Edytowane przez amroziuk

AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi faceci są po prostu mili, gdyby starsze kobiety były, to też by tak miały na starość :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę w bezinteresowną miłość, w każdym wieku :)

 

co do stolicy kultury:

a komu to potrzebne ;) wystarczy wejść do pierwszej lepszej bramy w rynku i poczuć znajomy zapach moczu ;), miasto, gdzie trzeba uważnie stąpać po chodniku, o trawnikach w parkach nie wspominając (nawet tych, w których stoją specjalne znaki i są specjalne piaskownice i kubełki - "sprzątniesz nie wdepniesz" tylko nie ma egzekucji), w którym straż miejska zamiast odholowywać auta stojące poniżej 10 m przed skrzyżowaniem, odholowuje auta, które nikomu nie zagrażają, etc. etc. acha, gdzie porysowano mi samochód, wielokrotnie, cyklicznie, prawdopodobnie dlatego, że mam rejestrację z powiatu, a nie miasta.... 

Reasumując: samorząd jest po to, by zaspokajać potrzeby mieszkańców, a we Wrocławiu jest wiele bardziej palących potrzeb mieszkańców niż sportowe czy kulturalne. tylko, że te ostatnie, to najlepszy lans dla władz.... A potem stadion stoi sobie ładnie, a tramwaje brudne, ulice brudne, podwórka dewastowane, a policja łapie na pasach

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po lekturze innego wątku gdzie była mowa o parówkach zakupionych w Biedronce zacząłem szukać informacji o narządach płciowych biedronki...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło o parówki z biedronki a nie np. z wieprzowiny czy drobiowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podziękowaniem za możliwość śmiechu i zadumy...

 

post-6402-0-02215000-1455971171_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6402-0-94658700-1456172598_thumb.jpg

 

To jest mój ulubiony ostatnio. Dostałem go od znajomego psychiatry :)

post-6402-0-99594900-1456172831_thumb.jpg

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związek zawodowy we Wrocławskim MPK wydał patriotyczny kalendarz. Ja tam historią się zbytnio nie interesowałem. Przygoda z zegarami trochę mnie zbliżyła do tej nauki. Więc patrzę na datę odsieczy wiedeńskiej i nie wierzę własnym oczom ???

post-57457-0-46185600-1456775682_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest podane wg współczynnika punktualności MPK: +/- 2 lata :D :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ileś tam lat, ten kalendarz to będzie unikat ;)

czasem wkradną się pomyłki, może jakąś naklejkową erratę wydadzą? Sam kalendarz ładny.

 

Natomiast do MPK mam dwa życzenia: punktualność (zbyt wczesny odjazd z przystanku to też niepunktualność) oraz czystość - nawet nowe (w miarę) skody są już brudne. Tabor się klei. Zresztą Wrocław jest po prostu brudny, nie wiem czy to takie trudne wziąć szlauch i wymyć chodnik i ścianę domu? Na styku chodnik - ściana budynki są brudne. Nie mogłoby być tak czysto jak na Ostrowie Tumskim?

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że powyższe zalecenia dotyczą mężczyzn ....stanu duchownego?

I dobrze, koniec z chodzeniem na plaże i spaniem na pielgrzymkach w namiotach.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek, czytaj więcej natemat, to wylądujesz na KODzie ;) To Lis i jemu podobni uważają, że katolicy czegokolwiek komukolwiek zakazują...... Nie wiem tylko, czy z głupoty, czy z wyrafinowania

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchownych to nie dotyczy, maja dyspensę i dlatego mogą spać i przebywać ze swoimi gosposiami pod jednym dachem w swoich plebaniach. Gosposia ma obowiązek umyć księdzu plecy i ksiądz może to również zrobić gosposi. :D

A tak ogólnie, to przecież przeciętna plebania to taki większy i bardziej komfortowy namiot. :)  

 

Dla mnie osobiście bardziej seksy są kobiety ubrane w coś takiego jak tu.

 

post-28411-0-79758600-1457086309_thumb.jpg

 

Większość kobiet w stroju super bikini wygląda koszmarnie.

 

Edit. Ta po lewej stronie jest pięknie sformatowana - podoba mi się. :wub:

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy teraz takie Marianie że "podaż" przewyższa "popyt"....a przebieg przed 30 bywa większy niż 30 letniego Jelcza z PKSu... :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchownych to nie dotyczy, maja dyspensę i dlatego mogą spać i przebywać ze swoimi gosposiami pod jednym dachem w swoich plebaniach. Gosposia ma obowiązek umyć księdzu plecy i ksiądz może to również zrobić gosposi. :D

A tak ogólnie, to przecież przeciętna plebania to taki większy i bardziej komfortowy namiot. :)  

 

Dla mnie osobiście bardziej seksi są kobiety ubrane w coś takiego jak tu.

 

attachicon.gif12249763_10153192572951931_7023422386160805833_n.jpg

 

Większość kobiet w stroju super bikini wygląda koszmarnie.

 

Edit. Ta po lewej stronie jest pięknie sformatowana - podoba mi się. :wub:

Kolego , jeżeli małżonka ma dostęp do forum, to nie był bym taki odważny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Film "Columbo", odcinek z 1972 roku, "Decydujaca Rozgrywka"

Co to za zegar panowie koledzy ?

post-48316-0-42643100-1458347444_thumb.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek, czytaj więcej natemat, to wylądujesz na KODzie ;) To Lis i jemu podobni uważają, że katolicy czegokolwiek komukolwiek zakazują...... Nie wiem tylko, czy z głupoty, czy z wyrafinowania

Coś Ty mnie takie sprawy nie interesują, mnie interesują zapisy biblijne i rozdzielnosc wiary i władzy. A śmieszą ale tez i martwią mnie tego typu art. temat odpowiedni to se wkleilem. Dla mnie to rozrywka przed snem.

Chyba za bardzo mierzysz mnie swoją miarą.

 

Marianie, są dzisiaj piękne jednostki w bikini ale jak ze wszystkim jest ich niewiele. Druga sprawa, w czasach z których wkleiles foto kobiety nie stosowały depilacji, dzisiaj wyobraź sobie jak to by wyglądało. Stąd też po części określony krój plażowej mody.

Choć ogólnie brak depilacji jest na plus jeśli chodzi o zdrowie czy ochronę tych miejsc, mniej zapaleń pęcherza czy infekcji, upławów, grzybic etc.

Dla Ciebie są bardziej sexi bo ruszają zmysły i wyobraźnię -tak było wtedy. Dzisiaj młodzi są często tak zmanierowani, że zamiast wyobraźni muszą mieć wszystko przed oczami czarno na białym.

Pozostając w temacie Kolega mnie denerwuje i przysyla zdjęcia z jednego z miejsc gdzie bardzo chialbym pojechać ale trudno się zebrać, czy wiecie moze gdzie to? Dla ułatwienia dodam że jest tam 1/5 zasobów świata tego czegoś bez czego nie da sie zyc. Zdjęcia z wczoraj a w zasadzie z dzisiaj.

20160317_080050.jpg

20160317_083547.jpg

20160317_084518.jpg

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.