Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię się z tobą. Mi do Kosmosa pasowałaby klasyczna...

 

Na upartego pewnie by można... Taka prostacka podmianka w paint'cie:

 

8HCSyk5.jpg

 

Pozostawiasz starą i bez dyskusji QV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardziej widzi do SPORT'a nowa koronka, tym bardziej, że już się na nią człowiek nastawił :)

To jak będzie QV?

 

 

Tapatalk by f1c0504422fe39e2210bc1c885b66f52.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można po prostu  przysłać komuś razem z zegarkiem oddzielnie drugą koronkę? Nie kosztuje chyba kosmosu :) .Niech sobie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też uważam że nowa koronka w Sporcie prezentuje się lepiej 


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze stara koronka i stare pushery byly najlepsze. Te nowe troche wydumka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu też o pewną konsekwentność chodzi. Wszędzie są nowe dekielki to niech będą i koronki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co głos to inne zdanie....wszystkim się nie dogodzi ;)

 

dogodzi :

 

 

A nie można po prostu  przysłać komuś razem z zegarkiem oddzielnie drugą koronkę? Nie kosztuje chyba kosmosu  :) .Niech sobie zmieni.

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu chętnych zgłosi się po "finalny produkt"...?

Wszystko kwestia detali, mi właśnie m.in. o koronkę chodziło i dlatego czekałem na rendera SPORT'a, a teraz jeżeli ma być ze starą koronką, to chyba się wstrzymam.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe ilu chętnych zgłosi się po "finalny produkt"...?

Finalny, ciekawe jak i kiedy

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia detali, mi właśnie m.in. o koronkę chodziło i dlatego czekałem na rendera SPORT'a, a teraz jeżeli ma być ze starą koronką, to chyba się wstrzymam.

 

Ale ogólny koncept fajny. Koronka niby detal ale dość istotny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie jesli chodzi o nowy niebieski to stanęło na takiej opcji jak poniżej ( koronka będzie klasyczna ) render jutro.

 

chrono_BLUE2016_3.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że konsekwentnie realizujesz swój "plan" olewania każdego pytania jakie postawie. Ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że konsekwentnie realizujesz swój "plan" olewania każdego pytania jakie postawie. Ok

 

hamuj hamuj szanowny kolego. Tak po prostu zdecydowaliśmy...część osób lubi nową koronkę część nie. Każdy będzie miał wersję dla siebie. Nie da się stworzyć konfiguracji które zadowolą wszystkich. Do Kosmosa i Youngtimera nowa koronka pasuje lepiej niż ta stara ( wygląda jakby tam była od zawsze ale musiałem Was z tym oswoić )...do Pandy już mniej, podobnie do Nowego Niebieskiego - chce aby te wersje były bardziej klasyczne. A więc będą dwa projekty z nową koronką i dwa ze starą.

To są po prostu moje odczucia, których nie zamierzam uzasadniać bo zwyczajnie się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie moje "ale" - projekty są żywe ale ktoś (w tym wypadku QV) musi podejmować decyzje, gdyby padło hasło "dogadajcie się i wtedy zrobimy jak uzgodniliście" zawsze znalazłby się ktoś z liberum veto i cała para w gwizdek. Jak ktoś idzie kupować Rolexa to żąda rozmowy z głównym projektantem bo musi się rozgadać dlaczego w subie jest taka koronka a nie inna? Fajnie jest sobie pogadać ale czasami tego marudzenia jest stanowczo za dużo, mówię to ja, człowiek z opinią marudy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niebieszczak fajny....moim zdaniem w niebieskim taka koronka pasuje ale decyzja QV.

Fajnie że akcenty czerwone, dużo lepiej niż pomarańczowe.... Fajnie gdyby to co białe było srebrne, ale co ja tam wiem ;)

Powodzenia w projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie też pod uwagę,że w realu może wyglądać zdecydowanie lepiej niż na papierze/monitorze.... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin (QV), a jakby tak wziaść pod uwagę przy zapisach na SPORTa głos ludu i uwzględnić to, kto jaką koronkę sobie życzy ? Przecież przy tej ilości sztuk i manufakturze, to chyba nie będzie duży problem, czy może to jakaś abstrakcyjny pomysł z mojej strony?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin (QV), a jakby tak wziaść pod uwagę przy zapisach na SPORTa głos ludu i uwzględnić to, kto jaką koronkę sobie życzy ? Przecież przy tej ilości sztuk i manufakturze, to chyba nie będzie duży problem, czy może to jakaś abstrakcyjny pomysł z mojej strony?

 

Będzie bardzo duży problem. Możesz przyjechać pakować i składać te zegarki i sprawdzać za każdym razem czy akurat do tej osoby ma mieć taką czy inną koronkę. Zaręczam Ci, że po kilka dniach miał byś dość i powiedział mi...wiesz co Marcin? " wal się ! " :D. Ja już tak byłem zmęczony wysyłkami Serii3, że zdarzyło mi się wysłać 3 osobom z zagr. niebieskie zegarki zamiast grafitowych, nie mogę pojąć jak to się stało ale po prostu zmęczenie. Najpierw jęczono, że paskudna ta nowa koronka, potem jak ją zabraliśmy z dwóch wersji to niektórzy nie mogą bez niej żyć.

Ja biorę pod uwagę opinie nie tylko forumowiczów ale także osób z zagranicy ( tych było znacznie więcej zapisanych na serię 3 ).

To nie są łatwe decyzję ale staram się brać pod uwagę opinie większości która będzie potencjalnymi nosicielami zegarków.

Jedna czy dwie kategoryczne opinie nie zmienią ogólnych odczuć. Cały czas poszukujemy najlepszych rozwiązań, dla mnie nawet łatwiej i taniej byłoby dać nowe koronki do wszystkich wersji! to jasne!, więc niech sobie nikt nie myśli, że te decyzje podejmuję pod siebie.

 

PS. Koronki sobie sami nie przełożycie - trzeba odkręcić dekielek wypiąć wałek z mechanizmu, wykręcić wałek z koronki, nakręcić do  nowej koronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. A jaki jest koszt samej nowej koronki? Może chętni niech dopłacą, czy też nie chcesz się w to "bawić", bo wałek chyba jest ten sam?

 

Tapatalk by f1c0504422fe39e2210bc1c885b66f52.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wyhamowuj mnie bo nawet się nie rozpędziłem ;) Nie odniosłeś się do żadnego mojego pytania od jakiegoś czasu to nie dziw się mojej reakcji. Ciekawe jak Ty się zachowujesz kiedy ktoś Cię ignoruje- i żeby nie było to zdaje sobie doskonale sprawę, że nie jestem tutaj sam. Trzeba było napisać, że jest jak jest i inaczej nie będzie- pogódźcie się z tym i słowa bym nie napisał od dawna. Ogólnie to zapowiedziałeś nowe koronki, pokazałeś rendery kosmosa i brązowiaka z nimi właśnie, a potem pandę ze starą to chyba nie dziwi Cię zaskoczenie i moje dochodzenie? Ok. Już nic więcej do powiedzenia nie mam i milknę- przynajmniej tutaj  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.