Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To bonus w wysokości 10% ceny zegarka pomniejszonej o rabat. Kwota ta jest do wykorzystania przy następnym, dowolnym zakupie w sieci Kruk. Do wykorzystania w ciągu 2 lat.

Kupujesz Daytonę w platynie 265 tys. zł. Rabat 10%, płacisz 239 tys. zł i otrzymujesz 23,9 tys. zł bonusu. Kupujesz Submarinera za 30 tys. , rabat 3 tys., dopłacasz 3,1 tys. I masz 2 zegarki. Dodatkowo bonus z tej transakcji to 2,7 tys. do wykorzystania. Itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic, tylko rzucać się na Daytonę :)

ale jakby nie liczyć, zawsze można wziąć jakiś łańcuszek dla partnerki, żeby nie piała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie Daytony , łańcuszek dla partnerki może nie wystarczyć :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ostatnio kiedy byłem na lotnisko w FRA, w duty free, poszedłem sobie obejrzyć Rolexy. Miałem nadzieje że zobaczę nowego SD 4000...niestety. Przy stole siedziała parka, ona próbowała Rolexy. I na końcu partner kupił jej złotą Daytone za EUR 27.000. Może to pomysł, zamiast łańcuszek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratuluje!

Masz może bezpośrednie (z własnego doświadczenia) porównanie do 16600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW u Pieśkiewicza leżą Daytony stalowe do wyboru ( czarna , biała ) a więc chyba czas list oczekujących na 2 lata już się chyba skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A w jakiej cenie? Bo to jeszcze robi różnicę. Poza tym na Daytonę to juz nikt nie musi czekać (od dłuższego czasu), kupując od handlarza, nie AD  ;)

Jak oczywiście ktoś chce mieć przygodę kupując u AD, to może się gdzie nie co jeszcze jakaś list pojawić. Ale prawda, tego już generalnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 10 tys. euro.


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!

Masz może bezpośrednie (z własnego doświadczenia) porównanie do 16600?

Dziękuję.

Nie, tylko do Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, że jeszcze się nie dopisałem  :)

Wstyd, że się dopisałeś :D (taki żarcik ;):D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, że się dopisałeś :D (taki żarcik ;):D)

Na spotkanie nasze weź sobie opatrunek. Przyda Ci się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono-craze - fajna kolekcja :)

Twój ostatni nabytek bardzo wiele zyskuje wg mnie na żywo. Jak przymierzałem się do tej marki (jednak bezskutecznie :) ) to mocno o nim myślałem, tylko w wersji z niebieską tarczą - ten, którego miał Michał. Na zywo wiele zyskują, zwłaszcza ten brzydal ze srebrną tarcza :)

 

Bartek79 - mógłbyś zrobić zdjęcie z subem dla porównania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie nasze weź sobie opatrunek. Przyda Ci się :P

Taki złom, że o kopertę idzie się skaleczyć? Myślałem, że lepiej dopracowali te zegarki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak BTW u Pieśkiewicza leżą Daytony stalowe do wyboru ( czarna , biała ) a więc chyba czas list oczekujących na 2 lata już się chyba skończył  :)

 

 

Z ciekawości wszedłem dziś do butiku Rolexa w Genewie i powiedzieli, że nie przyjmują zamówień na stalową Daytonę, bo lista oczekujących jest pełna :)

Edytowane przez Pan Igor

I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Grzeszysz:-) milgauss to ponadczasowy genialny zegarek..ja z Twojej kolekcji odrzucilbym tylko bicolory (przyjdzie na nie czas po 60tce mysle:) i dorzucil wlasnie milgaussa

 

:D

Zgrzeszylbym bardzo gdybym postapil tak jak powyzej napisales ze Ty bys uczynil, i to niewybaczalnie:D 

 

Wstyd, że jeszcze się nie dopisałem   :)

 

Chwalilem go juz przy innej okazji, ale pochwale jeszcze raz. Super zegarek, gratuluje super nabytku.

 

chrono-craze - fajna kolekcja  :)

Twój ostatni nabytek bardzo wiele zyskuje wg mnie na żywo. Jak przymierzałem się do tej marki (jednak bezskutecznie  :) ) to mocno o nim myślałem, tylko w wersji z niebieską tarczą - ten, którego miał Michał. Na zywo wiele zyskują, zwłaszcza ten brzydal ze srebrną tarcza  :)

 

Bartek79 - mógłbyś zrobić zdjęcie z subem dla porównania? 

 

Dzieki.

To fakt, ze na zywca ten Dj o wiele lepiej sie prezentuje niz na fotkach (szczegolnie w przypadku gdy jest sie kiepskim fotografem niezabardzo potrafiacym ukazac beauty fotografowanych obiektow   :) ).

Co do koloru tarczy, to tez stwierdzilem ze brzydal ze strebrzysta nie dawal szans brzydalowi z niebieska tarcza  :) ,   przymierzalem edycje we wszystkich kolorach i model ze srebrzysta podszedl mi najbardziej, najlepiej ze wszystkich innych zaprezentowal sie na nadgarstku. Ale, ostatecznie, to co jest ladniejsze a co nie jest kwestia gustu, nie kazdemu moze sie podobac cos co sie komus innemu podoba; i to chyba dobrze, nieciekawie by bylo gdyby wszystkim podobalo sie to samo  :)  

 

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie jak oceniacie stopień dokładności wykonania Rolexa w odniesieniu do Waszych oczekiwań i do porównywalnych marek zegarkowych. Osobiście zdażyło mi się posiadać DJ  z krzywo nałożonym indeksem na cyfrze IIII oraz Milgausa gdzie po dokręceniu koronki jedna jej strona była bliżej koperty aniżeli druga ( różnica  ok 0,25 mm - zauważalna gołym okiem). Wszystkie zegarki były kupione nowe w W.Kruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matt2405

Temat 'rzeka' (bylo zreszta troche poruszane nieco w tej materii kilka stron wczesniej).

Nie wiem jak sie to przedstawia u innych posiadaczy Rolexow, ale jesli chodzi o kwestie stopnia "doskonalosci wykonania" to wszystkie modele Rolexow ktore ja posiadam moge spokojnie ocenic na 100% jesli o ta konkretnie kwestie chodzi. Wszystko w kazdym z nich jest rowno (w sensie, ze wszystko to, co powinno w nich byc umiejscowione rowno/prosto i sie pokrywac jest umiejscowione rowno/prosto i sie pokrywa) i tak jak powinno byc, nie ma w zadnym z nich jakichs widocznych niedoskonalosci. Nie wiem, byc moze mam takie szczescie ze trafilem na modele o takim wizualnie 'stuprocentowym' stopniu dokladnosci wykonania, co powoduje ze nie mam powodow aby ocena w przypadkuu moich Rolexow byla inna niz 100% (zawsze kupuje moje Rolexy w autoryzowanych przez firme Rolex punktach sprzedazy zegarkow tej marki).

Jakkolwiek, wiem ze wsrod produktow zegarkowych takiej firmy jak Rolex zdarza sie wystepowanie bubli jesli chodzi o dokladnosc ich wykonania; co powoduje, gdybym mial ocenic osiagniecia tej marki od strony stopnia dokladnosci wykonanywanych przez firme Rolex produktow, to ocenilbym jej caloksztalt nie na 100% ale, powiedzmy ze na 95% - 98% (dlatego tak wysoko, bo bardzo rzadko spotykalem sie z bublami tej firmy). Nie wiem jak sie to ma w odniesieniu do innych porownywalnych firm produkujacych zegarki, ale wiem jedo: ze nie istnieje firma zajmujaca sie produkcja zegarkow (nawet tych z tzw. najwyzszych polek cenowych i uchodzacych za najbardziej prestizowe) ktora nigdy nie dopuscilaby sie wypuszczenia na rynek bubla jesli chodzi o dokladnosc wykonania, jest tak NAWET w przypadku takiego potentata jak PP.

Mowiac krotko, perfekcja nie istnieje i okazjonalnego wypuszczenia bubli mozna spodziewac sie po kazdej manufakturze parajacej sie produkcja czasomierzy. Tak przynajmniej ja to widze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Fajna recenzja różnych wariantów kolorystycznych subów dla miłośników tej marki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mowiac krotko, perfekcja nie istnieje i okazjonalnego wypuszczenia bubli mozna spodziewac sie po kazdej manufakturze parajacej sie produkcja czasomierzy. Tak przynajmniej ja to widze.

 

Pozdrawiam

Święte słowa.

Dla mnie najważniejsze jest to jak dana firma zachowa sie podczas stwierdzenia takiego bubla i chęci jego usunięcia.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, które z wintydżowych modeli Roleksów najlepiej sprawdzają się jako EDC? Mam na myśli modele w stali, max. 30 lub 20-letnie? Tylko nie piszcie "każdy", bo na pewno macie jakieś szczególnie ulubione. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ PICAD - jasne, jak znajdę chwilę to zrobię zdjęcia porównawcze.

@ Matt - u mnie każdy był ok a w AP miałem lekko krzywy indeks na godzinie 9 co tylko potwierdza słowa kolegi chrono-craze

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które z wintydżowych modeli Roleksów najlepiej sprawdzają się jako EDC? Mam na myśli modele w stali, max. 30 lub 20-letnie? Tylko nie piszcie "każdy", bo na pewno macie jakieś szczególnie ulubione. :)

SUB 5513

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.