Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno.

Wątpliwe, ponieważ za najwiekszy hit roku 2018 płaciłem niedawno 1:1 wg kursu.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje zegarki słabiej się sprzedają;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No i jest czysto :) "Służby" szybko reagują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, rocznica Powstania Warszawskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk_P fajny YM.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tu, na Forum?

Tak, ale dość o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach widziałem akcje z napadów na ludzi noszących Rolki na ręku . Zastanawiam sie na ile jest bezpieczne zabieranie zegarka na wyjazdy nawet do krajów EU? Czy spotkaliście sie z takimi akcjami?

Ostatnio w Londynie banda napadła na zawodnika MMA no sie nie udało ale ja akurat sztuk walki nie ćwiczyłem i 4 na jednego nie miałbym szans . Brać czy zamienić na inna markę ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach widziałem akcje z napadów na ludzi noszących Rolki na ręku . Zastanawiam sie na ile jest bezpieczne zabieranie zegarka na wyjazdy nawet do krajów EU? Czy spotkaliście sie z takimi akcjami?

Ostatnio w Londynie banda napadła na zawodnika MMA no sie nie udało ale ja akurat sztuk walki nie ćwiczyłem i 4 na jednego nie miałbym szans . Brać czy zamienić na inna markę ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

eeee...ja z tym nigdy nie miałem problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak miałem do czasu, kiedy zobaczyłem akcji z napadem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem to nie można mieć lepszego samochodu bo Cię mogą z niego wysadzić!

Drogie markowe ubrania, kurtki ze znaczkami na wierzchu też mogą być podatne na kradzieże!

 

Wszystko zależy co i jak kiedy wychodzisz w nocy i jakie miejsca odwiedzasz i czy bardzo lubisz się obnosić z tym co masz!

 

Nie popadał bym w takie skrajności! Bo wszędzie wszystko może się zdarzyć! I zginąć w czasie drogi na urlop też można!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ostatnio w kurortach czy popularnych miastach turystycznych jest tego plaga. Widziałem gdzieś nawet znak ostrzegajacy o złodziejach zegarków. Auta okradaja hurtowo, dwoje różnych przyjaciół straciło we Wloszech szybę razem z zawartością auta. Na wakacjach nie byłoby dla mnie zbyt komfortowe zastanawiać się czy ktoś mi nie ukradnie sikora a przy tym jeszcze krzywdy nie zrobi, więc zawsze biorę tańsze sztuki. Z drugiej strony w takich Wloszech, Rolex jest na co 4-5 nadgarstku.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio biorę skx-a a żona swatcha i święty spokój mam, ostatnio chcieli mojego szefa obrobic we Włoszech ma niebieskiego suba tt.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMA nic nie pomoże, jak jeden, czy drugi nie ma zahamowań i np. kosą w plecy posmaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacne porównanie . W tym wypadku zasadne jest pytanie : czy wybierasz lepszy zegarek czy wolisz Rolexa. To co od razu można wychwycić jako duży plus to AR i ten element nieco lepiej definiuje Omegę jako że wszyscy zwracamy na pierwszy rzut oka na tarcze

Ja wybieram rolka. Zdecydowanie wygodniejszy :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomego kumpla na Ibizie pozbawili własnie niebieskiego TT. 

 

Ogólnie u mnie na decyzję wpływa dużo czynników. Dokąd się jedzie, gdzie się śpi i co planuje robić. Z drugiej strony koło 19.00 u mnie na osiedlu 200m od bloku napadli na chłopaka, złamali mu nos i pozbawili zegarka, portfela i telefonu. Jak się ma pecha to niestety nawet planowanie nie pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zastanawiałem się, czy jechać z Subem na Białoruś. Ale żal mi było się rozstawać, więc pojechałem. Upewniłem się tylko u ich celnika, czy nie muszę go gdzieś deklarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bycie "zakładnikiem" własnego zegarka. Zegarek jest dla ludzi a nie odwrotnie. Oczywiście, wychodzenie ze złotym DD w nocy do ciemnego parku lub niebezbiecznych dzielnic, to zły pomysł, ale nie dajmy się zwariować. Wychodzę z założenia, że trzeba mieć taki zegarek lub zegarki, że jak ukradną lub bardzo mocno się zniszczy (np. po upadku na rowerze) to będzie szkoda, ale świat się nie zawali tylko pójdę i kupię taki sam (jeśli jest to model nadal produkowany). Myślałem, że dbam o zegarki i mam mocno pedantyczne podejście, ale jak czytam/słyszę o codziennym czyszczeniu wacikami i wykałaczkami, obklejaniu foliami uszu, bransolety, zapięcia etc. to ogarnia mnie pusty śmiech. Czy nie lepiej mieć spokojną głowę i nosić zegarki, na które nas rzeczywiście stać?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale my raczej mowimy o tym co piszesz Kolego. Wiem, że jadę do kurortu gdzie kradną zegarki w biały dzień, prosto z nadgarstka, stać mnie czy nie, myślę, że mało kogo na forum nie zaboli 30 czy 40k w plecy. Nie mówię o braniu GShocka do tyrania, ale np strata mojego ulubionego i najdroższego zegarka w kolekcji mocno by piekła.

 

Ja akurat rozwiązałem ten problem w zupełnie inny sposób :) przed wakacjami kupuje sobie zegarek za 2-4k, na którego nie decydowałem się w ciągu roku. Squale 1521 z zeszłego roku poszło dalej, Oris 65 z tego zostanie na długo :) polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, jak nie kliknie, idzie dalej, jak kliknie to bardzo cieszy :) nasz bazarek działa bardzo sprawnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.