Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

To jest ciężka sprawa przytyć :) chce.. mam ze 2 kilo więcej. Ale to dalej marnie.

Policz ile kcal dziennie jesz, dorzuć z 200-300 i pójdzie. Tylko jakieś ciężarki weź do ręki żeby tłuszczem się nie zalać ;)

Ja też zawsze byłem z tych co ważyli za mało, coś na siłowni się ruszyłem, zacząłem bardziej zwracać uwagę na to co jem, co jest w tym jedzeniu i chociaż dalej mam za mało mięcha a za dużo tłuszczu to przy 182cm aktualne 78kg jest lepsze niż 65kg 5 lat temu

Edited by trollu

Powiem tak.. mam pewną przypadłość zdrowotną.. że chodźmym chciał, to się nie uda.

A jak ciuszki?

Powiem tak.. mam pewną przypadłość zdrowotną.. że chodźmym chciał, to się nie uda.

A jak ciuszki?

Seksi :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

A jak ciuszki?

Tasiemca pewnie masz, a nie żadną przypadłość :) :)

A na poważnie, to dużo młodych ma szybką przemianę materii i nie nabiera ciała. Po czterdziestce zmieni Ci się metabolizm i zaczniesz mieć sylwetę :P

Ciuszki fajne, ładnie stonowane. Tobie pasowałyby nawet w trochę żywszych kolorach. Najgorzej jak facet jest w sile wieku plus, a ubiera się jak papuga :huh:

Na marginesie dodam, że koło miejsca zamieszkania córki przebiega droga od Puszczy Kampinowskiej. Często widać tam rowerzystów, ale przedwczoraj trafił się cały peleton. Co za widok .... aż oczy rwało ... Było na grubo :wub:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Po czterdziestce zmieni Ci się metabolizm i zaczniesz mieć sylwetę :P

metabolizm zaczyna zwalniać po 30 ale dużo ma do znaczenia tryb życia. Jeśli jednak ktoś czeka na takie zmiany to chyba tylko po to, żeby nabrać brzuszka  ;)

co do stroju Cinelli to bardziej mi się ten kojarzy ale Twój całkiem spoko  :P

18881853_1684839631544328_30998291136439

Nie da się ukryć, że jest na czym oko zawiesić ;)

A widzisz ? Trenuj Egzo, trenuj :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Dzisiaj nieplanowane 130 km, pierwszy raz taki dystans, jaram się i moja Luba też - jechaliśmy razem :)

Edited by ecipeci

Karol, znajoma kupowała Canyona w DE - z dostawą pod dom: opłacało się. Mogę podpytać w jakim sklepie.

iPX

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Karol, znajoma kupowała Canyona w DE - z dostawą pod dom: opłacało się. Mogę podpytać w jakim sklepie.

iPX

Bardzo chetnie, podpytaj.

Obstawiam jednak, ze kupowala wlasnie ze sklepu internetowego Canyona.

To wiem, ze takie zalozenie sprzedazy.

Ale... rose rowniez identycznie. Jednak moj znajomy kupil od sklepu, ktory sklada te rowery po zamowieniu, ze maja kilka demo rowerow, jak w autach. Na przymiarki. I kupil z bardzo duzym rabatem taki rower.

Edited by kroll_czarli

Bardzo chetnie, podpytaj.

Obstawiam jednak, ze kupowala wlasnie ze sklepu internetowego Canyona.

Dopytałem - tak, kupowała w sklepie internetowym, ale trafiła fajną promo na wyprzedaż rocznika.

iPX

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Dzisiaj nieplanowane 130 km, pierwszy raz taki dystans, jaram się i moja Luba też - jechaliśmy razem :)

Ładnie.

Ja w tym roku najwięcej na jedną jazdę miałem 55km. Ale poprawię to :)

To wiem, ze takie zalozenie sprzedazy.

Ale... rose rowniez identycznie. Jednak moj znajomy kupil od sklepu, ktory sklada te rowery po zamowieniu, ze maja kilka demo rowerow, jak w autach. Na przymiarki. I kupil z bardzo duzym rabatem taki rower.

może kupił demówkę?

Tutaj też ciekawa propozycja 

https://www.1enduro.pl/serwisowe-punkty-odbioru/

Dzisiaj tylko godzinę, zanosiło się na deszcz.

Trzeszczy mi sztyca powiodłowa, ewentualnie jarzemka od siodełka, w sumie to się nie dziwię - ważę stówę.

Macie jakieś sprawdzone smary do aluminiowej sztycy w aluminiowej ramie?da32add2a1e417b0f41b1ed07750bcb5.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

alu sztyc ogólnie się nie smaruje, do carbonowych są pasty zwiększające tarcie - można wtedy użyć mniejszej siły skręcając obejmę. Pasta może pomóc ale nie musi

Kupić rower demo to bardzo średnio...

Jak to mówią brydżyści? "niebogaty gra na raty" :o

Jak to mówią brydżyści? "niebogaty gra na raty" :o

No...

Chociaż nie wiem czy słowo z taśmy używają również w brydżu... ;)54c73400cad8c8df84b7d99baa437341.jpg

No...

Chociaż nie wiem czy słowo z taśmy używają również w brydżu... ;)

Pas !