Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Ja w swoim góralu obniżyłem kierownice o 2 podkładki (komin zrobiłem) tylko by sprawdzić jak się jeździ i tak zostawiłem. Na prostej prędkość wyraźnie wzrosła, może o 3 może 4 km/h ale czuję, że łatwiej mi się kręci. I nie o opory powietrzna tu chodzi a raczej o pozycję. Myślę, że sprawdzę kiedyś jak to będzie z mostkiem w negatywie.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Poszukiwania zakończone. Miał być Trek, ale syn wybrał sobie właśnie tego Cube.ae180985aa532aeee49c77f10d76c3ef.jpg

Bardzo fajny, żona też ma Cuba i zadowolona.

1 minutę temu, satanic napisał(-a):

Bardzo fajny, żona też ma Cuba i zadowolona.

Trochę zjeździliśmy szukając czegoś dla młodego. Ja osobiście wybrałem mu Rower Cube 404110 Acid - Skiteam.pl ,wcześniej na tapecie był także Trek Rower górski Trek X-Caliber 8 2021 | sprint-rowery.pl - sprawdź, ale jak się przymierzył do Cube Attention 403100, to już o żadnym innym nie chciał ze mną gadać.  

Każdy w sobie coś ma, ale jak wybrał to niech się kula🚴‍♂️

Czy Drodzy koledzy tez tak mają że wkurza was że musicie zmienić pozycje dłoni na kierownicy podczas zmiany biegu. W sensie ze pozycja dłoni podczas wrzucania i zrzucania biegu się różni. 

B7CD28E7-62CE-444B-8D76-9C564CF34DBC.jpeg

Źle ustawiona manetka.

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Jak mam idealnie dobrana do klamki hamulcowej i zrzucania biegu to muszę ruszyć nadgarstkiem do wrzucania.

Może złe palce :)

Jak mam idealnie dobrana do klamki hamulcowej i zrzucania biegu to muszę ruszyć nadgarstkiem do wrzucania.

Może złe palce :)

Posted (edited)

Albo manetka nie współgra z klamką Magury. Testow odsuń ją tak, żeby nie opierała się o gumowy ochraniacz węża ciśnieniowego. Wtedy ustaw. W pozycji do jazdy WYPROSTOWANE palce muszą leżeć na wyprostowanym nadgarstku na klamce magury. I w tej samej pozycji kciuk powinien leżeć na dźwigni manetki do wbijania biegu. 

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Trochę zjeździliśmy szukając czegoś dla młodego. Ja osobiście wybrałem mu Rower Cube 404110 Acid - Skiteam.pl ,wcześniej na tapecie był także Trek Rower górski Trek X-Caliber 8 2021 | sprint-rowery.pl - sprawdź, ale jak się przymierzył do Cube Attention 403100, to już o żadnym innym nie chciał ze mną gadać.  

To był fajny rower nim ktoś nie założył mu tej obciachowej nóżki. Ja rozumiem starą babę, ale nie młodzieńca lat naście 🤪😂😅😂😅😅

Edited by Burns

6 minut temu, Burns napisał(-a):

To był fajny rower nim ktoś nie założył mu tej obciachowej nóżki. Ja rozumiem starą babę, ale nie młodzieńca lat naście 🤪😂😅😂😅😅

Marcinku Drogi, młody sam wybierał rower a także dodatki.

Dodatki (nóżka i oświetlenie) dostał gratis!  

Wybrał nóżkę zamiast dupnego stojaka...

2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Marcinku Drogi, młody sam wybierał rower a także dodatki.

Dodatki (nóżka i oświetlenie) dostał gratis!  

Wybrał nóżkę zamiast dupnego stojaka...

Mariuszku drogi, jako Ojciec byko skonfiskować i schować, powiedzieć, ze jak bedzie grzeczny to dostanie na osiemnastkę, albo w następnym roku szkolnym za świadectwo z czerwonym paskiem. Starzy rozpieszczają, a gówniarz powinien wiedzieć, że na taką rozpustę jak nóżka to trzeba sobie zapracować. 😅

16 minut temu, Burns napisał(-a):

Mariuszku drogi, jako Ojciec byko skonfiskować i schować, powiedzieć, ze jak bedzie grzeczny to dostanie na osiemnastkę, albo w następnym roku szkolnym za świadectwo z czerwonym paskiem. Starzy rozpieszczają, a gówniarz powinien wiedzieć, że na taką rozpustę jak nóżka to trzeba sobie zapracować. 😅

Dostał w prezencie od sklepu, a prezentów się nie zabiera...

Zamieniłbyś swojego na takiego, chodzi o koła i ramę, nie wnikamy w różnice w grupach osprzętu jeżeli takie są? 

Sorry za zwłokę, ale impreza wczoraj była i teraz cierpię na „syndrom dnia poprzedniego”
Jeśli chodzi o rower żony, i związane z tym różnice w geometrii ramy, osprzęcie i kołach, to nie zamienił bym się. Szukaliśmy sposobu na wspólne hobby i poza bieganiem, siłownią padło na rowery. Niestety ze względu na problemy z kręgosłupem, żona nie mogła pozwolić sobie na gravela. Chodzi tu o pozycje za kierownicą i komfort przy trasach do 100 kilometrów, tu pomagają szersze opony. Rozwiązanie okazało się na tyle odpowiednie, że teraz małżonka praktycznie nie narzeka i sama chętnie rusza w trasę.
Poszukiwania zakończone. Miał być Trek, ale syn wybrał sobie właśnie tego Cube.ae180985aa532aeee49c77f10d76c3ef.jpg&key=11bb55ae5ff2150133f753764bd44b0a14b89e9cf3edf952ee3679f27bcc55f7

Ruszasz w trasy z synem?

4 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Ruszasz w trasy z synem?

Czasami tak, ale raczej jeździ sam. Jest dla mnie za mocny ;)

22 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Sorry za zwłokę, ale impreza wczoraj była i teraz cierpię na „syndrom dnia poprzedniego” emoji12.png
Jeśli chodzi o rower żony, i związane z tym różnice w geometrii ramy, osprzęcie i kołach, to nie zamienił bym się. Szukaliśmy sposobu na wspólne hobby i poza bieganiem, siłownią padło na rowery. Niestety ze względu na problemy z kręgosłupem, żona nie mogła pozwolić sobie na gravela. Chodzi tu o pozycje za kierownicą i komfort przy trasach do 100 kilometrów, tu pomagają szersze opony. Rozwiązanie okazało się na tyle odpowiednie, że teraz małżonka praktycznie nie narzeka i sama chętnie rusza w trasę.

A sex? 🤪😂

No dobrze, opisałeś z perspektywy Żony, ale do całości brakuje mi czemu Ty nie wybrałbyś tego typu roweru, bo ja chyba wybierając oczami w sklepie sięgnąłbym po ten co jeździ Ona. 

Czasami tak, ale raczej jeździ sam. Jest dla mnie za mocny 

Możne coś z elektrycznym wspomaganiem

2 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Możne coś z elektrycznym wspomaganiememoji6.png

Wibrator? :lol: Nie, dziękuję..., to nie dla mnie.

A sex?

No dobrze, opisałeś z perspektywy Żony, ale do całości brakuje mi czemu Ty nie wybrałbyś tego typu roweru, bo ja chyba wybierając oczami w sklepie sięgnąłbym po ten co jeździ Ona. 

Sex jako hobby wolałbym żeby do tego nie doszło
Wracając do tematu gravela, szukałem roweru którym można zrobić trasy nie tylko na asfalcie, ale też zjechać na szutr i nieutwardzone drogi. Chciałem spróbować jazdy z klamkomanetkami, innego chwytu, innej pozycji. Po kilku dniach prób na wypożyczonym sprzęcie, spodobała mi się ta opcja i oto jest Patrząc na te decyzje z perspektywy 3 tys km, które zrobiliśmy przez ostatnie pół roku, mogę przyznać, że to był dobry wybór.
Wibrator? :lol: Nie, dziękuję..., to nie dla mnie.

Teraz, Teufel26 napisał(-a):

Lucek wyglada na niezbyt szczęśliwego z powodu warunków atmosferycznych emoji2955.png

Słuchaj, no nie był🥴

8C025838-DE18-4E51-A361-A6E670DD386E.jpeg

82C873BC-56B2-43F9-9A09-CAE99596BF15.jpeg

8 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Słuchaj, no nie był🥴

Jak widać, selfiki zawsze na czasie, nawet mina podobnie skwaszona 😕

@Burns będzie niepocieszony 🙈

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Niedziela w Bukowej. Było super !!!

IMG-20210704-WA0009.jpgIMG-20210704-WA0015.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Podstawa to nie pić alkoholu wychodząc na rower. A patrząc na wykres trasy chyba było dziabane 😜😜😃😃😋😋