Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Turlam się, trzeba zrzucić jeszcze 17 kilogramów. 42ebc3f56ec13287762c35fc3a71e646.jpg

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka

Warszawa jest piękna w wakacje. Większość „WRszawiakow” pomaga rodzinie a to sianokosy, a to świniobiciu i takie tam 😁

Fota z Parku Krasińskich 🌳🌵🌴🎄

A4764C8C-0800-4A25-A420-31EFA45A4313.jpeg

B29052E0-3565-4FE8-92A3-B06C96FA9FE5.jpeg

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Tak wyszło 🚲

173E76C3-090F-4057-83D6-06197F86C09C.png

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

57 minut temu, tessio napisał(-a):

Jednak kupiłem 🤣

fajny Giant :) to jest Defy nie ?

Dzięki panowie! Tak, Defy.

Tessio gratuluje, nawet do koloru nie można się przyczepić :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

No karbonik i Ultegra, a wcześniej było aluminium i 105, a jak zmieniać to tylko na lepsze ;)

Posted (edited)

W tym sezonie mialem dosc podobna przesiadke tzn. z szosy alu(widelec,sztyca karbon) i ultegrze 6800 na karbon z nowa 105. Czuc roznice przede wszystkim na podjazdach i zjazdach, jesli chodzi o grupe to w zasadzie nowa 105 nawet lepiej dziala :)  A Defy bajerancki, Giant robi top ramy :)

Edited by fonfelinni

Posted (edited)

A do mnie dzisiaj takie precjoza doszły: 

IMG_20210709_120512.jpg

Trochę zaprzeczam samemu sobie bo zawsze wolałem plecak od nerki (jako bardziej pakowny, z miejscem na kask lub odpinaną szczękę i dodatkowo chroniący plecy) ale obecne temperatury skusiły mnie na nerkę. Co do rękawiczek podobnie, zawsze unikałem tych bez rzepa a tu po raz pierwszy takie. Malo wygodne w zakładaniu ale może się wyrobią.

Edited by Jan

Dzisiaj przejażdżka o suchych uszach
4BA853E9-47D3-43B0-AA08-5FF141B97DC0.thumb.jpeg.5c877ed099c4c0c322a36f073f7aea2e.jpeg
5E051918-AB7D-4061-8306-E56B3F4227F0.thumb.jpeg.436a3438c480d2b010700aba25582f22.jpeg
28238923-F682-440D-AAB5-D1E8F46604C5.thumb.jpeg.3352593e3ce036e614ff24e4ec636055.jpeg

Tym razem widać, że Luckowi podobały się wrażenia z wycieczki

Przy okazji weekendowego pobytu w Szczecinie natrafiłem na ciekawy rower jako totalny fan podwójnego espresso, nie mogłem sobie odmówić tej przyjemności
cdf5169ac0c3027ffe120fb06237e29f.jpg
Wiem, wiem, temat jest „Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum”

Posted (edited)

Nie wiem jak w kraju, który zamieszkujesz, ale w PL jest teraz tego na potęgę, w każdym parku (czasem nawet po dwa) w każdym mieście. Widać interes się kręci bo od czasów pandemii po kawę trzeba stać w kolejce. Przed pandemią nie cieszyło się to taką popularnością. Może z żalem dla właścicieli gastronomii, ale ludziom łatwiej przychodzi wydać 4x krotną przebitkę za kawę. piwo, burgera niż to warte i kosztowało przed pandemią.

Mnie ten trend trochę niepokoi bo jeżeli kawa kosztowała 9, lepsze piwo 9, burger 18 a teraz to samo kosztuje odpowiednio 12 / 13 / 24 zł, ja rozumiem, że musza odrobić straty, ale czy naszym kosztem. Te ceny już zostaną i zostanie takie drogie życie czy to w restauracjach czy w sklepach.

Pewnie zarabiając w Euro, będzie to dla Ciebie śmieszne bo co to za ceny 3 czy 5 jurków jak pewnie u Ciebie to samo kosztuje 3x tyle, ale nie o przeliczanie w tym wszystkim chodzi. Tylko o to, że cała sytuacja została sztucznie wykreowana. Powyżej piszę o gastronomii, alre to samo ma miejsce w rowerach i ich częściach o czym już rozmawialiśmy, że np. głupi łańcuch 2x tyle a opona rowerowa droższa od samochodwej za 330zł

Edited by Burns

W dniu 8.07.2021 o 21:24, tessio napisał(-a):

Jednak kupiłem 🤣

Gratulację, bardzo ładny rower 🙂

Sam chciałem kupic defy 2, ale przez brak rabatów niestety musiałem odpuścić. Na pierwszą szosę padło na contend ar 1 w brzydkim kolorze 🤣

Posted (edited)

Cześć. Widzę, że kolega fidelio opuścił forum. Z racji tego, że zapamiętałem, że sporo udzielał się w tym temacie mam do Was prośbę. Czy ktoś z Was ma z nim prywatnie kontakt? Chciałbym zapytać o zegarek, który kiedyś miał. Mogę i ja w PW najpierw podać namiar do siebie w celu przekazania do fidelio z prośbą o kontakt ze mną. 🙂 

Edited by memento mori

50 minut temu, memento mori napisał(-a):

Cześć. Widzę, że kolega fidelio opuścił forum. Z racji tego, że zapamiętałem, że sporo udzielał się w tym temacie mam do Was prośbę. Czy ktoś z Was ma z nim prywatnie kontakt? Chciałbym zapytać o zegarek, który kiedyś miał. Mogę i ja w PW najpierw podać namiar do siebie w celu przekazania do fidelio z prośbą o kontakt ze mną. 🙂 

Poszło PW. :huh:

BTW już sprzedał swojego Moona. :unsure:

Posted (edited)
10 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Edited by Burns

7 godzin temu, Burns napisał(-a):

Mądra decyzja 👍😎

Defy idzie jak zły 😀

Screenshot 2021-07-15 at 08-43-02 Afternoon Ride Ride Strava.png

Po tętnie wnoszę, że sam nie pędzi tylko właściciel mu cisnął ile wlezie. 

31 minut temu, tessio napisał(-a):

Defy idzie jak zły 😀

Jak w nocy jechałeś przez ten cmentarz to nic dziwnego 🙂

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.