Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
donika27

Damskie zegarki - kolekcje

Recommended Posts

Przypomniało mi się dzieciństwo :-)

Moja Mama miała podobny pierścionek w latach 80tych. Musiałbym u rodziców przy okazji trochę pogrzebać. Może znajdę. Z tego co pamiętam srebrny z białą tarczą. Kolezanki zazdrościły Mamie :-)

Edited by wujek1978

Drugi kwarcowy, modowy zegarek w kolekcji. Koperta 39 mm i bez sekundnika - nie lubię skaczącej wskazówki sekundnika, wolę płynącą ;-)

post-108708-0-78789800-1574762306_thumb.jpg

post-108708-0-88332500-1574762333_thumb.jpg

post-108708-0-05914500-1574762355_thumb.jpg

Małżeństwo i zegarki.

Widzę, że Jowissy przypadły Ci do gustu Ta ma już chyba płaskie szkiełko? Wrzuć jeszcze jakieś nadgarstkowe zdjęcie, będzie pełen ogląd sytuacji

Ps. Fajne pazurki

Widzę, że Jowissy przypadły Ci do gustu Ta ma już chyba płaskie szkiełko? Wrzuć jeszcze jakieś nadgarstkowe zdjęcie, będzie pełen ogląd sytuacji

Ps. Fajne pazurki

Tak, całkiem sympatyczny zegarek. Szkło nad tarczą płaskie, na bezelu zmyślnie szlifowane, co mam nadzieję widać na zdjęciu nadgarstkowym.

P.S. Dzięki, taka radosna jesienna odsłona :D

post-108708-0-05668700-1574865208_thumb.jpg

Małżeństwo i zegarki.

Przychodzi piekniejsza połowa @AK&AK do manikiurzystki, ta zerka na jej nadgarstek i rzecze "nic więcej nie musisz mówić"

Przychodzi piekniejsza połowa @AK&AK do manikiurzystki, ta zerka na jej nadgarstek i rzecze "nic więcej nie musisz mówić"

Dzięki, dzięki, ale to dzieło własne. Paznokcie oczywiście, nie zegarek ;)

To samo chciałem napisać  :P

Dzięki :)

Małżeństwo i zegarki.

Dzięki, dzięki, ale to dzieło własne. Paznokcie oczywiście, nie zegarek ;)

To troszkę zazdraszczam talentu

Na polecenie AK&AK wrzucam zbiorek żony (choć zbiorek to bardziej u mnie, bo u niej to można już niemal o kolekcji mówić, biorąc pod uwagę hegemonię pewnej grzechoczącej marki ;)). W każdym razie zegarków ma więcej niż ja, natomiast sobie mogę przypisać większość zasług poszukiwawczo-sponsoringowych.

48967665773_dfdf8d435b_h.jpg

Licytowałem kiedyś żółtego Rebela od Swatcha i odpuściłem przy śmiesznej kwocie, bo był brudny. Licytacja się skończyła, zegarek poszedł, a ja zorientowałem się, że akurat ten cholerny model jest praktycznie nie do kupienia.  :unsure: Od tamtej pory poluję na drania, ale bezskutecznie.

Edited by brz

Zegarek, który ojciec mojej zony kupił jej w dniu narodzin w Australii (lata 80). Kwarcowy Louis Carsten na egzotycznej skórze. Zegarek jest piękny, ale niestety nie sposób dostać do niego pasującej baterii - zupełnie jakby pasujący rozmiar przestał być produkowany  :(

JGGQEqF.jpg

Hamilton Khaki Pilot Day Date "Interstellar", TAG Aquaracer WAY2012

Zegarek, który ojciec mojej zony kupił jej w dniu narodzin w Australii (lata 80). Kwarcowy Louis Carsten na egzotycznej skórze. Zegarek jest piękny, ale niestety nie sposób dostać do niego pasującej baterii - zupełnie jakby pasujący rozmiar przestał być produkowany :(

Piękne maleństwo

@brz, żona musi mieć niezłe dylematy każdego ranka. Chyba, że któryś jest ulubiony

MichTheOne, pokaż tę bakterię. Może coś zaradzimy. Na pewno dobrze szukałeś? ;)

Carrotko, chyba jakoś sobie radzi. Zdaje się, że dobiera do ciuchów (sam tak robię, więc ta teoria pewnie ma jakiś sens ;)). A ulubieńcem jest - o dziwo - Orient.

Edited by brz

Carrotko, chyba jakoś sobie radzi. Zdaje się, że dobiera do ciuchów (sam tak robię, więc ta teoria pewnie ma jakiś sens ;)). A ulubieńcem jest - o dziwo - Orient.

Chyba wiele osób tak robi, ja też. A co do Orienta, to wcale się nie dziwię, chyba najbardziej uniwersalny z całej kolekcji

Stalowy Kaźmirz też nie taki ostatni, więc często noszon jest. :)

MichTheOne, pokaż tę bakterię. Może coś zaradzimy. Na pewno dobrze szukałeś? ;)

Dzięki za zainteresowanie, bateria ma oznaczenie SR620W. Jeśli wiecie gdzie można dostać albo czym zastąpić to bardzo proszę o info :)

IttdzUn.jpg

Hamilton Khaki Pilot Day Date "Interstellar", TAG Aquaracer WAY2012

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... :-) Dekorowanie w toku.

post-108708-0-59808000-1576535543_thumb.jpg

Małżeństwo i zegarki.

"Niby kostka" o wymiarach 31 x31mm, prawdopodobnie z 1979 roku.

Favre Leuba 80753, napędzana manualnym Peseux z niesamowitą tarczą "lapis lazuli" oraz ametystowymi indeksami.

Favre-Leuba-80753-1979-2.jpg

Edited by PistolPete

PistolPete, śliczności!

Dzięki za zainteresowanie, bateria ma oznaczenie SR620W. Jeśli wiecie gdzie można dostać albo czym zastąpić to bardzo proszę o info :)

Faktycznie po numerze nie idzie dojść do czegokolwiek sensownego, ale chyba wpadłem ostatnio na jakiś trop. Możesz to jakoś w miarę dokładnie zmierzyć?

"Niby kostka" o wymiarach 31 x31mm, prawdopodobnie z 1979 roku.

Favre Leuba 80753, napędzana manualnym Peseux z niesamowitą tarczą "lapis lazuli" oraz ametystowymi indeksami.

Piękny to za mało powiedziane Trochę połysku, ale z klasą i smakiem. I więcej fotek poproszę, jeśli można skąd takie cuda?