Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Coś cisza w moim ulubionym wątku :)

 

Takie potworek u mnie:

 

[ur][/url]

Gratulacje ! To Hulk czy jubileuszowa wersja bo mi się kolor tarczy mieni? Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podoba mi się ten Hulk.

Karol, jak Ci się już znudzi (czyli gdzieś w przyszłym tygodniu) i będziesz chciał się zamienić na czarnego to daj znać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol sprzedał PAMa. Obawiam się ,że sprawa jest poważna , przynajmniej w tym tygodniu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podoba mi się ten Hulk.

Karol, jak Ci się już znudzi (czyli gdzieś w przyszłym tygodniu) i będziesz chciał się zamienić na czarnego to daj znać ;)

Czarny sub to mi sie znudzil zabim go kupilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Mam nadzieję, że w uczuciach do kobiet jesteś ciut bardziej stały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie można porównywać, bo nie potrafię sobie wyobrazić zielonej kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ceramicznym bezelem  ;)  i gratulacje przy okazji.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ile poruszenia budzi stalowy sub ! Sub na forum rules !  Jestem przekonany że platynowy DD wzbudzi mniejsze poruszenie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Karol!  B)  - rozumiem Cie, bo sam jak zachorowalem na Hulka, to nic do mnie nie docieralo :D

Wakacje z takim kolorem, to czysta przyjemnosc :) - wiem, bo sam wlasnie przetestowalem ;)

 

ps

A u Ciebie nowy? Z Kruka, czy inaczej przyczailes? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W salonie kupują tylko jednozegarkowcy i to stali w uczuciach


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ile poruszenia budzi stalowy sub ! Sub na forum rules !  Jestem przekonany że platynowy DD wzbudzi mniejsze poruszenie.....

Nie wazne co sie pokazuje tylko kto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Karol! B) - rozumiem Cie, bo sam jak zachorowalem na Hulka, to nic do mnie nie docieralo :D

Wakacje z takim kolorem, to czysta przyjemnosc :) - wiem, bo sam wlasnie przetestowalem ;)

 

ps

A u Ciebie nowy? Z Kruka, czy inaczej przyczailes? :rolleyes:

Inaczej. Prawie nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ile poruszenia budzi stalowy sub ! Sub na forum rules !  Jestem przekonany że platynowy DD wzbudzi mniejsze poruszenie.....

 

Bo złoto i platyna to raczej pasuje do wyrobów jubilerskich niż rzemiosła zegarmistrzowskiego, po za tym Sub to ikona która nie da się nie podziwiać,

jeśli ktoś kocha zegarki to potrafi docenić sens istnienia takich historycznych zegarków, a gdy jest to wersja kolorystycznie inna od od swojego pierwowzoru dodaje temu zegarkowi bardzo duży urok i podkreśla jego piękno. może dlatego wśród nas wzbudził takie poruszenie.

 

 

Nie wazne co sie pokazuje tylko kto.

 

Zgadza się pod warunkiem gdy ten ktoś, jest miłym gościem, dobrym kolegą i wiemy jak bardzo marzył o tym zegarku, po za tym nie jest zadufanym nowobogackim burakiem, w przeciwieństwie to ludzi którzy kupują zegarek za 100K tylko po to aby się tym pochwalić, kupują w białym złocie albo platynie tylko dlatego bo ta wersja jest droższa, w środku dla nich mogłyby równie dobrze być mechanizm kwarcowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Sub juz od dawna nie jest pokazem rzemiosla zegarmistrzowskiego a wyborem jubilerskim. Niewazna cena i material, gdyz jego pozycja cenowa oraz wyrazistosc mowia to samo za siebie. W Angli zeby kupic Rolexa to idzie sie do JUBILERA.

 

Stronniczosc na tym forum jest ogromna, ale ja to po czesci rozumiem. Inaczej odbiera sie osobe, ktora sie widuje na spotkaniach niz anonimowego internetowego pisarza.

 

Nie wiem jak dla innych ale jezeli w Polsce kogos stac na kupienie Rolexa to do biednych sie nie zalicza. Wiec wypowiedzi o nowobogackich burakach to ja zostawilbym dla siebie bo wszystko zalezy od miejsca siedzenia.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę ze moich słów nie adresuje do nikogo personalnie a jedynie przykładowo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też kiedyś Rolex byl u 'Jubilera' ( Plac Konstytucji) ;), i to 50 lat temu.....;)

 

Karol-bardzo ładny zegarek, ciekawe na jak długo....:);)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rolex Sub juz od dawna nie jest pokazem rzemiosla zegarmistrzowskiego a wyborem jubilerskim. Niewazna cena i material, gdyz jego pozycja cenowa oraz wyrazistosc mowia to samo za siebie. W Angli zeby kupic Rolexa to idzie sie do JUBILERA

 

Fakt, szczególnie odkąd ma wielkie, błyszczące uszy, cermiczny ,też błyszczący bezel i ogromne, świecące kropy indeksów.

Ale odbieram to forum jako w miarę demokratyczne. Reakcje dopasowane są raczej do tego co zaprezentuje interlokutor. A w razie czego armia moderatorów zadba byśmy wszyscy poszli do nieba. ;-) Ostatnio ciepło został przyjęty kolega którego zegarki i ....samochody mocno odbiegają od średniej. Może dlatego ciepło ,że kolega spoza Polski... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie może trochę zbyt impulsywnie zareagowałem na, według mnie, lekko zawistne komentarze kolegów z "byłej stolicy",  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś przegapiłem :( o so chosi?

Pawle daj spokój, szkoda nerwów, to ma być zabawa.Jak ktoś traktuje to inaczej to ma problem.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.