Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda jak bezel na bransolecie. Z komplikacja zegarka.

Bo to nie jest zegarek, tylko instrument pomiarowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zegarki robi się by pokazać możliwości producenta pod kątem super przeznaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@bartek - ty też nowy nabytek? Gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy

 

@Bartek

 

Nigdy wcześniej nie zauwazylem tego Twojego bicolora

4c8c62a8b73421521c8c43f004fb14b4.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, miałem małe załamanie nerwowe przez te wszystkie moje wypadki :) i tak szczerze powiedziawszy dużo rzeczy poprostu olałem.

Będę musiał przeglądać moje pw i podpisuje

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, miałem małe załamanie nerwowe przez te wszystkie moje wypadki :) i tak szczerze powiedziawszy dużo rzeczy poprostu olałem.

Będę musiał przeglądać moje pw i podpisuje

 

Sent from my E6653 using Tapatalk

Doceniam, rozumiem, czekam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy

 

@Bartek

 

Nigdy wcześniej nie zauwazylem tego Twojego bicolora

Po zakupie chwaliłem się nim w tym dziale na stronie 143.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wczoraj na Pl. Konstytucji i Hulk kosztuje... 38.490pln :blink: Czas oczekiwania 3-4 miesiace :blink: Ale jazda :D

Ponadto powiedziano mi, ze teraz daja faktycznie albo 10% znizki albo punkty - razem juz nie :wacko:

 

ps

w lipcu Hulk kosztowal 30.490pln (po rabacie) + punkty (3.500pln na karcie), to jak na pol roku to spora wzwyzka. Jak tak dalej pojdzie, to obstawiam, ze nie minie rok od mojego zakupu a Hulk bedzie kosztowac ok. 40.000pln :blink:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wczoraj na Pl. Konstytucji i Hulk kosztuje... 38.490pln :blink: Czas oczekiwania 3-4 miesiace :blink: Ale jazda :D

Ponadto powiedziano mi, ze teraz daja faktycznie albo 10% znizki albo punkty - razem juz nie :wacko:

 

ps

w lipcu Hulk kosztowal 30.490pln + punkty (3.500pln na karcie), to jak na pol roku to spora wzwyzka. Jak tak dalej pojdzie, to obstawiam, ze nie minie rok od mojego zakupu a Hulk bedzie kosztowac ok. 40.000pln :blink:

Mariusz interes życia z tym rolkiem, a ja głupi sprzedałem swojego za marne grosze  :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wczoraj na Pl. Konstytucji i Hulk kosztuje... 38.490pln :blink: Czas oczekiwania 3-4 miesiace :blink: Ale jazda :D

Ponadto powiedziano mi, ze teraz daja faktycznie albo 10% znizki albo punkty - razem juz nie :wacko:

 

ps

w lipcu Hulk kosztowal 30.490pln (po rabacie) + punkty (3.500pln na karcie), to jak na pol roku to spora wzwyzka. Jak tak dalej pojdzie, to obstawiam, ze nie minie rok od mojego zakupu a Hulk bedzie kosztowac ok. 40.000pln :blink:

stad dostajesz 10% rabatu. Nowy Rolex Hulk po dzisiejszym kursie 34K w Angli.

38.4-10% daje cene zblizona do oficjalnej dystrubucji.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz interes życia z tym rolkiem, a ja głupi sprzedałem swojego za marne grosze  :angry:.

Zebys wiedzial - to byl dobry moment, choc nie ukrywam, ze tesknie za Pamem 233 :rolleyes:

Powiedzialem sobie, ze pozbycie Hulka to tylko na 233 lub AP RO, zeby juz wiecej nie tracic B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos kupuje zegarek w celach prestizowych, to nie ma zadnego znaczenia.

 

Jednak my czesto sie wymieniamy, sprzedajemy i kupujemy a w takiej skali kazdy stracony czy zarobiony 1000pln ma znaczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wczoraj na Pl. Konstytucji i Hulk kosztuje... 38.490pln :blink: Czas oczekiwania 3-4 miesiace :blink: Ale jazda :D

Ponadto powiedziano mi, ze teraz daja faktycznie albo 10% znizki albo punkty - razem juz nie :wacko:

 

Mariusz, dostajesz rabat zgodnie ze statusem karty ORAZ punkty. Zmienili się zasady dotyczące płatności z udziałem punktów.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mowie co mi wczoraj pan powiedzial - albo punkty albo rabat. Do tej pory moglem dostac 10% i dodatkowo wykorzystac punkty, teraz podobno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dostajesz rabat i kolejne punkty ale tylko płacąc gotówką. Płacąc punktami tudzież częściowo punktami - nie dostajesz rabatu. Nie możesz również płacić punktami za artykuły w promocji. Tzn. możesz kupić za punkty ale w cenie bazowej, sprzed promocji.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu zamożnych ludzi swoją zamożnośc zawdzięcza właśnie temu, że bardzo skrupulatnie liczą każdy jeden procent.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czlowiek dostanie "super" robote w "super" firmie, gdzie wszyscy popylaja w Rolkach czy innych Omegach/Tagach, to kredyt wezmie zeby dorownac i kupic - nawet jak ostatnio podrozalo. Poza tym tacy nie sledza tak jak my tego na biezaco. Smiem nawet twierdzic, ze nie wpadaja na pomysl, ze kupujac takie "cacko" mozna sie targowac. Ale mysle, ze nie ma co gadac wiecej o "prestizowcach", bo to inna para kaloszy.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Patek model który mnie interesował przy 100% przedpłacie 3 lata czekania a o zniżkę nie wypada nawet pytać bo jej nie dostaniesz.

 

Zapytałem. Pan z uśmiechem ze jest kolejka i czy się decyduje. Zignorował temat. Butique Geneva.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowie to po to ze przy pewnych produktach pojęcie targowania nie istnieje. Na RR tez u Fusa zniżki nie dadzą ale w gratisie można dostać bmw lub mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to nie kwestia produktu, tylko dostępności, przy zachwianej równowadze popytu i podaży tak będzie.

 

Znam człowieka, który był sprzedawcą w salonie Porsche, mówi, że 90% ludzi się targuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do złotych i złoto-stalowych Subów i innych sportowych czy użytkowych zegarków- mam pewne skojarzenie. Mianowicie jeśli porównać noszenie nurka do garnituru czy do biura do jeżdżenia Land Roverem Defender do opery i po bułki - w tym momencie Sub ze złotem kojarzy mi się z Defenderem ze złotymi listwami i nubukowa podsufitka.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujemy zakupu Porsche do RR. Autami jeżdżą zupełnie inni ludzie pod każdym względem. Porsche to jak Rolex a RR jak Patek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wyciągnę chyba popcorn, bo robi się śmiesznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.