Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

W dniu 29.05.2020 o 10:08, fidelio napisał:

A pod koniec roku, jak wszystko dobrze pójdzie, chyba zacznę rozglądać się za towarzystwem dla mojego Szutrzaczka (szosa) ????

Kurczę, cały czas myślę, że jak ktoś kupuje gravela to właśnie po to, żeby mieć jeden w miarę uniwersalny rower do własnych potrzeb...

Jeśli już masz gravela i ciągnie Cię na szosę, to może lepszym rozwiązaniem byłby drugi kpl. kół. W razie potrzeby pyk pyk i już jedziesz :)

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Guest fidelio
6 minut temu, zaq napisał:

Kurczę, cały czas myślę, że jak ktoś kupuje gravela to właśnie po to, żeby mieć jeden w miarę uniwersalny rower do własnych potrzeb...

Jeśli już masz gravela i ciągnie Cię na szosę, to może lepszym rozwiązaniem byłby drugi kpl. kół. W razie potrzeby pyk pyk i już jedziesz :)

Takie rozwiązanie też rozważam ????

Z tym wiatrem, to jest jakaś przeginka i to już co najmniej od 2-3 lat. Wieje praktycznie codziennie, dopiero późnym wieczorem z reguły cichnie. Przynajmniej na Mazowszu. W 2016 jak się odchudzałem i przejechałem w ciągu 5 miesięcy na spokojnie z 2-2,5k km jeździło się jeszcze super, czasem tylko powiało, a teraz jak patrzę rano przez okno, to od razu się odechciewa na rower siadać. Czy może to tylko ja sobie wmawiam coś takiego, a Wam to nie przeszkadza?

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia z jazdy w ostatnich latach. Nie wiem co jest grane może jakieś zmiany klimatyczne (???) ale z pewnością wieje mocniej i częściej (i nie jest to kwestia starzenia się :) )

4 godziny temu, Stierlitz napisał:

@Żółw jak Ci się jeździ po takiej nawierzchni na singlu?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Bardzo dobrze, tylko jak jest głębszy piach to albo idę bokiem albo leżę :) na takie trasy muszę zaopatrzyć się w opony z bieżnikiem :)

Jako że saga zakupowa trwała już zbyt długo to wszedłem do pierwszego sklepu z rowerami i poprosiłem o rower ????

Na poważnie to myśl o MTB na ścieżki rowerowe była niewypałem, sprzedawca doradził crossowy - przejechałem się i stwierdziłem że to jest to.

Kręcimy pierwsze kilometry.

IMG_20200531_125956094_HDR.jpg

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

u mnie  maj był bardzo udany  ,zrobiłem więcej kilometrów niż w lipcu 2019(jest dobrze) ,zamówiłem nowe buty ,a kask już dojechał,  Louis_diamond  -emerytura

bb861d915185814agen.jpg   vs nowy d3d5c51816ca0824gen.jpg

a7d64dd34e473b08gen.jpg

20142ba7350feb7cgen.jpg

W dniu 31.05.2020 o 20:24, koorchuck napisał:

Z tym wiatrem, to jest jakaś przeginka i to już co najmniej od 2-3 lat. Wieje praktycznie codziennie, dopiero późnym wieczorem z reguły cichnie. Przynajmniej na Mazowszu. W 2016 jak się odchudzałem i przejechałem w ciągu 5 miesięcy na spokojnie z 2-2,5k km jeździło się jeszcze super, czasem tylko powiało, a teraz jak patrzę rano przez okno, to od razu się odechciewa na rower siadać. Czy może to tylko ja sobie wmawiam coś takiego, a Wam to nie przeszkadza?

Nie.

41 minut temu, kaido2 napisał:

Nie.

Marcin, ale śmiertelnicy nie mają takiego kopyta i kondycji żeby tyle cisnąć pod wiatr :P

żeby nie było - mi też wiatr nie przeszkadza o ile wieje w plecy a że zawsze ciśnie w pysk to ... każdy wie :P

14 godzin temu, trollu napisał:

mi też wiatr nie przeszkadza o ile wieje w plecy a

Mam to samo ????

22 godziny temu, trollu napisał:

Marcin, ale śmiertelnicy nie mają takiego kopyta i kondycji żeby tyle cisnąć pod wiatr :P

żeby nie było - mi też wiatr nie przeszkadza o ile wieje w plecy a że zawsze ciśnie w pysk to ... każdy wie :P

Aj tam Łukasz, zaraz tam kopyta. Coś tam wyjeżdżone jest, ale też szału nie ma, istna turystyka obecnie.

Chyba najwięcej tu robi systematyczność na złomkach. No i z głową też nie jest najlepiej :)

Edited by kaido2

9 godzin temu, revolta4 napisał:

Mam to samo ????

Tylko, ze on q... nigdy nie wieje w plecy :D

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

fajnie się jeździ.

No i super, bo tak naprawdę tylko to się liczy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

20 minut temu, egzo18 napisał:

Witam i ja.
Pierwszy raz w tym roku na " baranie " 

początek czerwca - szybko zacząłeś ;)

Guest fidelio
Godzinę temu, suqub napisał:

Subtelne wstawienie szutrowca. Doceniam emoji38.png

Tak, postanowiłem nie epatować. Kto wie, może to coś innego niż Soot70 od Kellysa? ????

Edited by fidelio

1 godzinę temu, revolta4 napisał:

ehh tacy dumni z fabryk w Tajwanie, że naklejkę dali na główce ramy? :lol:

Na Fuelu nie miałem takiej naklejki, na Domane była ale na podsiodłówce tuż nad suportem więc w sumie mało widoczna