Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że gdzieś już tego caada widziałem . :)

Gratuluję roweru z historią.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :-)

Przez zimę zajmę się doprowadzeniem go do idealnego stanu - pod względem estetycznym, bo techniczne wszystko działa świetnie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna. Powiedz jakim kanałem dystrybucji do Ciebie dotarł. Daniel go chyba nigdzie nie wystawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

@suqub Daniel wrzucił film z zakończenia projektu o dość wczesnej porze, a że subskrybuję jego kanał, to mi wyskoczyło powiadomienie w telefonie - napisałem w komentarzu, że chętnie kupię, akurat był to pierwszy komentarz więc od razu odpowiedział. Resztę dogadaliśmy na jego forum. Niezwykle sympatyczny człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie zmieniam łańcuch. Proszę zdefiniuj czym są hopy Rozumiem, że przy takich interwałach najważniejsze jest utrzymanie tempa/prędkości.

No wiesz, nawet głupia Wiki czai w czym leży rzecz. Utrzymanie raczej nie, interwał to  doj*b..e, Utrzymanie to inne zagadnienie ćwiczone na plackach,pod wiatr, podczas ucieczki. Istnieje też wersja na kole, ale to już inna para kaloszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie wziąłem się za jazdę interwałową... Może czas to zmienić..

Jazdę na kole praktykowałem. Lecenie 40 przez 3km za gościem mocniejszym niż ja i trzymanie kadencji 100. A potem wystrzał mu z za koła i odejście. Mina gościa bezcenna. ( na pierwszym podjeździe mnie łykną, ale i tak satysfakcję miałem) :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaido2, według Wiki Hopy to wieś Wedle mojego słownika są to małe górki, maksymalnie 1m wysokości. Mówisz o takich czy coś większego? A pytam dlatego abym wiedział gdzie najlepiej kręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie wziąłem się za jazdę interwałową... Może czas to zmienić..

Jazdę na kole praktykowałem. Lecenie 40 przez 3km za gościem mocniejszym niż ja i trzymanie kadencji 100. A potem wystrzał mu z za koła i odejście. Mina gościa bezcenna. ( na pierwszym podjeździe mnie łykną, ale i tak satysfakcję miałem) :)

na czym ta satysfakcja polegała? wiezienie sie 3 km 40 km/h to jest żaden wyczyn na wyścigu jak idzie grupa taka średnia trzyma sie przez 50 km. Nigdy też nie słyszałem żeby ktoś się szczycił wychodzeniem  z koła po jeździe bez zmian. Zacznij jeździć na ustawki tam Ci kolarze wytłumaczą co jest ok a co nie jest ;-)


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiesz, że są tzw. uliczni ściganci, spotkają Cię gdzieś na trasie i tylko oni wiedzą, że to wyścig, a potem piszo na internetach jak to objeżdzajo ludzi ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Radical dla mnie to jest wyczyn wyprzedzić kogokolwiek kto jedzie na szosie. :)

 

Na ustawki jeździłem, fajna sprawa.

Jak na prostych byłem wstanie się z nimi trzymać, tak na podjazdach mówiłem dobranoc. ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaido2, według Wiki Hopy to wieś Wedle mojego słownika są to małe górki, maksymalnie 1m wysokości. Mówisz o takich czy coś większego? A pytam dlatego abym wiedział gdzie najlepiej kręcić.

Ale jakbyś wpisał w liczbie pojedyńczej to wyświetliło by prawidłowo. Każdy ma w tym przedziale swoją skalę która to zależna jest od wytrenowania. Zahaczając o temat miałem na myśli min te 3km ze średnim 6% na start.

 

Jakoś nigdy nie wziąłem się za jazdę interwałową... Może czas to zmienić..

Jazdę na kole praktykowałem. Lecenie 40 przez 3km za gościem mocniejszym niż ja i trzymanie kadencji 100. A potem wystrzał mu z za koła i odejście. Mina gościa bezcenna. ( na pierwszym podjeździe mnie łykną, ale i tak satysfakcję miałem) :)

 

 

Jazdą na kole nie ma się co szczycić, ale dając przy tym sukcesywne nawet niezbyt mocne zmiany - już można o czymś pogadać. Tu gość był górą, nawet jak go objechałeś, niestety. Generalnie wożenie się na kole to wiocha, a dodając to do tego co napisałeś, czyli poprawka na płaskim i dać sie ugotować na pryszczu - już do potęgi n-tej. Zasada jest prosta,- nie jesteś w stanie - nie kozacz, jak siadasz na koło to zaraz dajesz zmianę, no i wypadało by z człowiekiem zamienić słowo, ot np takie często gryzące "cześć". To nie boli, a mogą być z tego tylko korzyści.

 

To nie wiesz, że są tzw. uliczni ściganci, spotkają Cię gdzieś na trasie i tylko oni wiedzą, że to wyścig, a potem piszo na internetach jak to objeżdzajo ludzi ^_^

Mnie na szczęście już nie spotykają, ale zdarza się do takiego dojechać. Zazwyczaj jest krótka piłka, choć bywało, że rozum delikwentowi przyszedł do głowy.

 

Generalnie nie polecam, bo często są z tego tylko kłopoty. Ubezpieczenie, ubezpieczeniem, ale po co kusić los? Licho nie śpi :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gościem zamieniłem parę słów na podjeździe. Miły był ;)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zahaczając o temat miałem na myśli min te 3km ze średnim 6% na start.

Dzięki za konkret. Myślę, że coś już fajnego znalazłem. Wrzucę link po jeździe i ocenicieczyma to sens. Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE mam pytanie odnośnie smaru do łożysk / piast

Córka dostała od szwagra używany rower ( dla 6 latki)

Czy można użyć do serwisu smaru ŁT -43 czy raczej jakiś specjalne dedykowane typowo pod rower ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkę czytam... Zinn. Sztuka serwisowania roweru górskiego. ;)

 

Co to za piękną bestią jeździsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytaliście co to pokazałem. Rozdziewiczanie było i dobrze bo już leje.

A producent to YT, Capra Al

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na gościnnych występach u @ecipeci. Jednak słabo mnie przywitał, leje... Z dzieciakami jesteśmy na Disney on Ice

A jutro planowana zmiana łańcucha i może regulacja linek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na gościnnych występach u @ecipeci. Jednak słabo mnie przywitał, leje... Z dzieciakami jesteśmy na Disney on Ice

A jutro planowana zmiana łańcucha i może regulacja linek.

 

Kolega w Gdańsku, czyli nie u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.