Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to bylo bez zlosliwosci. Bardzo lubie kolege @suquba i mam nadzieje, ze tez odbierze to jako zart :)

Sam rower tez mi sie podoba, moze kolorystycznie mniej, ale geometrycznie moglby byc calkiem przyjemny.

Wydaje mi sie, ze takiego gianta juz tu ktos wczesniej pokazywal jako posiadacz.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@70' pewnie ze platoniczna. Zdjęcie wziąłem jakieś z sieci. Wersja 2018 również piękna. Niestety nowego roweru szybko nie będę miał. Póki co daje rade ten.

Kolega w pracy może kupić rocznik 2018 w wersji 1. Może da się jorgnać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale to fathom chyba jest, a mialy byc pedaly do xtc


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radekglaz, powietrze już na zimowe zmieniłeś?

@ecipeci nie miało się coś nowego u Ciebie pokazać?

 

Jestem zakochany w Convoy S2+. Jak jadę za kimś rano to muszę ustawiać na 10% bo myślą, że za nimi TIR jedzie. Proszę bez wycieczek w kierunku mojej wagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad gravelem ale narazie tylko myślę :)

No i do szosy mnie znowu chyba ciągnie

i bądź tu mądry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup AnyRoad

W razie gdyby nie podpasował, mogę coś zaproponować

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zasilana ta Twoja lampka ? Mam na mysli akumulatory, dedykowane, czy standard ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na zbyciu dwie opony CONTINENTAL Ultra Sport II 700x28C, przejechane 500-1000 km nie wiem dokładnie bo nie zawsze mam licznik. Nigdy nie złapałem w kapcia, jeżdżone w mieście. Reszta na PW.

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rower już był praktycznie schowany i czekał spokojnie na kolejny sezon, ale kilka ostatnich dni było tak ciepłych, że grzechem byłoby nie wykorzystanie tego :)

Gdy temp. wzrasta powyżej 20 st. C, to auto zostaje w garażu, a do pracy jadę rowerem :)

Zainteresowanych odsyłam do tego bloga poradnikowego:  na tematy związane z poradami eksploatacyjnymi.

Edytowane przez _Kwiatek_
Spam - usunąłem link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

U mnie rower już był praktycznie schowany i czekał spokojnie na kolejny sezon, ale kilka ostatnich dni było tak ciepłych, że grzechem byłoby nie wykorzystanie tego :)

Chyba żartujesz. Rowerem się jeździ cały rok. Nie ma złej pogody do jazdy na rowerze, są tylko źle ubrani cykliści :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Chyba żartujesz. Rowerem się jeździ cały rok. Nie ma złej pogody do jazdy na rowerze, są tylko źle ubrani cykliści :huh:

Muszę to powiedzieć mojej żonie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na diodę która tam jest wystarczy jeden 18650. Do nich można kupić ładowarkę, można też zrobić , bo porządna kosztuje. Ja ładuje w przerobionym lapku :) Wrzucam 12 ogniw, 2 godziny i mam zestaw na tydzień.

 

 

Przypominam, że jeździmy z kadencją 90 ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaido2, nad kadencja pracuje :) Mniej wiecej od tygodnia staram sie jezdzic bardziej miekko, ta przkladnia 14-28 troche to wymusza, ale jescze lata swietlne mina zanim zmienie przyzwyczajenia :)

 

Wracajac do lampki. Okazuje sie, ze ta lampka w ostatecznym rozrachunku nie jest taka tania. Lampka , akumulatory, ladowarka, jakis uchwyt .... Myslalem, ze kilku Mieszkow zalatwi sprawe, a to chyba trzeba by cala dynastie Jagiellonow z NBP poswiecic.

Kusi mnie jednak te 1000 lumenow :)

Te akumulatory sa wielkosci popularnych tzw. paluszkow, czy wieksze ? Kolega suqub podal mi wczesńiej linka do akumulatora, ktory na zdjeciu wyglada jak paluszek, a w specyfikacji blizej mu rozmiarami do R14, lampka tez wyglada jakby byla wstanie zmiescic cos wiecej niz AAA.

 

Egzo18, bedziesz to malowal ? Jakis ciemny ten bialy na tym zdjeciu :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdę białego ritcheya o takich wymiarach. Ten jest w takim odcieniu czerni jak mój fox. Także będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pomalować taka gumowa powloka w sprayu do felg. Jak nie będzie Ci odpowiadać to bez problemu zdejmiesz. Sprawdza się to też jako powłoka ochronna na lakier :)

Edit

Tu mam widelec i szarychy tym pokryte, główka oryginalny lakier. Kilkaset kilometrów i nadal jest ok. Zdjęcie tego zajęłoby mi kilka minut ???? Można to kupić w różnych kolorach

post-60090-0-47223000-1508421310_thumb.jpg

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie... Zaadaptować można by do osłony rurek przed łańcuchem zamiast tych neoprenów zakładanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.