Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli,że co, że jak? Wrzesień nielimitka limitowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Październik niestety ze względu na te Heńkowe targi które zabrały 10 dni. Ze względu na koszty transportu zarówno limitki jak i nielimitki muszą iść za jednym razem. Więc nawet gotowe nielimitki nie mogą być wcześniej dostarczone.

Zobaczymy jak przyjadą do mnie sample jak to na żywo wygląda wtedy może podejmę decyzję, że zamiast produkować nowe tarcze to przyciemnimy kolor wskazówki chrono po prostu ;-) co może zająć mniej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że ta parka będzie idealnym prezentem pod choinkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie dobre wieści :)

nielimitka wygląda super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspawamy Ci wskazówki do tarczy aby zawsze były prosto :D

:D I się zaczyna "wskazówka sekundowa nie trafia w indeksy" :D :D

 

Mnie się wydaje ze pierścień Tachometru jest delikatnie przesunięty - ale to może być wina kąta w jakim był obiektyw w stosunku do zegarka...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to wina konta. Zawsze jakos malo na nim  :-P

Musze chyba sobie zmajstrowac jakieś nato z polarkiem na zimę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miałeś na myśli kąt, nie konto? ;-)

 

Aaaa... tam czepiacie się przecież dobrze jest :Pjuż...

 

Dzięki rabin-hood za zwrócenie uwagi :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Polaka mam już amfibię dizajn 1968

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Polaka mam już amfibię dizajn 1968

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Oczywiście do polarka :)

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem za przesylke sampli 100USD !!! :angry::(:wacko::blink:

Mogło być za 30USD ale wtedy mój Henio z kontynentalnych Chin musialby paczke najpierw przeslac do oddziału w HK i z tamtąd poleciało by fedexem HK który jest znacznie tańszy. Problem w tym, że niestety urzad celny strasznie trzepie paczki które jadą z Chin do HK, u nas nic by nie znaleźli ale z racji że trzepią 80% paczek a sa ich miliony to mogła by być obsówa ok 10dni czyli 10dni na cle + 7 dni do Polski z HK. A Wy raczej nie mozęcie już wytrzymać więc musimy iść po największych kosztach aby nie opóźniać projektu :-(

 

PS. Zielona tarcza już jest, technicznie jest w porządku tylko wszystkie kolory do poprawy, no ale to już zadecydujemy jak ją będę miał w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalne oświetlenie, ale widać że szary za ciemny i bez szlifu ( miał być ze szlifem ) zielony zbyt świeży i za jasny, luma biała zamiast beżowej. Ale technicznie nałożenie wszystkiego jest dobre, luma widać że grubiej nałożona. Potencjał jest :D

 

zielona.jpg
picture uploader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przydałoby się zdjęcie jak ta luma świeci  ;) najlepiej w porównaniu z jakimś innym zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przydałoby się zdjęcie jak ta luma świeci  ;) najlepiej w porównaniu z jakimś innym zegarkiem

 

oczywiście, będzie takowe. Sądząc po grubości, powinno nieźle świecić ale jak dodamy barwnika to na pewno się pogorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalne oświetlenie, ale widać że szary za ciemny i bez szlifu ( miał być ze szlifem ) zielony zbyt świeży i za jasny, luma biała zamiast beżowej. Ale technicznie nałożenie wszystkiego jest dobre, luma widać że grubiej nałożona. Potencjał jest :D

 

zielona.jpg

picture uploader

 

Zdaje się, że pomarańczowy też nie taki, jak miał być? (za ciemny, taki trochę "brudny" odcień).

Precyzja wykonania dla mnie zupełnie wystarczająca, tylko te kolory...

 

To też potwierdza to, o czym piszemy w wątku VIS'a - jest tyle czynników wpływających na kolor pomiędzy ideą a finalnym produktem, że właściwie mówimy o loterii. Dobrze natomiast Marcinie, że czuwasz! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Heniek sie zakręcił co ma być ciemniej co jaśniej.....w końcu Marcin go non stop zasypuje emilami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam zielony się podoba, fajnie wygląda,

chętnie bym przytulił takiego.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony jeszcze by uszedł, ale ten szary niech się błyszczy! I indeksy miały być pomarańczowe, a nie w kolorze Barbie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: ilu z Was ma skalibrowane monitory jakims profesjonalnym urzadzeniem, ze takie osądy wydajecie?

Marcin widzi kolory na zywo i ja mu ufam, bo wie co robi. Dyskusje na temat kolorystyki zdjec sa bezcelowe. Poza tym aparat Marcina moze rowniez nie miec skalibrowanego ustawienia balansu bieli i mamy podwojna kiszke z dżemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie: ilu z Was ma skalibrowane monitory jakims profesjonalnym urzadzeniem, ze takie osądy wydajecie?

Marcin widzi kolory na zywo i ja mu ufam, bo wie co robi. Dyskusje na temat kolorystyki zdjec sa bezcelowe. Poza tym aparat Marcina moze rowniez nie miec skalibrowanego ustawienia balansu bieli i mamy podwojna kiszke z dżemem ;)

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin widzi kolory na zywo i ja mu ufam, bo wie co robi. Dyskusje na temat kolorystyki zdjec sa bezcelowe. Poza tym aparat Marcina moze rowniez nie miec skalibrowanego ustawienia balansu bieli i mamy podwojna kiszke z dżemem ;)

 

Dobrze gada - dać mu wódki... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.